Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monster Hunter: World

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
oynayanlara bir iki sorum olacak
push to talk yok mu?
q ya basınca item wheel çıkıyor, bunlarda sağ sol üst aşağı yapıp seçiyorum ama çapraz yönler seçilmiyor. birde buradaki seçimleri değiştiremiyor muyum? yada direk kendim ctrl+1 gibi tuş atayamıyor muyum?
geralt nerede direk avlanabiliyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...

var mı hala oynayan? dün birisi önerdi de alsam mı diye kararsız kaldım çok, bayağı da araştırdım. "beğenmezsem np" diyeceğim kadar da ucuz değil hala. gatling styla heavy bowgun oynasam diye canım çekiyor bir yandan ama oyun çok kastırıp üzer mi diye de çekiniyorum bir yandan.

Sosyal ağlarda paylaş

On 14.09.2018 at 23:49, Frostbite dedi ki:

kirin ne kadar zor bir yaratık lan öyle low rank olmasına rağmen ilkinde fail oldum ikinci deneyişimde de kıl payı aldım.ha lightning resistance 0 dı.birde çok asil hayvanmış ilk defa bir canavarı keserken üzüldüm emenike..

aynen şu oldu, ilk zorlandığım canavar. kurukafadayken failledim ilk, ikincide de 7dk kaldı öldürebildim. o auto guard up veren seti kesin alırım artık nerden düşüyorsa. kaç kere full hpden stunlocka alıp öldürdü. dövündüm resmen lol. hayır bir de optional yapmışlar lmao.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

beyinsiz capcom normal ve long için level 4 craftable gunlance koyarken wide için koymadığından bir haftadır kulve taroth yapıyorum sırf oyundaki son tempered bossları da öldürüp bitireyim diye ama düşmek bilmiyor loottableda 13278241637812678216 tane horn ve hammer olduğundan. harbiden bok gibi bir sistem yapmışlar, iceborne almam herhalde. tiksindim resmen son bir haftadır.

vay beyinsiz herifler ya, her haltın craftableı var, wide 4 gunlance yok şaka gibi. püh sizin tasarım yapan aklınıza. ne kadar istemediğim popüler rare silah varsa onlar geldi, yüzlerce silah stashte. az buz da değil deli gibi fark var lvl3 ile 4 arasında. hadi onsuz da olur denecek bir fark değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...

evet benim de aklıma takıldı 2 gündür lol, başarılı soundtrack. grafiklerde renk vs bana batmadı şahsen de ciddi ps3 tier, bomboş dümdüz alanlar sırf yeto switch oynatabilsin diye. kaplamalar zayıf. 4k'da bile oyun max ayarlarda uçuyor zaten oradan belli.

Sosyal ağlarda paylaş

world ve rise'dan baska mh oynamadim ama serinin eski oyunlarinda da haritalar hep bos, bu yetoluktan mi yoksa oyunun tarzindan dolayi mi acaba.  bunda direkt world'den farkli safkan monster avlama oyunu gibi, mesela monster'larin kactigi yerlerdeki small monsterlar da sinir bozucu oyle tukurukle olen tipte degil ayrica monster'lar surekli kaciyor ve yere daha az yatiyorlar gibi geldi. bi tanesinde surekli kafaya calistim 1 kere yere yatti. ayrica saldirilari daha duzgun yapiyolar direkt hedefe yonelik, harita uzerinde dikkat dagitacak cok az sey var. bilemedim cok oynamadim yorum yapmayayim ama grafikten ziyade farkli iki oyun gibi.

world tamamen connected bir oyundu, rise'da multi baglanmak da bi dert mesela. 

Sosyal ağlarda paylaş

world hariç hep handheld için yapıldılar. psp ve 3ds world öncesi oyunlar yani normal de pc'ye çıkmadılar zaten. world'den inip eşeğe binmek gibi ama bunda grafikler. switch'e yapmak yerine diğerlerine yapıp onu portlasalarmış switch'e kötüleştirip. nintendronelar bunu da savunmuş ama.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...