Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UCL 2. Hafta - Beşiktaş vs RB Leipzig- 26.09.17 Salı - 21.45

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

fıstık atmayın beyler ne umutlarla giriyorlar şl maçlarına ama sonuç hüzün hep sfdss
hayır bjk yenilse ne olacak onu da anlamadım fb vardar'a iki maçta yenilerek elenmiş gs östedsurd maçlarını hatırlamıyorum bile ne olduğunu, şl maçı oynayan takımla dalga geçmeye çalışmak nasıl bir saçmalık

üzülmesinler ziraat türkiye kupasını renklilere bırakabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

fıstık atmayın beyler ne umutlarla giriyorlar şl maçlarına ama sonuç hüzün hep sfdss
hayır bjk yenilse ne olacak onu da anlamadım fb vardar'a iki maçta yenilerek elenmiş gs östedsurd maçlarını hatırlamıyorum bile ne olduğunu, şl maçı oynayan takımla dalga geçmeye çalışmak nasıl bir saçmalık

Genelleme ya, bile iki kişi sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

CL'de tecrubenin onemi iste Leipzig in ayaklar titriyor resmen 20-22 yasinda hepsi.

Hic de cogalamadilar zaten hucumda savunma stoperleri de kotu gibi.
3,4 olabilir bu mac.

Bu arada su mantiktan cikin yahu CL'de oynamiyoruz diye foruma girip yorum yapmayacak miyiz ne alaka.

Yorum yapana laf yok abi, bir iki alay etmeye çalışan var inatla, onlara
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

CL'de tecrubenin onemi iste Leipzig in ayaklar titriyor resmen 20-22 yasinda hepsi.

3,4 olabilir bu mac.

Bu arada su mantiktan cikin yahu CL'de oynamiyoruz diye foruma girip yorum yapmayacak miyiz ne alaka.

Yoo foeumun mantığına aykiri.

Ama Besiktas yenilsin diye pusuda beklerken Besiktas onde olunca rakip de patatesmis yaaa diyenlere gotumuzle gülüyoruz sadece..

Bi de daha patates bile olmayan takima elenip gelip yazinca dadindan yinmio sdfsds
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Sotto said:

3,4 olabilir bu mac.

Yoo foeumun mantığına aykiri.

Ama Besiktas yenilsin diye pusuda beklerken Besiktas onde olunca rakip de patatesmis yaaa diyenlere gotumuzle gülüyoruz sadece..

Bi de daha patates bile olmayan takima elenip gelip yazinca dadindan yinmio sdfsds

birazdan "biz sizi yendik demek ki almanya ikincisinden daha iyiyiz" kafasıyla gelicekler
Sosyal ağlarda paylaş

BJK ilk yarı çok akıllı oynadı. Leipzig kontra takımı adamlar kontra dan gol yedi asdasd:D

bu arada kim patates diyor Leipzig için ya? PAtates diyen adam Alman liginin özetlerini izlesin. adamlar sadece tecrübesiz işte. bEşiktaşta gayet gerekeni yapıyor. Buldunmu böyle takımı acımıycan çakıcan geçicen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...