Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 12. Hafta | Basaksehir - GALATASARAY| 11.18.2017 Cumartesi - 19:30

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Red said:

sostizm said:

çevirirse bu maçı tudor utanacak mısınız?

Kaldı 1

Abi neden bireylere bu kadar hayransin. Sabri burak selcuk tudor.

Bireylere hayran falan değilim. Tuttuğum takımı, yaşadığım kenti, ailemi, çocuğumu, bölgemin müziğini yemeğini SEVERİM kardeş. Yanlış olan da ben değilim - yanlışsa da değişmem bu yaştan sonra.

İşine, takımına, eşine, komşusuna sürekli homurdanan bi adam olsam daha mı "normal" sayacaktın beni?
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Red said:

sostizm said:

çevirirse bu maçı tudor utanacak mısınız?

Kaldı 1

Abi neden bireylere bu kadar hayransin. Sabri burak selcuk tudor.

Bireylere hayran falan değilim. Tuttuğum takımı, yaşadığım kenti, ailemi, çocuğumu, bölgemin müziğini yemeğini SEVERİM kardeş. Yanlış olan da ben değilim - yanlışsa da değişmem bu yaştan sonra.

İşine, takımına, eşine, komşusuna sürekli homurdanan bi adam olsam daha mı "normal" sayacaktın beni?

Iyi de gote got demezsen 1 santim ileri gidemezsin ki..

Sırf tuttugun takimda diye vasati oversen aslinda kotuluk yaparsin sevdiğin takima ??
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

madcow said:

Tudor'u kovup adam gibi TD alacaksın. 1 yıl oldu. Daha adamın "kendimi kanıtlayacagım" diye cıktıgı maclarda puanı yok nerdeyse. Elinin dokundugu yeri bozuyor. Daha dogru duzgun oyuncu degisiklik yapabildigi mac yok 1 senede. 1 tane bak. Hepsinde ya giren cıkan yanlıs ya zaman yanlıs. Tudor bir takıma anca fitness antrenoru olur okadar. Baska da hic birsey olmaz.

Haydaaaaaa....

Ligin en çok gol atan takımı
Ligin en az gol yiyen takımı
Ligin başından beri lideri
En fazla önde skor taşıyan ve en az geride kalmış takımının

Teknik direktörünü kovalım

En baştan başlayalım başka birini çağıralım ama onu da mümkünse pek uzatmadan kovalım. Doğru mu anlıyorum?

abi gs'ın amacı avrupa takımlarını yenmek değil mi? daha annemizin liginde güçlü takımlara karşı taktik, diziliş anlamında patlıyor tudor. avrupa'da bu adama nasıl güvenecez? hakem skora etkilese de sezon başından beri çıkılması gereken diziliş, sistemle çıktık diyemedik zor maçlar için.

serdar sakat, feghouli cezalı. allah sana sene başındaki 4-2-3-1'e dön demiş. hala fantezi arıyor herif. mancini'ye ceyhun gülselam'a ardını dövdürüyor derdik, şimdisi tudor-eren için geçerli sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...