Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Kötüyüz kötü oynuyoruz bahane ye gerek yok. Profesyonel bir kurguda ben morali kabul etmiyorrum arkadaş. Boarda sunum yapacakken arkadaşlar beni dışladı, boktan haber aldım o yüzden size damat'ın sunumuna benzer bir sunum hazırladım deme şansınız yok, babanız firma sahibi değilse.

Forvet bence tek eksik. Geçen seneyi hatırlayalım ya sendelediğimiz de "maymun :D" yapıştırırdı bir tane kurtarırdık günü. Şu anda öyle bir lüksümüz yok. Hadi onu yapamıyorsun, üstüne defans al, ara koşu yap kanatlar boşa çıksın onuda beceremiyor ki Eren. Adam olmuyor, bir koşu yaptı dün allahım boşta koşuyorsun kanatların önüne gidiyor defans sanki! Kontra beklerken mal yüzünden bildiğin sete kalıyoruz.

Fatih terim başka teyyare, baskı oluştukça egosu da tavan yapmaya başlıyor garip garip kombinasyonlar, denemeler vs...

Hafta sonu beşiktaş yapıştırır 4 tane bize rahatlarız. Ondan sonraki maçlar daha önemli, Çok beklentim yok yeterki şu ocağa kadar farkı tutabilelim. Takım bir tam kadro olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Başak ve hatta çok gündem olmasa da Mustafa Denizli forslu Kasımpaşa varken 3 büyükler anca birbirlerinin üzerinde bitirme mücadelesi verir.

Fener'in kalite eksiği ve Galatasaray'ın 38242384 tane orta sahalı dengesiz kadrosuyla bu sene atacak kurşununun olmadığı belliydi fakat BJK için bu sene müthiş fırsattı, onlar da kendi içlerinde baya bir karıştı.

O yüzden ben farkı açmadan devreye girelim yakalarız mantığını güdemiyorum zira ortada TFF'ye açılmış bir cephe de var. Başakşehir, Ersun'lu Fenerbahçe'nin rekorunu da kırar en erken şampiyonlukta.

Forvetsizliği de CL için bahane olarak sunanlara katılıyorum. Dünkü maç ve deplasmandaki Porto maçında -ki bu sene tek en iyi oynadığımız maçtır- yalı kavağı bile olsa gol atardık.
Sosyal ağlarda paylaş

antalya başkanı r yapmış.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk: "Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, zamanında 'Hakemler art niyetli' şeklinde açıklama yapmıştı. O dönem MHK, hakemlerle ilgili bir karar alsaydı, Kulüpler Birliği bu şekilde bir açıklama yapacak mıydı?"

Öztürk: "Kulüpler Birliği'nin açıklamasını en son biz onayladık, içeriği tam bilmiyordum. Açıklamanın amacını savunuyoruz ama Galatasaray kısmına bakınca sakıncaları var, o kısmı doğru bulmuyoruz." (A Spor)
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar'ın kırmızısının macın hakeminin ve VAR hakeminin kotu niyetiyle bir baglantısı yok. Hakeme top atmayacaksın. Atarsan cezasını alırsın. O konuda lafım yok. Benim bildigim ceza 1-3 mac sportmenlige aykırı harekette. Eger hakeme karsı oldugunda farklı bir maddeden gidiyorsa onu bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha, hakeme top atma kısmı gitmiş benden, o varsa zaten ekstra ceza normal.

Tabandan verilmesi de normal, sonuçta koşullar belli, son dakikada puan kaybı yaşatacak pozisyonda yanlış verilmiş (hatalı verilmiş değil yanlış verilmiş, hatalı demek için kasıt ve istem olmadan yanlışlık gerekir) bir kararın tahrik etkisi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

aziz top atmasa zaten hakem penaltıyı da vermeyecekti.ne yapacağını bilmediği için penaltıyı verdi.klasik türk hakemi işte
Eger Erman Toroglu'na inanacaksan yan hakem pozisyon temiz demis, inceleme sırasında da orta hakem Huseyin Gocek 3-4 kez ben verdigim karardan eminim diyince de VAR hakemi gel izle demeye yememis.

Verilen kırmızı kartı ah simdi ne yaparız gibi bir dusunce yok.

Tabi anlatılanlara inanırsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...