Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UCL 2. Hafta - Beşiktaş vs RB Leipzig- 26.09.17 Salı - 21.45

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

Oha artık. Bu forumdaki bjk taraftarı niçin bu kadar köylü ve görgüsüz? İlk defa izledim adamları ve ilk yarıda baya patatestiler. 2. Yarı iyiler eyw da o an gördüğümü yazdım. İyiki 30 yılda bi takım yakaladınız. Bu ne agresiflik ve görgüsüzlük? Hayır bide bjk eziyo yazmışım başarılar yazmışım. Hepsini geri alıyorum. Umarım geçen haftaki gibi ezin ezim ezilirsiniz her maç. Boş herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

TheGreatWall said:

Oha artık. Bu forumdaki bjk taraftarı niçin bu kadar köylü ve görgüsüz? İlk defa izledim adamları ve ilk yarıda baya patatestiler. 2. Yarı iyiler eyw da o an gördüğümü yazdım. İyiki 30 yılda bi takım yakaladınız. Bu ne agresiflik ve görgüsüzlük? Hayır bide bjk eziyo yazmışım başarılar yazmışım. Hepsini geri alıyorum. Umarım geçen haftaki gibi ezin ezim ezilirsiniz her maç. Boş herifler.

Leipzigi ilk defa izleyenler köyüne dönebilir mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

TheGreatWall said:

sen niye üstüne alındın, merak etme bizim lafımız sana değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

madcow said:

super kupayı verdiklerinin 5 gun ertesine ısıklarınız gitmeseydi iyiydi.

2-0 olduğunda değil de elektrikler kesildiğinde mesaj atmayaydın iyiydi :D
Sen kafayı mı yedin bilader her mesajıma boyle aptal aptal mesajlar atıyosun. İlk attıgım mesaj da su olmasaydı iyiydi.

madcow said:

oh fabri cok acayip cıkardı la.

Herkes sizin macı bekleyip oturup onu izlemiyor denk geldi gordum yazdım. Deli midir nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...