Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Beşiktaş | 20 Şubat Salı - 22.45

Llama

Öne çıkan mesajlar

oldun said:

net en iyi dönemi. Aslan payida senol gunesin cunku oyuncular surekli degisti sabit kalan pek oyuncu yok. Ozellikle hucum hattinda.

şu 3 senede tartışmasız iyi yaptığı tek şey, istikrarlı olarak diyelim bu zaten.

iyi td'liğin bir kıstası, ama önemli payı olan bir kıstası özellikle çok ırklı, dilli bir kadroyu bir arada bütün olarak tutabilmektir.

bu kadar forma adaletinin olmadığı, hakkın yenildiği, adamcılığın yapıldığı bir ortamda halen oyuncu grubu ayaklanmamışsa bir sebebi de şenor'un aslında ortamı çok iyi kontrol etmesinden kaynaklı.

modern futbolu bilen bi yardımcı ile işte şampiyonluğa gidiyorsun. o olmayınca böyle köy takımına dönüşüyorsun. ŞL demeyin bana, rakiplerdeki ŞL havası almış oyuncu sayısı toplasan 30 falandı 3 takımında, bizimkilerin toplam uluslar arası maç sayısı bütün grubun 5 katı falan olabilir asdfsda büyük etkendi, bayern'e tutmaz. neyse

şey aslında güzel örnek. brian clough halen en başarılı ingiliz td olarak kabul edilir, onun başarılarını tekrar eden olmadı. ama her başarısında yanında yardımcısı ve kardeşi peter taylor vardı. onun olmadığı her yapıda aşırı başarısız oldu, onun olduğu 3 macerasında da ekstrem başarılar yaşadı.

damned united'da da bahseder, yine kitabında da detaylı anlatır. brian oyunculara moral aşılayan ve onları bir arada full gaz tutan adam, peter taylor ise futbolu çok iyi bilen, taktikleri yazan ve transferden sorumlu; aslında işin çoğunu çeken adamdı.

her neyse uzattım yine.

şenor tek başına bir hiç, yanına futbolu bilen birini koyun buna bile tahammül ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada şunu koymaya gelmiştim, Şenor'a sövmeden gitmeyeyim dedim yazdım üsttekini sadfsd

https://www.youtube.com/watch?v=vrL2nSO-23g

2 sene önce Benfica'nın elendiği gibi elensek keşke, ağızda buruk ama hoş bir tat bırakan; 90+'da bir direkten dönen top ile biten macera.

o maçın kahramanlarından biri talisca'ydı. zaten golü de vardı. bugün ve hatta rövanşta birileri ekstra bir şey yapacaksa zaten talisca yapar. yoksa çok bir şey beklemeyin.

keşke şöyle temiz bir maç çıkarsak da harbi alkışlarla, tam tamına gururlu bir şekilde veda etsek turnuvaya

edit:

yanlış videoyu koymuşum asdfds
Sosyal ağlarda paylaş

yani yine övgüyü hak ediyor tabii ama fark yiyip bitirmek var, şu benfica gibi elenmek var. ben ikinciyi her şekilde tercih ederim. seneye yokuz zaten, en azından 2-3 seneye dönene kadar harbi sağlam hatırlanalım.

gerçi sosyal medya sağolsun bu seneden sonra bayağı bi hatırlanırız biz asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...