Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jurassic Park 4

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

tvde konusundan bahsetmişlerdi
eger dogruysa yazık olur :( şehre dalacakmış hayvanlar

oeh king kong'un dinolusu olur o zaman[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Naomi watts!?!? :-O
Jurassic Park'ın da hastasıyım ama şehir olayı bi parça Lost World'de (3. buydu di mi yaw) vardı ve fena da deildi. Aslında ii kotarmıştı Steven amca :-) Godzilla gibi olacaını sanmıyorum bu yüzden...[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 12 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
Spielberg tekrar bir Jurassic Park çekecekmiş. Aslında kabak tadı vermiş olan konuya neden bu kadar taktı Spielberg bilinmez ama bu filmin David Boreanaz' a cok yarayacağı kesin. Başrolunde o varmış.
Karizmatik evil hunter şimdi de dino hunter oluyor.
:)

spielberg de kabak tadı vermeye başladı bence[signature][hline]Allah kahr bela..
Sosyal ağlarda paylaş

ha kesinleşti mi olacağı
3'ten sonra etrafımdaki herkese demiştim bu böle bitmez kesin 4 çekilecek diye. arkadaşlarım da "yok canım böle mutlu sonla biter dinazorlar kendi hayatlarını yaşar adada falan demişlerdi" =)[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm spielberg amcam dünyalar savasini cevirmicekmiydi bu adam aynı anda 4-5 film cevirebilicek kadar kapasiteli (P: !?!) birimi yahu.
ben sahsen jp4 yerine wwyi tercih ederim
hatta tom abimizde oynucakti dünyalar savasinda dioduk
oh ohh süfer olcak sinemaya gittiğimize degicek dierekten sevinioduk yane[signature][hline]
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
spilberg benim filmimi yapacak adıda "babacumation : gang of elk" olacak

benim devleştirilmiş bir versiyonum geyiklerden oluşan familiar ordusuyla şehri istila edecek her yeri geyiğe boğacak insanlar ya bayacak ya da gülmekten sinir krizi geçirip telef olacak..[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

ben jplerin hicbirini izlemedim.. jp ilk ciktiginda sinemalarda oynarken yok iste 25 yil boyunca tvde verilmicek giden gider gidemeyen kalir denmisti. nooldu sonra show tv milyon defa verdi, iste bu yuzden biraz gicigim var. ama 4.su gelince david b. icin gidilir mi gidilmez mi ayriminda kalcaam kesin.[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

eh ben de sizin gibi düşünüyordum ama abim "adam kendi istediği filmleri çekebilmek için bununla para yapıyor" deyince olaya o açıdan bakmaya başladım.. :) ilki klasiktir ama geri kalanı kayda değmez.. üçüncüyü izlemedim ama fragman da açmamıştı zaten..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ben serinin şu ana kadarki bütün filmlerini izledim we özellikle 1 we 2den çok zewk almıştım. 3 de çok güzeldi ama dinazorun şehre getirilme olayı işi bozdu. we 4. filmde de şehri basma olayı olcaksa çok kötü :( bence 2. bi godzilla filmi olmaktan kurtulamaz. halbuki biz jurassic park filmlerinin "jurassic park"ın içinde geçen halini sewiyoruz. o jurassic park ın tüm tesisinin we üstünde bulunduğu adanın terkedilmesi we tam dinazorların doğal yaşama ortamı haline dönmesi. sonra bi kısım insanın gerek araştırma, gerekse tatil amacıyla yolunun bu adaya düşmesi we ardından olaylar... biz bölesini sewiyoruz ya yoksa godzilla war şehir basan canawar için, gider onu izleriz zaten :hmm:[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 16 Ekim 2004 23:02 tarihinde demiş ki:
3 de çok güzeldi ama dinazorun şehre getirilme olayı işi bozdu.

ikincide geliyordu t-rex şehire[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Sosyal ağlarda paylaş

son filmde sam neill oynuyordu jp3
o filmde de sadece kaybolan çocugu bulmak için üretim yapılan adalardan birine gidiyorlardı (JP1 deki ada degil)

kısaca sadece adada geçiyordu

t-rex'in şehire geldigi film jp2 yani lost world jeff goldblum oynuyordu onda da[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

[Bu mesaj Popeye tarafından 17 Ekim 2004 15:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...