Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Egzos deldiren araçlar

fenn

Öne çıkan mesajlar

O egzosları alıp bir yerlerine monte edesim var. 1 sene doğru dürüst oturmadığım evimi sırf bu yüzden satmayı bile düşünüyorum. Şunu anladım ki bana huzur haram. Önceki evim dardı ve eskiydi. Şimdiki evim geniş ve gıcır gıcır fakat gel gelelim bu o.ç. yüzünden gece gece keyfim kaçtı. Yatağından uyuyan çocuğu uyandırdılar
Sosyal ağlarda paylaş

Bende sapan falan atasım geliyor böyle camlarına ama bu işsiz aylak heriflere iş bulmuş oluruz. Polisi arıyorsun. Siz nasıl bizi polise şikayet edersiniz dercesine azıtıyorlar . Özellikle bizim binaların önünden geçerken coşuyorlar. Belli ki kasıtlı yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bide yeni moda kumandalı egzoslar, gündüz veya dolu alanda tık çıkarmıyolar, ama yolları tenha falan gördülermi açıyolar, tabi çevredeki evlere bakmadıkları için yaşayan varmı yokmu diye çokta umurlarında olmuyo.

aslında en güzeli o araçların plakalarından bulucan evlerinin önünde aynısını yapıcan, tabi güzel bi hayal olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Ananızı , bacınızı s........ diyecegim ama onların ne günahı var! . Anne suçlu gerçi . Errrrrkektir yapar , errrkektir eder diye diye böyle ayıları başımıza musallat ediyorlar. Ben anaya küfür etmek istemiyorum ama eminim ki 455544555 kere küfür yedi Başka kişilerden
Sosyal ağlarda paylaş

Her gece hatta gecede 1den fazla oluyorsa kapan kurup kaza yaptırtabilirsin. Başka insanların zarar görmeyeceği bi sistem yapabilirsen mis gibi çözüm.

Hatta akabinde sopranosun şu sahnesi şeklinde bi finalle dünyayı bi barzodan daha kurtarmış olursun

sopranos spoiler hede

https://www.youtube.com/watch?v=tmWXAPQiq_Q

Sosyal ağlarda paylaş

Aynı hayvanlar son 1-2 senedir bizim mahallede de var. Gece 2 de motorla geçiyorlar herhalde egzosu sökmüşler yani mümkün değil böyle bir sesin çıkması makina 200 cc birşey çünkü yani yaptırma egsoz vs değil bu başka birşey. Yok böyle bir ses. Gece cama çıkıp yakalamaya çalıştım hani kimdir vs diye. Sokağa inip beklesem mi diye de düşündüm belki tekrar gecer vs diye.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Her gece hatta gecede 1den fazla oluyorsa kapan kurup kaza yaptırtabilirsin. Başka insanların zarar görmeyeceği bi sistem yapabilirsen mis gibi çözüm.

Hatta akabinde sopranosun şu sahnesi şeklinde bi finalle dünyayı bi barzodan daha kurtarmış olursun

https://www.youtube.com/watch?v=tmWXAPQiq_Q

adam alakasız yerlerde spoiler vermekten haz alıyor ilginç bir şekilde. kişiselden ban pls, tşk.
Sosyal ağlarda paylaş

mytheron said:

cadde üstünde oturuyorum,sabahaca motosikletinden arabasına ..
ne uyku kalıyor ne huzur.Çoluk çocuk uykusundan sıçrıyor..
reziller.

Bunu yapanlar sadece egzoz deldirenler degil, Ferrari sahipleri de yapiyor.

Vardi burda ferrarisi olan bi tip, Bagdat Caddesi'nde durdugu yerde arabayi bagirtiyor trafikte diye laf ettiydim de zoruna gittiydi, "e naska ne yapacakti, bosuna mi aldi o arabayi" dediydi dsf

Haliyle sorun yine delik egzoz degil, safi okuzluk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...