Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11 hazirana ertelendi internet

Absolut

Öne çıkan mesajlar

heh, net bi gece yarısı aniden gittiğinde darkla icqdan şöyle muhabbet geçmişti.

- nooldu dark? ne zaman gelir bu? olur mu böyle sık sık?
- daha önce de olmuştu. 5 dakka da sürebilir, bi kaç saatte. belli olmaz:
- ok yatıyım ben sabah oynarım artık.
(ya da bunun gibi bişeyler işte)

şimdi düşününce çok komik geliyo. bi kaç saat nereee, bi ay nere. hrrrfsmnkdğmn ttnet.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]

[Bu mesaj Zed tarafından 12 June 2003 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 12 June 2003 15:44 tarihinde demiş ki:
şimdi elimizde acaba skyrunner olsaydı etkilenmezmiydik?[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*

Skyrunner gibi upload'ı dial-up la yaparak ne akla hizmet ettiğini anlayamadığım bi sistemle sadece bişiler indirme konusunda rahat edersin, yoksa oyun oynama falan konusunda kablo veya adsl katlar skyrunner ı ..[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xasf, 12 June 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
Skyrunner gibi upload'ı dial-up la yaparak ne akla hizmet ettiğini anlayamadığım bi sistem

Uyduya upload yasak, herhangi bir uydu baglantisinda upload dialupla zaten, skyrunnera ozel degil.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio biraz eksik yazmış yanlış anlaşılmasın diye düzeltiyorum.
Sadece alıcı uydular daha ucuz olduğundan ve internette zaten uploadun downloada göre çok fazla düşük olmasından dolayı düşünülmüş bir sistemdir. Aslında bunun çift yönlü uydularla kurulup hem download hem de uploadı uydu ile yapabileceğiniz sistemler mevcut fakat uydu ile veri gönderme şu an için Türkiye de yasak. Daha doğrusu TTnet' in tekelinde. Yakında bu da kalkacağı için bir kaç firma bu uyduları pazarlamak için hazır bekliyor. Fakat bu siitemler de çok pahalı. Dexar firması kurulum için 1200-1500 dolarlarda bir fiyat istiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Online oyuna gelince de upload ister dial up ile olsun ister uydu ile bu sistemlerle oyun oynamak pek saglıklı değil. O yuzden yine biz kablomuz ve adsl' miz ile mutlu bir birlikteliğe devam etmek zorundayız. SEVE SEVE(!)
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım bu 11 haziran bidahaki senenin 11 haziranı?[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Skyrunner gibi upload'ı dial-up la yaparak ne akla hizmet ettiğini anlayamadığım bi sistemle sadece bişiler indirme konusunda rahat edersin, yoksa oyun oynama falan konusunda kablo veya adsl katlar skyrunner ı ..[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon

biliyoruz ama ben diyorumki şuanda ne olurdu yani o uydudan ya telefon hattı fln farkı snrm daha iyimi girilir demeye çalışıyordum..[hline]===> orc_lord <===
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 12 June 2003 21:59 tarihinde demiş ki:
said:

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon

biliyoruz ama ben diyorumki şuanda ne olurdu yani o uydudan ya telefon hattı fln farkı snrm daha iyimi girilir demeye çalışıyordum..[hline]===> orc_lord <===
*Balık katili olmuştur*

Direkt download yapman haricinde şu anki durumundan çok da farklı olmazdı, belki bir miktar daha iyi olurdu ..[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...