Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kutulu Ps 4.1 TB + 2. Orjinal Kol + 6 Oyun . 2 Aylık.

Utk

Öne çıkan mesajlar

Istedigin fiyati koyarsin ama yuksek ise satamazsin. Mesela benim de tok satici oldugum oldu. Alirsaniz ekime almazsaniz dikime dedim direk. Satamadim ama babam kullanacakti o yuzden rhaattim.

Sen satmak istiyorsan musteriyi dinlemen lazim. Oyunlar para etmez GoW disindakiler. Bana gore 5 lira bile etmez hatta. Simdi sen hem o oyunlari cok isteyen hem de pa4e yuksek pra verecek birini ariyorsun ama musteriler de soyle dusunuyor. Ps4 alirim bir yer ekstra kolla 850-900e(var bu civarda tertemiz aletler) ustune de indirime girdikce oyun alirim.

Insanlar da bunu anlatmaya calisiyor sana. Dikkate al bence. Baltalamaya calismiyorlar.

800e hepsini alirim bu arada. Mezarcilik boyle olur iste. (Ciddiyim)
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Istedigin fiyati koyarsin ama yuksek ise satamazsin. Mesela benim de tok satici oldugum oldu. Alirsaniz ekime almazsaniz dikime dedim direk. Satamadim ama babam kullanacakti o yuzden rhaattim.

Sen satmak istiyorsan musteriyi dinlemen lazim. Oyunlar para etmez GoW disindakiler. Bana gore 5 lira bile etmez hatta. Simdi sen hem o oyunlari cok isteyen hem de pa4e yuksek pra verecek birini ariyorsun ama musteriler de soyle dusunuyor. Ps4 alirim bir yer ekstra kolla 850-900e(var bu civarda tertemiz aletler) ustune de indirime girdikce oyun alirim.

Insanlar da bunu anlatmaya calisiyor sana. Dikkate al bence. Baltalamaya calismiyorlar.

800e hepsini alirim bu arada. Mezarcilik boyle olur iste. (Ciddiyim)

şuan kadıköye gitsem elimde kutu ile beraber zaten 1400 lira cash alırım gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

real değerlere göre konuşuyorum g.tümden atıp tuttuğum yok. 2100 e teklif koydum 1800 e alayım diye bir kişi mesaj attı. indirim yapmayınca vazgeçti. sonra 1800de anlaştık,tekrar vazgeçti.

1400 diyen zaten var. ulan bi ps satıcam diye yemediğim bi damga havalimanı taksisi kaldı. tekerlekler de küçük taksimetre çok yazıyo. boş işler müdürlüğü resmen
Sosyal ağlarda paylaş

allah aşkına bireysel soru soracaksanız öm. taşak yapalım dicekseniz gelin kadıköye oturalım 2 bira da içeriz. hesapın sonunda haksız çıkarsam özür dilerim. fakat benim matematiğim böyle. ilk defa mal alıp satmıyorum 30 yaşındayım.yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

aynen ben de fiyatta değilim daha çok anlamaya çalışıyorum mantığı ama yakalayamadım henüz. varsa biraz açıklamaya çalışsın rahatlayalım

sen baya 3 sayfalık bir forumda insan sarraflığı yapmaya çalışıyorsun, 150 200 sayfa konuşalım da adımı öğren,if u r talking to me
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...