Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benzinli Otomatik Araba tavsiyesi (100K TL Bütçe)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

2016 falan qashqai alabilirsin, benzinliler genelde az kilometrede satılıyor ikinci el. garantili ikinci el satan yerler var...

poloydu clioydu falan almak yerine daha konforlu ferah bir tercih olur

ilan öylesine örnek, daha uygun fiyata da denk getirebilirsin.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-park2max-tan-2016-qashqai-sky-pack-1.2-otm-32.000-km-beyaz-562637667/detay
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

1.0 lar şehir içi dur kalkta zorlanıyormuş diye okuduydum bir yerlerde. Özellikle a3 gibi ağır kasalarda falan. Yakıt da çok tüketiyormuş o zaman.

Dogru. Normal trafik sartlarinda performans sorunu yok ama dur kalkta dert. Turbo 2000 devire kadar girmemis oluyor devreye, bir de vites araliklari dar 1.0larin, kalkis sonrasi yavaslayinca yigilip kaliyor. Mesela yokus cikarken tirmanir sorunsuz ama yokusta trafik varsa iskence. Bu esnada da yakit tuketimi cok oluyor tabi. Belki pololar ufak oldugu ocin kaldiriyordur ama a3, leon falan aman aman
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Yeni civic bulunur o fiyata sanırım. 2017 0km satan bayiler var hala.

Şimdi baktım da 2018 otomatik benzinli de 100k imiş fiyatı. Gayet güzel araba.

Evet, Honda Civic ilgimi çekti ve baya şık gözüküyor araba, 1.6 motor benzinli otomatik 2017 modelleri 100K hem de en düşük paket de değil.

Ama şu ünlü göçük olayı var. Sanırım bu yüzden fiyatını arttırmamışlar arabanın ve o göçüğün olup olmayacağını önden tahmin etme şansı yok sanırım.

Var mı deneyimi olan Honda civicle?

VW Polo
Seat Leon
Nissan Pulsar
Honda Civic

şu an 100k civarı alınabilecek fena olmayan arabalar gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

rapid çıkacağına polo çıkmak daha mantıklı bence ya, tamam artıları var ama ne bileyim. yani en bariz farkı da ikinci elde zaten, kısa sürede satmak gibi bir derdin yoksa böyle 10 sene falan kullanırız biz yaaavvv kafasındaysanız düşünmeden rapid almak mantıklı olabilir ama diğer her türlü senaryoda polo en iyi seçenek bence.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

rapid çıkacağına polo çıkmak daha mantıklı bence ya, tamam artıları var ama ne bileyim. yani en bariz farkı da ikinci elde zaten, kısa sürede satmak gibi bir derdin yoksa böyle 10 sene falan kullanırız biz yaaavvv kafasındaysanız düşünmeden rapid almak mantıklı olabilir ama diğer her türlü senaryoda polo en iyi seçenek bence.

rapid sedan güzel aslında, bana 1.4 dsg için 1 aydan fazla beklemeniz lazım dediler diye almadıydım yoksa içi falan güzel bagajı geniş gayet sevimli araba. spaceback olanın da monte carlo donanım pakedi çok güzel normal olanlar çok çirkin duruyor gerçekten
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

109K TL'ye Toyota Auris 1.6 Multidrive S Active Skypack bağladık anlaştık. Mayıs ortası teslim alacağız. Herkese yorumları için teşekkürler :) Japon sevgimi burada da konuşturdum.

pedere bakarken araştırmıştık bayağı da menşei tr olanlar çoook kötü malzeme ve işçilik olarak

geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

Mortis said:

109K TL'ye Toyota Auris 1.6 Multidrive S Active Skypack bağladık anlaştık. Mayıs ortası teslim alacağız. Herkese yorumları için teşekkürler :) Japon sevgimi burada da konuşturdum.

pedere bakarken araştırmıştık bayağı da menşei tr olanlar çoook kötü malzeme ve işçilik olarak

geçmiş olsun

https://youtu.be/51P_7H0qy2A?t=40s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...