Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

bjk 3. torbadaydı yalnız, 4. torbadan leipzig gelmişti. tüm gruplara bakınca keşke bu olsaydı denilen gruplar vardı. kesin ikinci olunur bu grupta denilebiliyordu.

burada yok yani 4. torbadan girip 1'den lokomotif çekiyorsun. hiçbir gs'linin başka grupta olsaydık diyeceğini de sanmıyorum tüm gruplara bakınca. gruptaki diğer takımlar da demiyordur zaten torbaların en alt takımları hepsi memnundur.

ha bana sorarsan zaten sıcak top muhabbeti kesin var, türk takımlarına almanya, portekiz rusya ukrayna ve doğu avrupa takımları çok daha fazla çıkıyor istisnasız şekilde.

Sotto said:

@sabonis - arkada kalmis.

Haha cidden ya. Amma mesaj atmistik yok herkes herkesi yenebilirse en zor grup olur filan. Al burda da herkes herkesi yenebiliyor ayni mantik.
Sosyal ağlarda paylaş

boş vaktim vardı geçen seneki BJK kura çekiminden 1-2 bişe çıkardım, eğlenelim.

applev0dka said:

2 defadir 4. Torbadan alman çekiyoruz..

Biri şampiyondu digeri gonullerin sampiyonu hay böyle isin...

4. Oluruz net

applev0dka said:

Bi guruptan hem lider hem 4. Cikma ihtinali varsa 4 takimin da net boktan gruptur

aktiftablet said:

1 tane her maçını net kazanacak takım olması daha iyi. Böyle hepsi biribirni yenebilecek takımlar ve hepsi beşiktaştan güçlü, çıkma şansı daha zor. Üçüncülük bile baya zor.
Neyse ligi koyalım ligi.

aktiftablet said:

Sonuncu bile olunur bu grupta

aktiftablet said:

Laraken said:

bildiğin gruptan birinci çıkma ihtimaliniz var, ne istediğinizi anlamak harbiden zor.

Şu gruptan 1. çıkarsak semtte bizim meyhaneye götürücem seni, istedign gibi ye iç.

Esh said:

gg bu sene sdfgh 1 puan alsak iyi

DarKRideR said:

leş kura, ballı evet yine top class takım seçmedik ama o balı resmen dördüncü torbadan grubun en pis, zaten torbanında en güçlü takımını seçerek nötrledik...

bu tip gruplar en pisi. top class yok real, munih gibi ama herkesin herkesten puan alma şansı olunca it gibi saldırıyor herkes birbirine. ÖLÜM GRUBU resmen. buradan bjk de, diğer takımlardan herhangi biri de 1. de bitirebilir sonuncuda. leipzig'in gerçi lotarya dışında kalma ihtimali "bence" yok.

arcane said:

simdi egri oturup dogru konusalim turk takimlari icin ucuncu dorduncu torbadan ne gelecegi daha onemli. super ligden gazel okumaya, zaman makinesine falan gerek yok. lutfen...

BURADA İSE 3 TANE ADAM GİBİ ADAM VAR

pascalnouman said:

kuraya kotu diyen dombilidir taocudur tatava yapmayip basip gecmek lazim ama şg diye bir hamsi var takımın basinda o yuzden hic net konusamiyoruz

Llama said:

ne guzel kura cekmisiZ ha gecen senede boyle idi
umarim.bu sefer beceririz cikmayi gruptan

k1nJo said:

applev0dka said:

Yani pot 1takimini yenme ihtimalin var diye grup otomatik olarak kolay olmuyor sadece bunu anlatmaya çalışıyorum..
Top tier takim yok grupta, olsa daha kolay olur bunu diyorum.

grup genel olarak kolay değil ama diğerlerine göre kolay.
kolaylıktan kastı bu herkesin neyi anlamamak için diretiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Boyle birsey yoktu zaten arguman bunun uzerineydi.

Stringray said:

bjk 3. torbadaydı yalnız, 4. torbadan leipzig gelmişti. tüm gruplara bakınca keşke bu olsaydı denilen gruplar vardı. kesin ikinci olunur bu grupta denilebiliyordu.

burada yok yani 4. torbadan girip 1'den lokomotif çekiyorsun. hiçbir gs'linin başka grupta olsaydık diyeceğini de sanmıyorum tüm gruplara bakınca. gruptaki diğer takımlar da demiyordur zaten torbaların en alt takımları hepsi memnundur.

ha bana sorarsan zaten sıcak top muhabbeti kesin var, türk takımlarına almanya, portekiz rusya ukrayna ve doğu avrupa takımları çok daha fazla çıkıyor istisnasız şekilde.

Sotto said:

@sabonis - arkada kalmis.

Haha cidden ya. Amma mesaj atmistik yok herkes herkesi yenebilirse en zor grup olur filan. Al burda da herkes herkesi yenebiliyor ayni mantik.

Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Bizim grup oyleydi, biz iyi oynadik.

Yoksa gs gitse sifir puanla donerdi gecen sene

He aynen. Porto dediginiz takim ciktiktan sonra 10 tane filan yedi, Monaco Pot 1'den gelip sonuncu oldu, Leipzig bugun Zorya ya eleniyor neredeyse.

Besiktas beklenilenin cok ustunde oynadi o ayri. Ama o grup ciddi kolay bir gruptu nasilki bugunku grup kolaydiysa. GS kotu oynayip birseyler yapamazsa kendi kazmalagimiz yapacak birsey yok.

Ben yine cikamayiz diyorum ama 3-5 puan aliriz. Ilk sene icin bu yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten insanlarin anlamadigi sey olaylari "relative" degerlendiriyor olmamiz. Yoksa yillar sonra ilk kez CL'ye giden 4. torba GS'nin grubun favorisi olmadigini zaten biliyoruz. Ama tum olasiliklar icinde cekebilecegin en iyi kuralardan biri muhtemelen.

Bunun aynisi gecen sene Besiktas icin de gecerliydi de kabul ettirememistik.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

hiçbir gs'linin başka grupta olsaydık diyeceğini de sanmıyorum tüm gruplara bakınca.

ben biraz keşke E grubu olsamıydı acaba diyorum.
bayern'in geleni geçeni kevgir etmesi durumunda içeride ajax ve benficayı yenip dışarıda 1 beraberlik yetecekti. şimdi içerideki 3 maçı da kazanmak zorundayız en az.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...