Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

barda restoranda dizi falan izlemece

Saeros

Öne çıkan mesajlar

tr de sinema salonunda kanser oluyo millet, boyle konsept tutturulabilir mi bilmiyorum.

uyelik sistemi tarzi bisi olacaksa ve her iki sahne arasi gondermeee viiiiirrrr diye zirtapozluk yapacak ergenler elenirse why not?

ama sahsen ben, restorana yemek icin, sinemaya (yemekli olanlari dahil) film icin giderim. telefonla profesyonel fotograf cekmek gibi bisey oluyo ikisi bir arada olursa.

ha comedy show tarzi canli bisi olursa bak ona her turlu gidilir. var zaten oyle konseptler sanirim istanbulda hali hazirda.

edit: dizi denmis gerci de GOT gibi diziler fln film produksiyonunda oldugundan o kategoriye aldim asdf
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Kadikoyde ilk acildiginda harp diye bi bar yapiyordu bunu eurosport u sesli veriyorlardi bisiklet icin. O ara biraz expat bari gibiydi zaten

En son aksam hande yener arkasina ahmet kaya calan bir yere dondu.

abi bisiklette ne sesi yaw?

buyuyememis koca bacaklari olan adamlar vin vin vin teker ceviriyor anca.

taktik yok, bam bam doping basiyorlar.

onu mu konusacaklar euro'da?

ben arada manzara gosteriyorlar diye aciyorum, arkada donsun diye. sesini de kapatiyorum.

en guzel bisiklet oyle izlenilir.
hatta benim gibi izleyenleri cikartsan dunyada rating'i 387 kisiye falan duser.
Sosyal ağlarda paylaş

abi olay sporun sesi değil bisiklette. caner eler ve tayfasının muhteşem muhabbeti. gerçekten inanılmaz zevkli oluyor o tayfa ile bisiklet takip etmesi. çok çok eğlenceliler ve seyirciyi de içine alıyorlar. ben bisikletten hiç anlamam ama yayının güzelliğinden aşırı takip etmiştim bir süre.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim berberim izliyor bisiklet yarışlarını gittiğimde bende izliyorum onunla birlikte.

E zaten türk dizilerinin izlenmesi durumu yok mu hiç mi denk gelmediniz Kurtlar Vadisinden bu yana zaten sürekli haftanın belirli günleri bazı diziler izleniyor hali hazırda bazı kafelerde.
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha umarım açarsınız batarsınız biz de güleriz lan. ahjsdhjashdha fikre bak ya sıfır ticari zeka resmen hahahaha.

yılda 8 bölüm got 6 bölüm westworld yayınlayacaklar diye dükkan açacaklar, kezbanlar gelip bağrınacak barzolar gelip nugget soğuk diyecek 100k zarar edip çıakcaklar. 140jurnosta izleriz sonra 2. nesil dizi barlar neden battı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide felaket senaryolari olarak arkadan barzonun biri khalesinin gotunu gorunce laf aticak, ejderha sudan cikinca ne sacmalik bu dicek, adam hayatinda GOT izlememis arkadasinin zoruyla gelecek fln fistik askdlfj

sosyal deney olarak yapilabilir ama, saglam butce lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

dizi film felan illegal olmaz mı la? hdfilmcehennemi.gen.org dan felan mı izleticen
spor bar olayıda var zate bi sürü
beşiktaşa gidin her yerde mç izleyip bira içiliniyo
bisikler yok diyosanız o ayrı

bu arada bence en barlık spor amerikan futbolu maç 3 saat 10 dakka bir ara var en kötü 2 dakka bira dağıtımlık tam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...