Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Oyun olarak ic sahadaki leipzig maci 45dkai dışında hep üstün taraftık çok keyifliydi bizim son cl grubu cidden.

Deplasmanda 9 inanilmaz bir sey, ic sahada aptallik yapmasak grubu süpürecektik

Dun gs'nin gol atamamasi supriz benim icin ama 1 gol yemesi de supriz. Su savunma duzgun takimlara karsi her mac 3luk olur yani.

1 maçlık beceriksizlik hucunda yaşandı ve gol atilamadi eyv ama savunma forever beceriksiz ona çözüm gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

ayni mesaji bi daha atarsan artik triggerlanacagiz soz =/

iyi macti, porto'nun da seviyesini gorduk, iceride dis geciririz. bir de schalke'ye bakmak lazim, ne yaptiklari belli degil, full no-name kadro

bence porto size kendi sahanızda daha büyük problem olacak. Hele ki gs puana ihtiyacı olan tarafsa o maç geldiğinde
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

3-4 atar diyordum porto ama haftasonu benfica deplasmanları var
rolantide 1-0 aldı geçti adamlar, gs için iyi skor

Fistan said:

porto basmadan aldı dün gece, benfica deplasmanı var haftasonu sakatlanmak istemiyo kimse tabi

hahahahaha ay canım ya önce bi fatmış. kimse yememiş. çekmiş oltayı, bir daha sallamış asdhfuasdh

Sosyal ağlarda paylaş

ben maçı sonradan izledim. dışarıdan biri olarak Gs yi gayet iyi buldum . baya gol kaçırmışlar ancak yedikleri golü Karşıyaka yemez herhalde. güzel oyunlarına hediye etmişler maçı. hani kadroları da eksik falan bunun arkasına sıgınırsın ama sıgınmamışlar. MAçın hakkı beraberlik olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Gs iyi oynadı falan filan da 2 pas üst üste yapamadı. Biraz daha pas yapabilseydi, topu tutabilseydi arada kazanabilirdi belki. Oyun olarak Porto daha üstündü. Tabi Fatih hocanın istediği birşey de olabilir bu kontraya çıkmak için.
İlk 60 dakikayı izledim. Sonrasında oyunun kontrolünü aldı mı gs, sanmıyorum bu kadroyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...