Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The CRPG Book Project - Toplanıp bastırma

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Kuse kagidi belirtmeme ragmen normal kagida gore fiyat cikarmis. 80 gram 1. hamur kagit 3 cilt 50 adet toplamda 150 cilt seklinde 6500 tl civari bir rakam cikiyor. 1. Hamur kagit hayat bilgisi dersi kitabi gibi olur. Kuse kagit için yeniden bi fiyatlandirma istedim. O gelince yazarim tekrar. Guzel olsun evladiyelik olsun dusuncesi ile hareket ediyorum. En son anahtar teslim fiyatini yazarim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya 350 gram krome karton olacak ki bu şekilde biraz ince olur, yani sayfa kalınlı 1x ise kapak 3x olacak gibi düşün, sıvama olabilir. herşeyin detaylı maliyetlendirmesini yazıcam abi.

burası yabancı yer değil ondan bu kadar derin detay ve minimum maliyet ile iş çözmeye çalışıyorum. bide bok gibi yoğun bu ara iş, ondan tam yakalayamıyorum gerekli kişileri. yazıcam abi.

böyle yazmalar sayesinde de konu uplanır, görmeyen insanlarda görür. dediğim gibi ne kadar fazla kişi , o kadar düşük fiyat.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

evladiyelik olsun diyorsunuz da büyük ihtimalle güncelleyenler olur dönem dönem esas büyük kısmı tamamlanmışken, bastırılan kitap 2-3 yıl sonra outdated kalıp çöp olabilir kıymet olarak.

aslında kalmaz, şöyle ki:

eğer ciltleri dönem dönem diye bölersek belirli bir aralık gözeterek, anca son cilt eksik olur veya bir cilt daha eklemek gerekebilir duruma göre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...