Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çomaristanda son zamanlarda artan hayvan sevgisinin kökünün insanlara duyulan nefret olması

Vicissitude

Öne çıkan mesajlar

Vicissitude said:

... günde 20 sayfa bile olsa kitap okumayı alışkanlık haline getir. böyle sorunların kısa sürede azaldığını göreceksin.

Kusura bakma ya, bi an için seni adam yerine koyup cevap verdim. Benim hatam.

- - - -

Abi şöyle tipleri eleyelim forumdan, yoksa ekşi sözlük'ün son hali gibi olacak burası da.
Sosyal ağlarda paylaş

bu konunun troll amacını anlamadığım için troll yaftası ile yargılamak konusunda aceleci davranmıyorum

burada sorun, op, ekşide okuma yaparken kafasında bir şablon oluşturmuş ve oradan ilerleyerek konu açmış ama kendi kurgusunu yazarken giriş ve sonuç olmasına rağmen, kendisinde olan gelişme bölümünü yazmayı atlamış

bu ahval içinde konu, uzun başlığı ile birlikte, forumun -bence haksız yere- "bone" tier dediği bir serzeniş konusu olması gerekirken, trollüğe yatay geçiş yapmış

arz ederim (:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
twitterdaki yorumların okunmasını tavsiye ederim. hatta tezimde ileri gidip çomaristanda kitlesel sevginin başka şeylere duyulan nefretin sonucunda doğduğunu da ekleyebilirim.

https://twitter.com/t24comtr/status/787037061534605312

http://t24.com.tr/yazarlar/metin-munir/kedi-savaslari-kediler-dogal-yasami-yok-ediyor,15660
Sosyal ağlarda paylaş

konunun neresindeyiz bakmadım da şöyle bir gireyim.
evde 2 köpek var 5 yıldır köpek sahibiyim. Kedileri sevmezdim ama uzun bir süre de kedi besleyince artık onlara da hayranım.
Çomaristandan mı kaynaklı bilmiyorum ancak insanlardan daha çok sevgi ve saygı duyduğum kesin.
Enteresan bir şey oluştu bende. Aslında bu bir hastalık sanırım adı vardı ancak bulamadım şimdi.
mesela reddit'te insanların ölümlerini izleyebiliyorum ancak hayvanlara yapılan eziyetlere bakamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...