Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kapalı hava sevmek.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

abi bugün aylar sonra ilk kez hava kapalı, karanlık fln izmirde.

nasıl mutluyum. içim içime sığmıyor.
böyle bir ilham var, günlerden perşembe ama sanki haftasonu gelmiş de tatilmiş gibi bir heyecan. büyük ihtimalle çoğunluk insanların bahar gelince hissettiği hissi ben şimdi hissediyorum. (gerçi düşününce ben bahar gelince de mutlu oluyorum, demek ki hayatta daha çok şeyden mutlu olabiliyorum) sabah evden çıktım başka duraktan bindim biraz yürüyeyim diye şu havada.

ofistekiler fln ağlıyor hava kapalı diye mutsuzluktan ben neden böyle tersim mrk ediyorum. var mı benim gibi olan?

şimdi bu hissettiklerimi orada burada söylesem bohem misin lavuk derler. artislik falan yapıyorsun sanıyorlar ciddi ciddi. yeni birşey değil hep karşılaştığımdan biliyorum. hakikaten böyleyim, kışı fln seviyorum. bir kere bitse de yaz gelsin dediğim olmamıştır. ha yaz gelince de hoşuma gider yeni bir mevsime girmek o ayrı.

bir de mesela sır gibi sakladığım birşey var. sabahları karanlık oluyor ya kışın şimdi. lan nasıl hoşuma gidiyor. millet ağlıyor haklı olarak heryerde, ben zevk alıyorum resmen. sabah kalkıyorum böyle gece yavaş yavaş aydınlanıyor fln. muhteşem bişey bence çaktırmayın.

inb4 bohem misin lavuk
Sosyal ağlarda paylaş

sevilir neden sevilmesin
ben bi makalede okumustum öyle diyordu insan evrimiyle alakalı bişey hava iyiyse karnını doyurup işini yapabilirsin kötüyse aç kalma ihtimalin var
tabi bölgeden bölgeye de değişiyor olaylar
erzurumlu adam yaz gelsin der kışı, adanalı adam kış gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi bugün aylar sonra ilk kez hava kapalı, karanlık fln izmirde.

nasıl mutluyum. içim içime sığmıyor.
böyle bir ilham var, günlerden perşembe ama sanki haftasonu gelmiş de tatilmiş gibi bir heyecan. büyük ihtimalle çoğunluk insanların bahar gelince hissettiği hissi ben şimdi hissediyorum. (gerçi düşününce ben bahar gelince de mutlu oluyorum, demek ki hayatta daha çok şeyden mutlu olabiliyorum) sabah evden çıktım başka duraktan bindim biraz yürüyeyim diye şu havada.

ofistekiler fln ağlıyor hava kapalı diye mutsuzluktan ben neden böyle tersim mrk ediyorum. var mı benim gibi olan?

şimdi bu hissettiklerimi orada burada söylesem bohem misin lavuk derler. artislik falan yapıyorsun sanıyorlar ciddi ciddi. yeni birşey değil hep karşılaştığımdan biliyorum. hakikaten böyleyim, kışı fln seviyorum. bir kere bitse de yaz gelsin dediğim olmamıştır. ha yaz gelince de hoşuma gider yeni bir mevsime girmek o ayrı.

bir de mesela sır gibi sakladığım birşey var. sabahları karanlık oluyor ya kışın şimdi. lan nasıl hoşuma gidiyor. millet ağlıyor haklı olarak heryerde, ben zevk alıyorum resmen. sabah kalkıyorum böyle gece yavaş yavaş aydınlanıyor fln. muhteşem bişey bence çaktırmayın.

inb4 bohem misin lavuk

lol ben de böyleyim aynen, ama bahar/yaz gelince mutlu olmuyorum, anuna koyim yazın

umarım eve vardığımda da hala böyle bulutlu olur, çay içip bisküvi yer denizi seyrederim
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de çalışırken hava kapalı olsun,yagmurlu olsun istiyorum. Her türlü sıcağı,güneşi severim ama çalışırken degil.

Çalışırken sıcaktan terlemek priceless. Hani tersi olsa üstüne bir şey giyersin. Tüm gün klimalı ofiste iş yapmadıgın sürece,toplu taşımalara bindiğin sürece kapalı,yagmurlu olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...