Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iphone X

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

yok ya o iş yalan
dünya çapında distribütörlere girişi en üst modelin hep $650 idi, x ile beraber $700 olmuş
asıl sorun hayvani artmış kur ve devletin aldığı %53 vergi

KillJoy said:

note8'i 925dolara çıkararak samsung başlattı pushladı resmen,

bi de şöyle bişi var, şu ana kadar üretilen bütün iphone modelleri 200-280 dolar arasında maliyetler ile üretildi ama iphone x için maliyetler 380-400 dolar civarına çıkmış.
Sosyal ağlarda paylaş

iPhone X tam bir geçiş dönemi telefonu. Jon Ives da zaten bundan sonra yaşanacakların trailerı gibi bişi dedi.

OLED'ler için Apple LG'yi fundluyor sanırım bir dahakine çözüme varır. Öte yandan notch olayını da çözeceklerini düşünüyorum.

Şu haliyle alınır gelmedi bana, 8 Plus'a gidiyorum bir aksilik olmazsa. Ama bundan sonraki fullscreen iPhone daha rafine olacak kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

8 plus da çok gereksiz bi model gibi ya,
iphone xi i beklemek için 7plus daha mantıklı bi tercih, ya da illa alacaksan x alınmalı

bu arada notchtan da bi senede kurtulmazlar, xi de notch ile gelecektir, ayrıca x plus diye bi model konuşuluyor tech sitelerinde.

xi ve xi plus gelir seneye aynı tasarımlı, bi kaç renk alternatifi, yüksek ekran parlaklığı ve şarj konusunda ve kamera konusunda iyileştirmeler ile, belki ip68 daha da dayanıklı cam falan ile..

iphone xii ile notch kalkabilir ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben değiştirmeyecektim 5s'imi aslında daha ama telefonun üstüne barbell bırakıp ekranı mazlum ettiğim için alıyorum.

7 Plus ve 8 Plus arasında A11 chip, daha iyi kamera yazılımı ve kapasite farkı var bir tek. Bir arkadaşın kıyağıyla 25% ihtimali var gibi öyle olursa aradaki fiyat farkı minimuma iniyor. Yoksa evet 7 Plus genel anlamda daha mantıklı.

Notch kalkmadığı sürece full screen almak bana pek akıl karı gelmiyor. Epey eleştiri geldiydi notch için, şimdi release sonrası eminim "notch baya yenilikçi bi yaklaşım" artikılları patlar. Ama ben yine de değişebileceği kanaatindeyim. Yoksa notch ısrarı beni androide dahi itebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
adamlar yutuptaki ilk iphone x kutu açılışını yapmışlardı, insider olmayan ama kaldırmışlar vidyoyu.
akın akın vidyo düşüyo şu an itibariyle, büyük hype oldu.

faceid iyi çalışıo gözüküyor fakat yavaş gibi geldi bana ya, parmak rahatlığı yok artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Hadi gözünüz aydın satışa çıktı :D

O değilde ShiftDelete'in hazırladığı inceleme videosu gerçekten berbat olmuş. Sen git 19-20 bin TL bayılarak telefonu bir şekilde edin sonra saçma sapan tiplerle t-shirt'ün üzerine koyarak sözde inceleme videosu hazırla...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...