Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig [18/19]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Cok tekrar tekrar da izledim hala teması ve sertligini cozemiyorum.

Uzak kamerasından bana da hucumcu atlamaya geliyor gibi geliyor. Yakından da dusurecek teması goremiyorum. Bence penaltı degil.

Hadi ben gorememis olayım ve yanlıs yorumlayayım penaltı olsun, burda asıl problem kulaklıktan tartısmaları gerekiyorsa; (ki gorundugu kadarıyla tartısıyorlar bi sure) o surede gidip hakem izler geri gelir. Kendi kararını onaylar ya da tekrar dusunur. Bunu yapmaktan cekinmelerini anlamak mumkun degil.

GS macında Halis'e dev sovup orta hakeme boyle seyler olabilir demistim, ama olayın aslı oyle degil gibi gorunuyor. Halis kadar orta hakem de sucluymus, ben gordum ben gordum diye inat etmis, oyle olunca da Halis cagırmamıs burda da benzer bir durum olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

tldr

ankaragücü başkanı diyo ki beşiktaş diye bir takım var, o kadar korkaklar ki zemin bahane edip tff'deki eski başkanları aracılığıyla stadın yerini değiştiriyorlar. bakın haftaya siz de bunlarla oynayacaksınız, beraber ses çıkaralım, kimseye ayrıcalık olmasın sonuçta.

gayet normal ve insani bir tepki.
Sosyal ağlarda paylaş

ona el şeyiyle gerdeğe girmek denir insanilikle herhangi bir alakası yok, sahanın videosunu atmıştım osmanlı kendi bile oynamıyor o statta boş zevzeklik yapmayın

seviye artık bu çomarları savunacak duruma kadar düşmüş, biri de koskoca başkan felan diyordu sdffs bunların çoğu eski esnaf odası başkanı falan oluyor saçma sapan tipler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...