Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gay bir arkadaşım var

Findukezmesi

Öne çıkan mesajlar

tam olarak neyin fotosunu atacaksın D:

Findukezmesi said:

Onu arkadaş olarak gördüğümü söylemiştim,hamamdayken peştemalini indirip duruyor, ayıptır söylemesi bacak baldırıma dokunup bacaklarını biraz daha açsana moduna geldi. Foto atacagım size hafta içi troll yapmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Findukezmesi said:

Onu arkadaş olarak gördüğümü söylemiştim,hamamdayken peştemalini indirip duruyor, ayıptır söylemesi bacak baldırıma dokunup bacaklarını biraz daha açsana moduna geldi. Foto atacagım size hafta içi troll yapmıyorum

low quality bait'ten low quality bait OVERLOAD'a geçti :(
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Abi bu kadar okuz olmayin ya nolur. Konu homofobik, gay nedir bilmeyen var, her gay'in kosulsuz herseye kerkinecegini zanneden var, "cirkin kiz kurusu"(!)nun herkesin kendine baktigini sanmasi var.

Sakaysa bile komik degil sunlar ya. Memleketin comarindan farkiniz olsun biraz.

Söylediklerimin neresini anormal buldun ? Şuraya sana ispat için örnekleri koyup sonra bu kişilerle papazda olmak istemiyorum. Böyle genel konuşmalarda hadi örnek göster kıvamındaki kişileri hiç sevmem tamda keçinin istemediği ot burnunun dibinde bitermiş modu oldu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Söylediğimde bi sıkıntı yok. Anlamadığım bir şekilde karşılık verip haddini aşmaya çalışıyorsun.

Kiz kurusu ne demek biliyorsun di mi? Soyledigin lafin nereye vardigini anliyorsun ve buna ragmen soyledigini savunuyorsun degil mi?

Cunku haddini asmak, kadinlari "kiz kurusu" diye gruplamak, buna "cirkin" gibi kaliplar ekleyip, bir de bu genellemeye, hos olmadigi, sorunlu oldugu dusunulen davranisi iteklemek. 3 in 1.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

buna ban gelir

Ban konusma tarzindan dolayi gelmez, kadinlari kiz/kadin diye ayirdigi, begenmedigi ve yalniz olan kadinlari "kiz kurusu" diye adlandirdigi icin gelir.

Memleketin comari da yapiyor cunku aynisini. Yeterince cekiyoruz gundelik hayatta, bir de forumda cekmeye gerek yok. Gitsin karisina cocuguna anlatsin "kiz kurulari"ni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...