Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 Dunya Kupasi

Sotto

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:

Ben İspanya'yı çok beğendim açıkçası. Hiç takılmamak lazım yedikleri gollere. Zaten son golü Ronaldo'ya yaz. Neymar'ı , Messi'yi de gördük son dakikada uygun serbest vuruşlarda hiçbir şey üretemediler. Ronaldo bu anlar için yaşıyor. İkinci golde de Dünya'nın en iyi kalecisi saçmaladı. İlk gol tamamen şok bir penaltı. Bahane üretmeyeceğim ama yenmeyecek veya Ronaldo'suz bir takımın atamayacağı 3 golü gördüler kalelerinde.

Kadroda Carvajal, Odriozola, Azpilicueta gibi başka 3 tane iyi milli takımın banko sağ beki olacak adamlar varken de bu bölgede sağ stoper Ramos'a uyumlu olsun diye Nacho'yu sürmek de deli cesareti. Iniesta ve David Silva sağlıklı kaldığı sürece İspanya finale yürür net. Sadece bench'ten Aspas, Vazquez değil de Asensio, Rodrigo falan izlemek isteriz.

ispanya'nın yolu da açıldı almanlar ve brezilyalılar sıçınca yanlış hesaplamadıysam. bayağı bayağı net final adayılar benim içinde cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Diego Costa bu şekilde oynarsa en büyük favori olurlar hatta.

Chelsea boktan bir sezon geçirdi diye mi yoksa Conte'nin altını oydular diye mi bilmiyorum Chelsea'nin İspanyolları çağrılmadı haberi vardı, aslını bilmiyorum. Gerçi Azpili var kadroda. Fabregas ve Pedro haketmedi ama Marcos Alonso sol bek yedeği Morata da Costa'nın yedeği olarak kadroda ihtiyaçtı yani. Özellikle Marcos Alonso mükemmel bir sezon geçirdi. Alba'yı kesemez ok ama Nacho Monreal yerine kadroda olmalıydı
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

Rewendor said:

Kupayı kimse kazanamayacak heralde ya.

Almanya patladı, Brezilya patladı. Fransa kazandı ama patladı. İspanya yarı patladı diyelim. Portekiz'den Rolando'yu çıkartırsan Başakşehir kıvamında takım geri kalanlar. İngiltere zaten tırt kadroyla geliyor. Hollanda, İtalya yok. Kupayı kazanacak takım yok piyasada.

daha ilk maçlar bitmedi bile. liseli yorumu olmuş tam.

patlamaktan kasıt fos çıkmak, iyi futbol oynamamak, oynadıkları maçlar üzerinden maç oynamış takımları değerlendirdim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Almanya ne zaman fark yiycek diye bekliyorum. Golü yiyince o kadar riskili yükleniyorlar ki, Meksika ilk yarıdaki dikine isabetleri pasları yapabilse çok saçma pozisyonlar yakalayabilirdi bomboştu.

Geçen kupadaki Almanya Cezayir maçı geldi aklıma, noyer 10larca karşı karşıya pozisyon kurtarmıştı.

Almanya'ya karşı hakikaten kapanıcaksın, bırak çaprazdan orta kesip dursunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

turnuva öncesi almanya'dan çok büyük şeyler beklemiyordum açıkçası, favori falan da görmüyordum.
meksika'ya yenileceklerini düşünmezdim tabi ama en fazla yarı final görürler, orada da ispanya'ya falan elenirler diye düşünüyordum, hâlâ da öyle düşünüyorum.

gerçi almandır, sağı solu belli olmaz. geçen dünya kupasında da gruplarda gana ile 2-2 beraber kalmış, son 16'da cezayir'i uzatmalarda elemiş sonra gelip brezilya'ya 7 tane atmış takım.
Sosyal ağlarda paylaş

Her turnuvada Belçika diloluluğu yapıp, hepsinde aynı şekilde patlıyoruz. Milli takım düzeyinde çöp oldukları gerçeği her geçen turnuvada daha da yüzümüze vuruluyor. Hatta kadrosunun yarısınında isminin karşılığı olmadığı hep bu seviyede meydana çıkıyor.

Devrede 3 olması gereken maç şu ya, adamların totalde üç tane net pozisyonu yok. Hatta bir tane bile olmayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...