Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 2 adet EVGA 1070 FTW + SC

fixmen

Öne çıkan mesajlar

yahu anlatamadım galiba, aynı paraya günübirlik yunan adasına gidip (hatta çok istersen kalmalı) kartını alıp geri gelebiliyorsun.

Cumartesi kadıköye gideceğine yunan adasına gidiyorsun, öyle düşün. düşünemedin biliyorum, ama düşün bak daha farklı kabuğunda yaşamadığın hayatlarda var. Öyle olunca önüne gelen kerkemiyor da seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

yahu anlatamadım galiba, aynı paraya günübirlik yunan adasına gidip (hatta çok istersen kalmalı) kartını alıp geri gelebiliyorsun.

Cumartesi kadıköye gideceğine yunan adasına gidiyorsun, öyle düşün. düşünemedin biliyorum, ama düşün bak daha farklı kabuğunda yaşamadığın hayatlarda var. Öyle olunca önüne gelen kerkemiyor da seni.

öpücükle veya başka bir şeyler vererek gidiyosun sen galiba yunanistana? harcadığın efor ve zaman da apayrı konular. böle müthiş akıllı gibi yazıyorsunuz, siz daha interneti kullanmaya yeni başlamışken yurtdışından her türlü eşyayı getirtiyorduk burada pahalı diye..

aman neyse ne bok yerseniz yiyin daha laf yetiştiremeyecem.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Glatheros said:

öpücükle veya başka bir şeyler vererek gidiyosun sen galiba yunanistana? harcadığın efor ve zaman da apayrı konular. böle müthiş akıllı gibi yazıyorsunuz, siz daha interneti kullanmaya yeni başlamışken yurtdışından her türlü eşyayı getirtiyorduk burada pahalı diye..

aman neyse ne bok yerseniz yiyin daha laf yetiştiremeyecem.

Şimdi snaa küfür ederdim de, forumda 17 senedir kimseye küfür etmedim ilk olma.

Dışkı yeme tercihin olabilir, normal insanlar bunu yapmıyor. O yüzden teklif etmen manasız olmuş.

Öpücük veya başka birşeyler vererek alışveriş yapma alışkanlığın da var anlaşılan, onu da normal insanlar yapmıyor, sen yapıyor olabilirsin ama tavsiye etmen yine gereksiz.

Yunanistan feribot gidiş geliş 30 euro. Kart 370. 400 euro eder 1600 tl. 30 euro için öpücük veya başla şey vermeye gerek yok.

Karşındaki insanları tanımıyorsun boş boş konuşuyorsun. Forumdaki bazı insanlar mikrop kaparım diye suratına hacet gidermez haberin yok.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

mastika da alin gitmisken 1-2 kasa..

Geçen dönerken arabada 20 litreye yakın Uzo falan vardı bavulların içinde, gümrükte önümüzdeki tüm arabalar tıkır tıkır geçti. Bize gelince gümrük memuru "bagajı açar mısınız?" dedi... Allah'tan aç gibi duty free'den de alıp poşetleri de bagajın en tepesine yığdıydık. Adam onları görünce "saf herhal de bunlar" diyip geçirdi hiç bir şeyi karıştırmadan sdkfjg
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

saboya 1.45 ten girilir. cifte sans yaziyorum ben

Bırayn Adams ya, kendini beğenmişin teki. Haksız oldu mu köşeye sıkıştı mı hakaretler aldı başını gitti. Daha önce de gördük aynı tarz mesajlarını zaten. Bu karaktersizi mi tınlayacam. Saf karşı argüman sunmak için İstanbuldan kalkıp yunan adasına giderim diyen ve bunu genel geçer olarak kabul eden adam(?) Geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Esh said:

saboya 1.45 ten girilir. cifte sans yaziyorum ben

Bırayn Adams ya, kendini beğenmişin teki. Haksız oldu mu köşeye sıkıştı mı hakaretler aldı başını gitti. Daha önce de gördük aynı tarz mesajlarını zaten. Bu karaktersizi mi tınlayacam. Saf karşı argüman sunmak için İstanbuldan kalkıp yunan adasına giderim diyen ve bunu genel geçer olarak kabul eden adam(?) Geçiniz.

hakaret eden sensin. İzmirdeki adamın yunan adasına gitmesi kartı alıp gelmesi yarım gününü alır aynı paraya.

Karakter meselesine gelince, ciddiye alacağım bir varlık değilsin ki?

tavşan bir gün taşa sürtünmüş, yoldan geçen sincap sormuş tavşana napıyorsun diye, tavşan da demiş dağı seviyorum. Seninki bu hesap işte.

Adam örnek vermiş jelatini açılmamış kartın sıfırı burda 1750 ye satıldı diye. Rott var keza elektronik ürün getiriyor. Adam yurtdışından getirttim arkadaşıma demiş, başkası da yapabilir bunu çok zor birşey değil. Önümüz xmas herkes tr'ye geliyor.

sabonis olmak çok zor, heryerde ağlıyorsun/hakaret ediyorsun. kripp bir sen iki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...