Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cam filmi yasağı

Pordakal

Öne çıkan mesajlar

2014 aralıkta aldım ben arabayı. ziebart'ta taktırdım ön yan camlara film, açık renk bayağı. ama yazları güneşin yakıcılığını müthiş kesiyor. sigara içmek için cam açınca laan dışarısı yanıyormuş diyorsun.

geçen üç yıldı bir sürü çevirmeye girdim, geçen ay sonu da muayeneden geçtim. kimse de camda film var birader demedi. Söktürmeyi düşünmüyorum, inş artistin birine gelip de ceza yemem.

Dün haber videosu gördüm bu cam filmiyle alakalı. videoda gördüğüm sökülen/söktürülen tüm cam filmleri kapkaraydı. belki de onlara takıktır polisler diye umut ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

https://www.ntv.com.tr/turkiye/cam-filmi-eyleminde-filmli-camdan-ceza-yedi,Y0p59rWg3UeaGmq1-fnYfg

Bu da abartı ya! Hot Wheels'in boyalı camlı arabaları gibi olmuş. Bunlar zaten yasak olsun.

Aşağıdaki gibi araçlar bence gayet normal:

Ön yan camlar 3M Crystalline 70

Komple 3M Crystalline 70

Saygılar.

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız çok fena söğüşlüyorlar milleti. önce serbest bırakıp sonra yasaklamak müthiş. bugün sırf cam filmi çevirmesi vardı minibüs yolunda. patır patır ceza kesiyorlardı. bizim millet tabi yasakken de yapıyordu, serbest kalınca yaptıranlar da sökmüyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ceza diyorsunuz ya şimdi, sırf cam filmi için. ben arabayla ceza yiyemiyorum. gelmiyor.

bakırköy sahilde 140lar mı dersin, yeni 3. yolda 200ler mi dersin, radarlardan uçarak geçmeler mi dersin, sistemin bug ı buldum galiba, yada oralarda bir yerlerde bana kabaran bir hesap var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...