Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kutulu Ps 4.1 TB + 2. Orjinal Kol + 6 Oyun . 2 Aylık.

Utk

Öne çıkan mesajlar

bir dükkana girdiğiniz zaman da bu kadar karışıyor musunuz elalemin işine, mesela biri bi mal alıcak gidip yanına dirsekle mi dürtüyorsunuz " abi bu normalde daha ucuz"

ya da ps satan dükkanlara gidip, bak bu işin raconu böyle, oyunlara 50 lira koyucaksın mı diyorsunuz?

g.tünüzden kural uydurmayın.170 liraya alınan mal 50 liraya satılmaz. ben oyunların güncel fiyatlarını internete bakarak yazdım. 3/4 de fiyat istedim.

ne yordunuz be.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok hiç merak etme tartışmaya girme niyetim falan yok. zaten kimse sana yalan beyanda bulunduğunu ya da insan kandırmaya çalıştığını da söylemedi.

ben direk olarak insan kazıklamaya çalışıyosun diyorum ve söylediğin şeylerde bu fikrimi değiştirecek hiçbir şey yok. bir tane bile mantıklı savunacak bir argümanın yok şu koyduğun fiyatı. komik duruma düşüyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

yok yok hiç merak etme tartışmaya girme niyetim falan yok. zaten kimse sana yalan beyanda bulunduğunu ya da insan kandırmaya çalıştığını da söylemedi.

ben direk olarak insan kazıklamaya çalışıyosun diyorum ve söylediğin şeylerde bu fikrimi değiştirecek hiçbir şey yok. bir tane bile mantıklı savunacak bir argümanın yok şu koyduğun fiyatı. komik duruma düşüyosun.

tartışmaya girmeye niyetin yoksa:
iddia ettiğin bir enayi'yi kazıklamak, yalan beyanda bulunmak ve insanı kandırmak ile aynı anlamda. yani burda kimse sana böyle bir ithamda bulunmadı diyişin,kendini çürütüşünle aynı zaman dilimine denk.

söylediklerimin fikrini değiştirmesi gerekmiyor, komik duruma düşmeyi severim,gülerek düşmeyi daha çok severim. benim bu cihaza toplam harcadığım para 2500'ün üstünde. aldığımda dolar 3.75 idi. şuan 4.60.

özelden de kapışabiliriz adres filan istemiceksen
Sosyal ağlarda paylaş

abi uğraşamayacağım senle de anlamadığın şeyi son kez söyliyim. aldığın fiyattan oyun sayıyorsun. 2-3 senelik oyunu indirimsiz fiyattan sayıyorsun. psn store'da o tarz oyunlar yıl içinde 2-3 kere indirime girip en kötü yarı fiyatına düşüyor artık, ki sen bir de bu oyunları mecburen toplu vermek zorundasın aleti satarken. alan adamın oyun zevki hepsine uymayabilir. bu yüzden toplu satarken fiyat daha da kırpılır haliyle.

yani millete saldırıyorsun boşu boşuna. fiyatını satabil diye indir diyor millet, seni kazıklamaya çalışmıyorlar. bu fiyata da satarsın belki bir yerde ama alan adam değerinin üstünü vermiş olur. bunu diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-1-tb-slim-fifa-18-bundle-sony-eurasia-2116b-p-HBV0000087VCY?magaza=ALB%20Teknoloji&wt_gl=cpc.elk.6833.oyun-konsol-pla&gclid=CjwKCAjw68zZBRAnEiwACw0eYX7xAhpFe4uBzMOAKjMyiC3vYIuU1UKMLIsjQ-TnbSz8ygQexuqVnBoCE8UQAvD_BwE

hiç araştırmadım mesela. daha da ucuzu vardır belki.
Sosyal ağlarda paylaş

ne içiyorsan bana da getir lütfen, yol ücretini karşılarım. gönderdiğin ps4 fifa 18 2000 lira.

bu işlerin raconunu bilmiyorum dostum, ps konusunda acemiyim 1'den sonra çok takip etmedim. 4'ü aldım.

hesabı sen yap eğer kafan down değilse.

470 dolara australyadan aldım. 1 australya doları=3.3 tl / 1.3$ -mayıs.

Türkiye'de fiyatı 1500 lira idi. tek oyunla beraber.

2 oyun vardı uncharted 4 ve thief , onları assassins creed 2 tane call of duty ile takas ettim. takasta yanlışlıkla 2 kere satın aldığım hitman goy da var.

hitman , fifa , god of war , 500 lira gibi bir şey tuttu.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

iste 933.33 dolar harcamis olsan..

dolar simdi..4.63 simdi dolar..4321.3 lira..

ole kuru kuruya satis olmaz tabi ustune de % 20 civari kar koy..864 de oradan 5185 eder abi..sahibinden de filan biraz pazarlik payi olur..

5 500 der 5 200 e verirsin abi..

iyi ticaretler..

işte maliyetlerdeki artışı fiyatlara yansıtmayı bilen gerçek esnaf (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...