Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hurricane Irma

manve

Öne çıkan mesajlar

Aha batiya kayiyor.
Bugun biraz daha batiya kaydi.
Az biraz daha kaydi diye diye kasirganin vurmasina 1 gun kala sonunda butun modeller bizi vuracagina karar verdi.

Butun bati kiyisi direk olarak etkilenecek gibi gozukuyor. Umarim bize ulasana kadar biraz etkisini kaybeder diye bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Selam arkadaslar;

Dun aksam miami'den donduk ailecek. 10 kisilik arkadas grubumuz ile miami beach e tarile gitmistik,pazar gunu aksam donecektik fakat thy nin persembe gunune ek sefer koymasi ile ve biraz sansimiz biraz da isi siki tutmamiz sayesinde yuzyilin afetinden kacabildik. Miami deki psikoloji ve yasananlar inanilmazdi. Insalarin gozlerindeki korku ve caresizlige bizzat sahit olduk. Heleki havalaninda overbook yuzunden ucaga aliayan,biletini erkene cekemeyen kisilerin sanki bilinmezi beklemeleri inanilmazdi. Hepsinin siginaara giderkenki caresizligi cok uzucuydu gercekten. Daha detayli anlatacagim orada olanlari fakat bizim de psikolojimiz iyi degil ,savastan cikmis gibiyiz. Ozellikle 2.5 yasindaki oglumun yanimizda olmasi ve onun gelecegi icin yasadigim endise ve korku beni cok sarsti. Deprem filan yine biranda geliyor ve olay gerceklestikten sonra cozum ariyorsun ,fakat kasirgada bu olacak olayi bekleyerek yasak gercekten cok farkli birsey.. Allah orada kalanlara yardim etsin.

gecmis olsun, kasirga bekleme asamasi zaten cok sarsici bir deneyim, ben bile her gun acip haberleri noldu acaba diye bakiyorum, simdi sanirim batiya kaymis.
Hava alani calisanlarinin sakin kalip kalmadigini merak ediyorum ben boyle bir durumda, ya da kendilerinin de biran once sehri terketme icine girmemelerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yuzyilin afeti falan degil abartmayin.

Amerikan medyasi bu tarz olaylari cok buyutuyor bu bir. Ikincisi amerikan halki can guvenligine asiri onem veriyor ve hayatlari boyunca guvende olduklari icin bu tarz riskler cok sarsiyor psikolojilerini.

Turkiye'de yagan normal saganak yagis icin burada thunderstorm alert geliyor mesela telefonuna, disarda durma, pencereden uzak dur vs diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...