Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 Dunya Kupasi

Sotto

Öne çıkan mesajlar

Golovin birşeyler yaparsa ilerleyebilirler diyordum, hatta ev sahibi olmalarına rağmen Mısır'ın altında görüyordum grupta şanslarını ama baya fena ters köşe yaptılar. Çapraz eşleşmede Portekiz'e denk gelirlerse çeyrek final görürler.

Mısır da boş takım değil, dün oynadıkları tempolu oyun, ayağa paslaşmalar, setler falan dağınık Afrika takımı gibi değildi yani; aslında maçta Rusya da öyle ezici oynamadı ama golleri o kadar seri attılar ki Mısır'ın tüm şevki kırıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu maçta portekizlilere de çok suç bulmamak lazım ya, kasmadılar.

çok leş şu fas takımı, turnuvanın açık ara en kötü 3 takımından biri. bir şeyler yapıyor gibi gözüküp, hiçbir şey yapmayan takımlardan nefret ediyorum.

30 dakika falan kastı portekiz, sonra ne gerek var diyip yattılar 1-0 skora öyle de bitirdiler maçı. sabaha kadar oynansa bu maçta portekiz atmadıkça zaten gol çıkmazdı.

her hücum opsiyonu belli, rakipten gelecek her tehdit belli ama aynı şeyi direterek hiçbir şey üretememeye devam etmeleri falan...

edit:

bir de en iyi afrika kadrosu falan diyorlardı. bu takım tsl'de bile şampiyon olamaz. ziyech ve benatia çıkar cidden ortalama takım başka bir şey değiller ya.

adamların forveti yeni malatya'da oynuyor zaten mart'tan beri gol atamıyor falan asdkfja
Sosyal ağlarda paylaş

Portekiz cok les abi kusura bakmayin. Fas takiminin gucu bu zaten ne bekliyordun ki, kaldi ki cok net atabilirlerdi hani birsey uretemediler diyemezsin.

Izlanda bu tarz oynar anlarim da Avrupa Sampiyonu bu kadar kotu oynayamaz. Ispanya macinda sanslilardi ikinci turda Rusya bile gecer bunlari.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sistem farkındandır, oyuncuların çoğu alışık değil 4-4-2'ye. sene içinde kimse oynamıyor.
bi suarez denebilir belki ama o da kağıt üstünde, barça'nın saha içindeki diziliş çok flexible.
cavani falan hiç alışık değildir bu sisteme. ama ikisinden birini kesmemek adına 4-4-2 oynuyorlar muhtemelen o da kötü oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...