Jump to content

Exodus

=o=
 • Mesaj sayısı

  477
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Exodus hakkında

 • Rütbe
  Exodus
 1. Exodus

  Daireyi hayat kadini kiralarsa ...

  Depozitoyu gasp etme nedenin iyiymiş. İstediğimi yaparım orospuya! Çok insancılsın gerçekten.
 2. Exodus

  Daireyi hayat kadini kiralarsa ...

 3. Exodus

  Daireyi hayat kadini kiralarsa ...

  Bu arada bence şu an araştırmak isteyeceğin en önemli şey kiraya verdiğin evde yasadışı birşey yapılıyorsa senin sorumlu olup olmadığın veya ne kadar sorumlu olduğun olacaktır.
 4. Exodus

  Daireyi hayat kadini kiralarsa ...

  Eğer çok eminsen hayat kadını olduğuna ihbar edebilirsin, ama değilse yaptığın iftiraya girebilir ve sana dava açabilir o kadın. Eğer kirasını düzenli veriyorsa bence yapabileceğin en mantıklı şey kadını arayıp tavır yapmadan ve yargılamadan net bir şekilde komşulardan gelen şikayetleri iletmektir. Rahatsızlıklar devam ederse bırak komşular şikayet etsin. Elalemin lafıyla iftira riskine girmeye gerek yok.
 5. Exodus

  Intel Extreme Masters GamesCom Day 4 + Nada vs TLO

  adam sıkıldı eheh
 6. Exodus

  Intel Extreme Masters GamesCom Day 4 + Nada vs TLO

  tanklarin arasina mule atmak da iyiymis. cok bisey yapmadi gerci ama olsun.
 7. Exodus

  Intel Extreme Masters GamesCom Day 4 + Nada vs TLO

  TLO kral ya. IdrA vs TLO olsaydi final super olurdu. Bir de galiba birileri IdrA'ya gelmeden once anger management dersi vermis :P Mac kaybettiginde cildirmiyor artik.
 8. Exodus

  netten ucuz & güvenli key alınabilecek yerler

  http://www.allcdkey.com/StarCraft-II-Wings-of-Liberty-EU.html 49.99 USD burada, bide "summerdiscount" kupon kodunu girerseniz -2.5 USD daha, 47.49 USD oluyor. 71 TL yani (Su ana kadar gordugum en ucuzu). Keyler EU serveri icin. Ben ve bir kac arkadasim kullandik bu siteyi sorun olmadi. 30-45 dakika icinde gonderiyorlar, gondermeden once telefon edip kontrol ediyorlar. Google Checkout kullandim ben diger odeme secenekleri ne kadar guvenilir bilmiyorum, sizin de GC kullanmanizi tavsiye ederim.
 9. Exodus

  Diri diri gömmüşler

  Medine ölmeden önce 3 kere şiddete uğradığını söyleyerek polise başvurmuş. Polis de evine geri göndermiş. Töre baskısı altındaki 10 kızdan 9'unun polise gidecek cesareti yok zaten, cesareti olanı da böyle canlı canlı gömmelerinden sonra kimse gitmeyecek polise artık; nede olsa komiser babayı arayıp eve yolluyor yine. Medine'yi 3 kere eve yollayan polisler bu cinayete resmen ortak. Ya töre adamılar, Adıyaman'lı, yerel bağlantıları olan adamlar, yada töre ekolünü bir şekilde benimsemiş erkekler. Yoksa mümkün değil türkiye'nin töre cinayeti başkentinde görev yapan bir polisin kendisinden töreye karşı yardım isteyen 16 yaşında bir kızı evine geri yollaması. Bildiğimiz cinayete ortaklık bu. Soruşturma açıldığını yada bu polislerin açığa alındığını da okumadım hiçbir yerde, o yüzden hala paşa paşa "görev" yaptıklarını varsayıyorum. Gecenin bir yarısı karakola gelen kızları koruyacaklarına babalarını arayıp evlerine gönderiyorlardır hala. Sadece Adıyaman'da değil bütün doğuda devam ediyor bu protokol. Baba/Dede'nin ne olduğu zaten belli. Yüzlerce yıldır var bu töre vahşeti, ve kesinlikle çarpıcı olmadığını yada "normal" karşılanması gerektiğini söylemiyorum ama açıkcası sürpriz olmaması lazım. İstediğiniz kadar yaratıcı hakaretler üretin, idam geyikleri yapın, kafalarını keselim diyin ama asıl mesele ve rezalet şu durumda devletin polisinin çok rahat bu cinayeti engelleyebilecekken başarısız olması ve üstüne cinayete ortak olmasıdır. Türkiye'de yaşadığımızı biliyoruz, töre cinayetlerinin ne kadar ciddi ve vahşi bir sorun olduğunu biliyoruz. Yüzlerce belgelenmiş cinayet var. Bir kültür var ortada. Çok özel bir durum var yani, özellikle doğu illerinde. Herhangi bir durumda bir genç kız gelip beni dövüyorlar/töre baskısı altındayım dediğinde o kızın -ne olursa olsun- ilk seferde derhal korumaya alınması lazım. Bunun için özel bir protokol olması lazım. Doğuda görev yapan her polisi de bu protokole uymaya zorlaması lazım devletin. İdam cezası falan lazım değil bunun için ama birisini caydırmak istiyorsanız görevini kötüye kullanan töre-işbirlikçisi polisi caydırmak çok daha gerçekçi, mantıklı ve faydalı kendi kızını diri diri gömen manyağı caydırmaya çalışmaktan. O kızı evine yollarsa ve o kız kaybolursa başına geleceklerin de -aynı töre cinayetleri gibi- çok özel olduğunu anlaması lazım o polisin. Çok cesur bir kızmış Medine. Bir kere polise gittikten sonra başına neler geldiğini düşünürseniz, 3 kere gitmesi için çok cesur ve çok ciddi şiddet görmesi gerek. Ne yazık ki o bile kurtaramadı onu. Bu haberi televziyonda izleyip polise gitmekten vazgeçen kızları düşünün bir de.
 10. Exodus

  İsveç vizesi ve oturma izni

  İstediğin yerden başvurabilirsin fark etmiyor.
 11. Exodus

  bir emo kızın kediyi katletmesi

  Çok delikanlısın.
 12. Exodus

  bir emo kızın kediyi katletmesi

  ağğğzını purnunu gırcam bunun otobüğse binip evine gidiğcem ararroohhhhgggh gedileri çok seviyom gedileri öltürmek yok ama 15 yağşındaki gızı linç etmeğk ok. oooauuuugggh. diğger gızlara da selam oğlsun, hağyvan sever adam yatakta iyiğdir.
 13. Exodus

  "CNN Türk'te skandal yayın"

  Ya ben arattım ama Zübeyir Aydar'ı bulamadım interpol sitesinde. Kırmızı bültenle aranan 7 tane afrikalı var zaten, diğer aranan listelerde de yok. ABD uyuşturucu kaçakçısı ilan etmiş ama ve zaten PKK ve türevlerini terör örgütü diye kategorize ediyor bildiğim kadarıyla. Aydar'ın İsviçre'de sığınma hakkı varmış ve Belçika da genevre antlaşması zart zurt diyip Türkiye'ye teslim etmiyor. Biraz alışageldik Habertürk kolpacılığı olmuş yani bu haber (CNN Türk'e garezleri mi var?). Tamam PKK lideri, bölücü vs. ama BÜTÜN DÜNYADA TERÖRİST İLAN EDİLEN VE İNTERPOL TARAFINDAN KIRMIZI BÜLTENLE ARANAN adam değil yani. Röportaj da çok abartılacak propaganda-vari birşey değil. 45 saniye falan konuşuyor zaten. Türkiye'de bir yasa varmı böyle yayınlara karşı emin değilim gerçi. (Ulan dedim interpol kırmızı bültenle arıyor da adam nasıl Brüksel meydanında canlı röportaj yapıyor takım elbiseyle falan)
 14. Exodus

  Zaman'ın Yeni Reklam Filmi

  Harbiden önyargıysa olay neden cüppeli sarıklı tesettürlü çarşaflı tip yok bir tane bile reklamda. Paso gençler, başlar açık falan. Zaman gazetesi okuyan varsa çok açık samimiyetsiz bir reklam olduğunu görür zaten.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...