Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi 5. Hafta | Beşiktaş - Porto | 21 Kasım Salı - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Hoca yine kötüydü bu arada.

Max 60-65dk sahada kalmasi gerekn talisca 80de cikti

ben dk 30 da cıksın diyodum golu o attı..
tamamen taktiksel bi anlayısla oynadı, gizli golcu olarak her pozisyonu kokladı

0 verim ok, ama gol atıcaksakda o olmadan cok daha zordu
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Hayir birde abou nasil defansimizi paramparca edicek diyip duruyordunuz. Pepe reyiz herkesi sildi sahadan lel.

abi ben onu güncelledim ama sonra, marega'nın olmayışı cidden net şanstı bu maçta da bizim için.

bu heriflerin en aktif olup, farka koştuğu maçlar hep brahimi - aboubakar - marega üçlüsü sahadeyken oluyor çünkü rakip savunmaları direkt yıpratıyorlar.

üçünden biri olmasa yine kötü ama sistemde aboubakar - marega ikilisi cidden fizikleri ile inanılmaz fark yaratıyorlar. yazmıştım işte maçtan kaç saat önce hatta adriano'ya büyük iş düşüyor diye de işte sonradan öğrenmiştim.

tek kalınca ileride pepe'nin avlaması doğal olarak kolay oldu. yine tabii medel'in girmesi de önemli olmuş. topa sahip olma oranı bile %10 civarında artıyor ki porto'nun hücumlarını cılız, kanatlardan gelişi güzele çevirdi.

şu grupta iyi oynadığımız kadar da sakatlıklar ve oyuncu eşleşmeleri de muazzam işimize geldi. şans faktörü harbi hep yanımızdaydı umarım bi tur daha böyle devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

leipzig porto ikili averajında durum nedir? 11 7 7 2 girilecek gibi son maçlara
son maçlar eş zamanlı mı oynanıyor bir de?

ilk maçı deplasmanda 3-2 kazandı leipzig, sonra porto gitti deplasmanda 3-1 koydu. ikili de porto önde.

son maçlarda kan gövdeyi götürür sasdfsad

edit:

bu arada yanlış hatırlamışım yine, sorry.

3-2 leipzig evinde kazanmış.
3-1 porto kazanmış evinde rövanş.

yine porto koyuyor gerçi sonuçta bir şey değişmedi asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Şenol Güneş: "Tosic'i, sakatlığı olduğu için çıkarmak zorunda kaldım. Medel de devrede oyuna çok iyi girdi ve çok başarılı oldu."

sonra dark ağlıyor oluyor.

ben de sevinmiştim sonunda fark etti bir şeyleri de müdahalede bulundu oyuna diye, zorunlulukmuş. şaşırdım zaten kapasitesi üstünde bi hamleydi.

bir de çıkıp llama falan medel forma giyer artık diyor asdfasdfasdfsda

bundan bahsediyordum işte lel

tosic sakatlanmadığı sürece başkasına forma yok bu takımda kabullenin artık. bu adam böyle bir köylü...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...