Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turknet?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

4 mb/s download (netlimiter)
upload da speedtestte 3mb gösteriyor

35 mb desede bi gariplik var internet hep iyi ve hızlı

faturayı unutursanız sadece biraz problemli oluyor, 3-4 gün alıyor yeniden açılması ama onun dışında hiçbir problemi yok
evde 3 kişi kullanıyoruz interneti ortalama 550-600 gb gibi bir kota gidiyor her ay (normalde 400 gb ama kalanlar gidenler bilgisayarı açık bırakıp download yapanlar falan filan 600 e ulaşıyor)

inanılmaz memnunuz evde

extra: hiçbir oyunda pingimin çıktığını görmedim, 1 kere bile olmadı yani
çok yaşa türknet
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bende 1 aydır kullanıyorum sorun yok.
Gerçekten kotasız mı diye denedim, 300gb'i geçtim galiba, kotasız evet.

Yanlız, vdsl hizmetleri güzel, adsl olanı bi halta yaramaz.
Taşrada ikamet etmiyorsunız, şehir merkezlerine yakın yerlerde güzel hizmet alırsınız.
Özellikle bir de YAPA altyapısı var tadından yenmez, 100download 40upload veriyorlar.

Tabi hiçbir firmada olmayan tek özelliğini söylemeyi unutmuşum, taahhüt yok.
2019'da kota kalkacağına göre ve ne nasıl şekillenecek bilmediğimiz için, 6 ay kadar turknet'de taahhüt olmadan takılabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

bu türknetin de ABV yav. geçen uydunet anlaşmam bitti. dedim yenilemeyim bir bakınayım. zaten aklımda ilk türknet vardı hemen girdim sayfasına fiyatlar vs.. uydunete göre iyi durumda. bakayım ne hız veriyor! bakmaz olaydım . İzmir hatay gibi bir semte 16mb yukarısnı veremiyor. dedim nasıl ya? aradım müşteri hizmetlerini dedim " izimirin en yogun semtlerinden birine niye bu hız ?" diye sordum . hiç biri konudan anlamıyor. sonuç olarak uydunete devam ettik :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...