Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netspeed

Arondrin

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...

demin sms geldi 159'dan 228 olacakmış 1 hazirandan itibaren 100mbit vdsl

%43 bindirim bu sfer biraz ağır olmuş gibi ama yapacak bir şey yok napak devam

yukarda bi sonraki zam turknet geçecem demişim de çok üşeniyorum asdsa sıkıntı olana kadar ellemiyorum

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Pahalanmış biraz: https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,815,4-u-bir-arada-kampanyasi

Ücretlendirme kısmında diğer hızları ve ücretleri görebiliyorsun. İçince TV'de olduğundan eğer TV alıyorsanız en ucuzu bu oluyor. Üzerine buna geçince sabit telefon hattı da kapatılırsa daha da hesaplı oluyor işte. 2 senedir sabit hat yok bende.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim hiç sabit hattım olmadı zaten, da kablonun taahütü ile uğraşamam, 1 sene öncesine  hep kablo kullandım. 

Antalyada ilk müşterilerinden biriyim kablonun. Bunlar varlık fonuna devredilince, fiyatları da uçmaya başladı. Boşver pek avantaj sağlamıyor.

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...

son bi kaç aydır sürekli kopmalar yaşamaya başladım,

adamların online işlemler sayfası da açılmıyor, geç yükleniyor.

comnet övülüyor şimdi de, ona geçicem bu gidişle. yeni geçişte en azından dış kablolarda kutuda vs bi problem varsa düzeltirler diye umuyorum. netspeed'in umursadığı yok aradaki bağlantıda sorun varsa.

Sosyal ağlarda paylaş

Razz Comnet konusunda karar alırken baya bir dikkatli olmalısın. Kendim servis sağlayıcı değiştirmek zorunda kalsam şu anda geçmeye en çekiniceğim yerlerden biri. DH deki internet servis sağlayıcılar kısmındaki konuları 2-3 yıldır takip ediyorum bu Comnetin teknik destek konusunda ters düşülen onların işine gelmediği bir durumda sana sormadan çat diye internetini kapama gibi bir huyu var. Alttaki linkten yorumlara göz gezdirebilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/comnet-adli-iss-yi-sikayet-ediyoruz--153476118

Ayrıca yıllık peşin ödedin ve  2 ay sonra çıkmak istedin ücreti geri vermek gibi bir durum yok diyorlar, paran yanıyormuş. 

Kendim kullanmadım, arkadaşlarından kullanan memnun kalan var ise tabiki seçim senin. Sonuçta fiyatı daha uygun, sorun çıkmaz ise ucuz bir internet kullanıcaksın.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

AmoRPHouS, 17.02.2024 04:56 tarihinde dedi ki:

Razz Comnet konusunda karar alırken baya bir dikkatli olmalısın. Kendim servis sağlayıcı değiştirmek zorunda kalsam şu anda geçmeye en çekiniceğim yerlerden biri. DH deki internet servis sağlayıcılar kısmındaki konuları 2-3 yıldır takip ediyorum bu Comnetin teknik destek konusunda ters düşülen onların işine gelmediği bir durumda sana sormadan çat diye internetini kapama gibi bir huyu var. Alttaki linkten yorumlara göz gezdirebilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/comnet-adli-iss-yi-sikayet-ediyoruz--153476118

Ayrıca yıllık peşin ödedin ve  2 ay sonra çıkmak istedin ücreti geri vermek gibi bir durum yok diyorlar, paran yanıyormuş. 

Kendim kullanmadım, arkadaşlarından kullanan memnun kalan var ise tabiki seçim senin. Sonuçta fiyatı daha uygun, sorun çıkmaz ise ucuz bir internet kullanıcaksın.

ne var alternatifler başka, var mı bişiler?

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

Gigaspeed ve Poyraznet'e gözümü iliştirdim. 

Zaten altyapı aynı, müşteri hizmeti desen Netspeed'de bi cacık göremedim. Tahminimce altyapı sorunlarının yaşandığı yerleri(özellikle gelişmemiş bölgelerde) masraflarını kısmak adına çözmek yerine geçiştiriyorlar.

Boşu boşuna 350 lira veriyorum ayda.

Giga 150tl

Poyraz 200tl

İkisi de baya müşteri topluyor şu ara. Zırt pırt kopan internetten daha kötüsü olacağını sanmıyorum, en kötü aynı hattı kullanıcam ama yarı fiyatına. Hem geçiş nedeniyle belki hattı da kontrol ederler yeni müşteri için.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

netsgsm in mobil tarifeleri negzelmis la turkcell gnc tarifelerinde bile gecirmeye baslamis numarami degistirmeden gecis olsaymis xeske 

Netgsm hatları, internet bankacılığına giriş yaparken bazı bankalar tarafından gönderilen onay-şifre SMS'lerini alamamaktadır. Garanti BBVA, Ziraat Bankası, Halkbank, Denizbank, Şekerbank ve Emlak Katılım Bankası entegrasyonlarını yaptıkları için bu bankaların internet bankacılığını kullananlar Netgsm hatlarına onay-şifre SMS'lerini alabilirler. Bunların haricindeki diğer bankalarla entegrasyon sürecimiz devam etmektedir. Entegrasyonlar tamamlandıkça buradan duyurulacaktır. İnternet bankacılığına girişte kullanılan onay-şifre SMS'lerinin haricinde bankaların gönderdikleri diğer SMS'ler gelmektedir.

Yurt dışından aldığınız telefonlar için, BTK ile yapmakta olduğumuz entegrasyon süreci devam etmektedir. Bu süreç sonuçlanıncaya kadar, yurt dışından alınan telefonlar ile Netgsm hatları uyumlu değildir. Entegrasyon sürecinin tamamlanması halinde konu ile ilgili duyuru yapılacaktır.

yurtdisi telefon hadi neyse de internet bankaciligi sms almama olayi kotuymus peh..

pascalnouman tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...