Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kapalı hava sevmek.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Tim said:

Yagmurlu hava sevenler yagmur altinda calissa bir hafta goruruz aslinda seviyolar mi yoksa dumduz hipsterlik mi? Saeros seviyorum dedigi an hipsterlik olduguna emin oldum ben ama yine de deneyelim bi.

abi ıslanmayı sevmiyoruz yağmuru seviyoruz
cama vurucak tıpır tıpır

Olm o issiz gucsuz ya da tuzu kuru adam oldugunun gostergesi. Allah bilir elinizde cayla kahveyle disariyi da izliyosunuzdir simdi siz.

Fucking hipsters :)
Sosyal ağlarda paylaş

Her günü yaz, tatil, deniz, güneş, sahil, "cıvıl cıvıl" falan isteyen insanlar aslında kendilerine pazarlanan "tatiller için yaşıyoruz" kafasına fazla sarmış yapmacık insanlar. Senin bu kapalı hava merakın da zamanla böyle insanlara tepki olarak gelişmiş olabilir. Ben yağmuru sevmiyorum her yer çamur oluyor diye, gerisi çok fark etmiyor mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında herkes sever, tabi burda sevilen kapalı hava değil, kapalı havanın getirdiği.

SOĞUK
soğuk mutluluk ya direk, açıkta olabilir hava np, soğuk olsun bi ceket atam üzerime tamam.

soğuktan kasıt, 14 derece bu arada https://blog.bufferapp.com/10-scientifically-proven-ways-to-make-yourself-happier

en güzel kombinasyon, açık hava böyle güneşli, ama 14 derece falan, bide ağaç&deniz kombinasyonu, oh mis.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Black-ice said:

Tim said:

Yagmurlu hava sevenler yagmur altinda calissa bir hafta goruruz aslinda seviyolar mi yoksa dumduz hipsterlik mi? Saeros seviyorum dedigi an hipsterlik olduguna emin oldum ben ama yine de deneyelim bi.

abi ıslanmayı sevmiyoruz yağmuru seviyoruz
cama vurucak tıpır tıpır

Olm o issiz gucsuz ya da tuzu kuru adam oldugunun gostergesi. Allah bilir elinizde cayla kahveyle disariyi da izliyosunuzdir simdi siz.

Fucking hipsters :)

qft
Sosyal ağlarda paylaş

Kapalı havayı nasil sevilir ben anlamıyorum valla. Gri kasvetli bir gökyüzü güneş yok renk yok hicbir yerde. Nesini seviyorsunuz bunun.

Sıcak konusu ayrı yazın ortasını bende sevmiyorum bu yuzden. Günesli olsun serin olsun hava ceket giyip cikalim iste en super hava.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

Kapalı havayı nasil sevilir ben anlamıyorum valla. Gri kasvetli bir gökyüzü güneş yok renk yok hicbir yerde. Nesini seviyorsunuz bunun.

Sıcak konusu ayrı yazın ortasını bende sevmiyorum bu yuzden. Günesli olsun serin olsun hava ceket giyip cikalim iste en super hava.

Tembelliği meşrulaştırıyor. Çıkıp bir şey yapmama bahanesi oluyor herkesin. Bir nevi herkes iç dünyasına çekiliyor evinde. Ben biraz bu yüzden seviyorum asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...