Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi | Porto x Beşiktaş | 13.09.2017

Peregrin

Öne çıkan mesajlar

Gol yerse takim dagilir geyigi niye bu kadar turedi gitti. Gecen sene hangi macta gol yedi de dagildi bu takim. Sadece kiev var onda moral dagildigi icin degil 10 kisi kalindigi icin dagildi. 0-3 den 3-3 gelen mac var yani.ortalama 30 yasinda adamlarla cikiyoruz gol yeyince dagilmasinlar bi zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

o geyikler takımın ismi üstünden yapılan aptalca geyikler işte..

pepe-q7-adriano gibi adamlarin cl tecrübesi şuan 3 büyüklerin toplam tecrübesine değer...

üstüne bu takım geçen sene çok iyi bir avrupa serüveni geçirdi. dersler çıkarıldı, geri dönüşler yaşandı, elden kaçan maçlar oldu, sonunda 159134m luk satış yapan adamlara elendik penaltılar ile..

gidip de 1 gol yedik diye 5lik olmayız, ama monaco direk 5leyebilir mesela sdsafsa
Sosyal ağlarda paylaş

ankarada surda keyifli izlersin diceniz yer varmı? 2-3 max 4 kişi oluruz muhtemelen

genelde sakaryada izliyoruz ama tivibuda ses sorunu oluo, 2 saniye erken geç. hiç çekilmio hele ki böle bi maç orda izlemeyelim dedik

geveze cafede sanırım el değiştirmiş varmı onun dısında tavsiye, rezerve falan gerekirmi

en kötü çay yolunda biyere oturup izlicez
Sosyal ağlarda paylaş

Vasfi said:

ankarada surda keyifli izlersin diceniz yer varmı? 2-3 max 4 kişi oluruz muhtemelen

genelde sakaryada izliyoruz ama tivibuda ses sorunu oluo, 2 saniye erken geç. hiç çekilmio hele ki böle bi maç orda izlemeyelim dedik

geveze cafede sanırım el değiştirmiş varmı onun dısında tavsiye, rezerve falan gerekirmi

en kötü çay yolunda biyere oturup izlicez

tunus - james cook
karanfil - bigos
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

Llama said:

applev0dka said:

llama senin de abv

abi son moda maç başlığı açmamak.. bu sezon neredeyse hiç açmadık. kimsede diğer maçlar için açmıyor
dedim böyle devam etsin

ya ben geçen açacak oldum da her maç için ayrı başlık yasaklandı falan sanıp açmamıştım asfgsfg

Diğer takım taraftarları zaaalanmaktan biktiklari için, biz de onları utandirmamak için açıyoruz. Her maç her maç gerek yok böyle fark yiyeceğimiz maçlarda açıyoruz dligerlerinin ruyasinda gördüğü lig maclarini eğlence olsun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...