Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

Rewendor said:

Şunu baştan sona oku, çok uzun diye üşeneceksin ama bi okumaya başlarsan zaten yağ gibi gidiyor gerisi, tam 160 kilo olup kilo vermek isteyenler için yazılmış, resmen terzi elinden çıkma ölçülüp biçilerek hazırlanmış anlatım.

https://eksisozluk.com/entry/53051771

yalnız adam ne güzel yazmış, kıkırdatarak 20 kalori verdirdi bile

Hayatımda okuduğum en başarılı entry'lerdendi, hala döner döner okurum ara ara. Nöbetçi eczane arayan Emre Belözoğlu'ndan kaçmak var bi tek son dönemde bu kadar güldüğüm, o da bunun gibi bilgilendirici değil, daha geride kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kolay gelsin oncelikle
Okurken beni rahatsiz eden sey spor salonundaki hoca oldu biraz. Sampiyonlugu falan olmasi ne kadar alakali senin durumunla? Daha profesyonel bir destek almayi dusunmen lazim degil mi, doktor+beslenme uzmani gibisinden. Karaciger kalp kontrolu onermis birisi de. Kesinlikle es gecme bunlari keza spor diyet yapayim derken bu onemli organlarini faha da yorma ihtimalin var gibi. Kas sampoyoni spor hocasi nedir abi obezite dedigin tibbi bir problem,yaniliyor muyum?kalp karacigeri gectim fazla kilo kas kemik sistemini de yoran bozan birsey. Spor hocan o kisimlarina vakiftir umarim isin.
Cok yuruyeyim kosayim zayiflayayim dersin 6 ay sonra diz kapaklarini eline alirsin mazallah. Hassas mesele

Konuya twkrar baktim bi acayip triggerladi doktor cocugu olarak beni

Doktora git pls
Sosyal ağlarda paylaş

abartmadan yedigin hersey yararlidir abi..kadin sifatini gereksiz suistimal etti..arti biraz politik takilip da yiyin yiyin dedikce halkim mutlu oldu..koseye sıksıtıgında da abartmadan yiyin dedim size ben dedi..tam evin huysuz ihtiyar kadini tipi az da sisman olsa tam..tutar agzindan iceri baklavayi boregi sokar sen 100 kilo olunca da ben sana zayifla demedim mi diye kafana oturur..
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

sporla ilgili bir discord grubu veya whatsapp grubu falan mi kursak kendi aramizda ya. takip ederiz hem birbirimizi, tiliyi jaegeri falan da kandirip dahil ederiz, free ptlik yaparlar adjagf

+1

ayrica o kilodan asagi iniyorsan doktorlara danisarak yapman daha iyi bence de abi. Allah korusun kalbinde falan sikinti olmasin.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

µh said:

sporla ilgili bir discord grubu veya whatsapp grubu falan mi kursak kendi aramizda ya. takip ederiz hem birbirimizi, tiliyi jaegeri falan da kandirip dahil ederiz, free ptlik yaparlar adjagf

+1

ayrica o kilodan asagi iniyorsan doktorlara danisarak yapman daha iyi bence de abi. Allah korusun kalbinde falan sikinti olmasin.

nostalji olsun, kilo verdirme konusunda denendi bu,
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wcjePvyWU2EAdo9e6px-tJg_AEhnjW51n5x6NEg3E4E/edit?usp=sharing

https://forum.paticik.com/read.php?13,7998805,page=1

sonra bütün bu şişkolar kayboldu ortadan, bunlara güven olmuyor sfjkgb
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...