Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Savunma önüne kim çekilecek belli değil, ben sanki ozan-serdar stoper, önde duracak Maicon gibi anladım kurgudan, daha mantıklı olur gibi geliyor bana.

Ortasahada Belhanda - Maicon - Selçuk

Kanatlarda MAriano Feghouli, ileride de Sinan.

Pozisyon dışı oynayan pek adam yok gibi, Mariano bek değil kanat, oynar dert değil, Maicon da sanki ön liberoda anlık olarak kıvırır gibi geliyor.

Ha yerlerinde de oynasalar bu kadro iş yapar mı, o bambaşka bi hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

Selcuk yerine Celil, Mariano yerine Atalay oynasın, feghouli gene kanatta olsun. En azından "tempolu" paslasarak topu ilerde tutmaya falan calısalım. Bunu 2 3 mac once de soylemistim, belhanda'nın bası donup cıkmak zorunda kaldıgında yerine atalay yerine maicon'u sokup donk u ileri atmıstı. Neden korkuyor FT? Zaten kaybediyoruz haftalardır. Oynat su cocukları, daha fazla ne kaybedebilirsin?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya da cıkar Ali Yavuz Kol'u oynasın. Beceremiyorsa bu cocuk beceremesin. Adam her hafta 1er 2ser atıyor u21 liginde. Karsılastırılabilir bir lig degil tabiki ama, takımında forvet yok u21de her mac tıkır tıkır gol atan asist yapan fizik kapasitesi de fena olmayan bir cocuk var. Koy oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

https://www.instagram.com/p/Bp-ESj5liS_/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=148w5yssivh87

Lan.. Yarım sezon lan.... Bakın tekrarlıyım. Yarım sezonluk kontrat. 1.5 değil. Yarım sezon.

Bence bir düşünmemiz lazım.

gelirse ligin tozunu attirir

2 milyonluk ozan gene kaybetti topu cok riskli hamle yapiyor bu cocuk, kostu kostu allahtan adam pas atti da penalti yapmaya firsati kalmadi

pepe bile topu taca atiyor adam kovalarken, senin gorevin adam eksiltmek/hareket yapmak mi?

her mac yaptigi icin yaziyorum bunu
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yine Ozan'la alakası yok pozisyonun, 3 lu savunma oynamak kolay mı, pas ritmin olacak diger savunma oyuncuları pas kanallarına acılacak, beklerin ileri geri gidecek. Top ozana geldiginde bir tane bile pas opsiyonu yoktu.

Maicon surekli cok kotu paslar atıp duruyor. Yetmez mis gibi selcuk 5 metre bile kosamadıgı icin surekli toplar kaptırılıyor.

Yine selcuk 2 adım atamadıgı icin tehlikeli bolgede faul yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

taca atacak pas opsiyonu yok diye stoper top kaptirir mi

ayrica begenmediginiz omer tek ver kac + tek ortasini yapti takimin

omer disinda atagimiz yok kac mactir zaten ama millet begenmiyor

omerin cesaretinden gene bir atagimiz oldu ama tabii ki kemancinin BERBAT OTESI ortasiyla son buldu (:P)

onyekuruuuuuuuuuu
Sosyal ağlarda paylaş

Omerin ilk isi savunma yapmak, ters ayagına atılan paslarda beli donmuyor. Fener ve Salke maclarında en yetersiz oydu. Ayrıca da ortaları rastgele acıyor. Onun actıgı ortalar icin Drogba lazım. Kendisi havada asılı duran topa pozisyon alıp rakipleri ezip vuracak adam lazım.

Bu arada Feghouli bir varlık gosterdigi anda golu attık.

Ayrıca ben Omere cok kızmıyorum cunku yedek olması gerekiyordu. Nagatomo sakatlandı as oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Feghouli'nin sutlarinda o topun girmeyeceini gucsuz oldugunu filan o kadar iyi goruyorsun ki. Baya gereksiz bir adam aslinda da baskasi yok iste. 3.8m euro adamin o toplari asmasi lazim Antalya macinda da oldu. Hep vitamsizlik hep gucsuzluk bizim topcularda. Bir Gomis asiyordu iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bizi cikarsan biz de o kadar vururuz. Futbolcu dedigin o kas gucunu gosterecek ben anlamiyorum cidden bu kadar vitaminsiz olmasini herkesin. Ne bileyim insan fizik calisir sabah aksam agirliga girer. Bakiyorsun Onyekuru Mugdat vs bu tarz adamlar fizik olarak bir kere yeterli bile degiller profesyonel olmaya yemisim yetenegini.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...