Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

cabuk gelsin kim geliyosa, gomis hic yok bu sezon.

geçen yaz döneminde de patatoydu. oha yeni nonda hayırlı olsun diyorduk. sıcaktan çöküyo sanırım dsdfg

tudor'un fizik yüklemesi yüzünden bu sezon patlamış olabilir. ft ile kamp dönemi nasıl geçicek bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Gomis'in ben de cok dusecegini dusunuyorum bu sene. Ins yaniliriz tabii.

Takim gecen sene cok ite kaka sampiyon oldu ama CL husran olacak sanki. Yani CL'de mac kazanmak icin cok solid bir takim olmasi lazim bizimkisi ise muthis kirilgan bir takim. Fizik olarak da cok guclu degiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

CL de cok agir tokat yiyecegiz. Gecen seneki Besiktas fizik olarak bir kere baya ustun bir takimdi orta sahasi savunmasi ve ileri hattiyla. Bizde ise cok kirilgan adam var, oyundan kopan Belhandasindan tut Feghoulisine, yine kanatlarda ileri uc oyundan hemen dusebilecek durumda.

Zaten deplasmanlarda takimin cok kotu olmasinin sebeplerinden buydu. Yani bir PL takimi deplasmanina gitse bu takim ne top tutabilir ne birsey yapabilir. Gecen seneki kadro ic saha performansiyla uzun vadede ligi goturebildi ama 6 mac yapacagin CL de deplasmanda 0 puandan fazla alirsak sasiririm. Gercekci olmak lazim. Bence agir husran bekliyor bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

burak zaten klasman disi.

ya ben bu cl olayına bugun icin cok anlam yuklemiyorum. cl'de basarili olmak icin hazir kadro kurup kaymagini 1-2 sene yiyip sonrasinda maddi krizle cebellesmemek lazim. varsin gelmesin abi basari. abarti maaslara oynayacak veterenlar ile belki cl maclarinda iyi isler yapariz ama lig gittiginde o kontratlar cikmiyor iste. 2013 sonrasi gs ya da hala negredoyu saga sola ittirmeye calisan bjk gibi iste. kura sansimiz yardim ederse iste icerde 4 disarda 1 puan falan alip avrupa ligi gideriz bu kadro ile. baska da bir beklentim yok avrupada bu sene benim.

o yuzden uzun vadeli dusunmek onemli. basamaklari teker teker ama saglam cikmak lazim. su an yapabilecek pek bir hareket alanimiz yok. sabredip eldeki cop oyuncularin kontratlarinin bitmesini bekleyecegiz ve yerlerine gelecek adamlara gore elestiririz. selcuk, eren, tolga ve tarik gibileri o paralari birakip hicbir yere gitmez mecbur o kontratlari eritip yerlerine daha uygun fiyatli, potansiyelli adamlari monte etmemiz lazim.

yoksa ac baba ordan free agents transfermarkt'ı yukardan assagi sec 3 tane 30+ ver 4 er milyon garanti taraftar cossun sdf. hep diyorum, cl tabi ki onemli ama oralara gidebilmek icin ligde ilk 2'den asagi katiyen dusmemek lazim. ligi koyalim ligi.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

böyle olacak heralde. stopere denayer icin ugrasilir olmazsa baska biri gelir. ortaya da ndiaye bekleniyor galba olmazsa gg.

https://image.ibb.co/jM3vOd/gala.png

Terim geçen sene bu şekilde oynatmadı. belhanda'ya 1 maçta bile 10 numara rolü vermedi. Donk'u gavurların anchorman dediği şekliyle kullanıp ortayı çifte 8 numara ile götürdü.

Gomis gol atar. 20'yi de geçer belki. Sorun bu 20'nin kaçını zorlu rakiplere karşı, kaçını kendi sahamızda Erzurum'a karşı atacağı.

Benim canımı en çok Feguli sıkıyor. Adam 28 yaşında. Futbol hayatında adama bonservis veren tek akıllı takım bizim takım. Üstüne kendisi de cidden ekstra vasıfsız oynuyor.

Zaten koduumun takımında satılabilecek 2 tane topçu var. 1.si Garry 2.si Linnes.

Şu Linnes'i kim izlediyse, transfer görüşmelerini falan da kim yaptıysa bütün yetkileri ona vermek lazım. Galatasaray'ın yaptığı en iyi transfer resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...