Jump to content

glamdring_S

=o=
 • Mesaj sayısı

  804
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

glamdring_S hakkında

 • Rütbe
  glamdring_S
 1. glamdring_S

  ogrenci ev arkadasi araniyor

  Kötü üslubu eleştirirken, saygı çerçevesinin dışına da taşmayalım lüften -Dynun
 2. glamdring_S

  Satılık analog pedallar.

  Satıldılar ilan silinebilir kalabalık etmesin.
 3. http://www.turkrock.com/ftopic88195.html Burdanda ordanda iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler.
 4. glamdring_S

  Quicktime player?

  Arkadaşlar burası uygun herharlde başlık için, basit bir sorum olacak; Örnek olarak musicians friend gibi sitelerde ufak sound clipleri dinlemek için üstüne tıkladığımda eskiden yanılmıyorsam quicktime player çok basit bir play stop gibi düğmelerle yeni bir sekmede bir player açardı, ama sanırım ben onu sildim şuanda ses örneklerine tıkladığımda önce onları download edip sonra dinleyebiliyorum. Ben neyi sildim ve neyi yüklemeliyim? =)
 5. glamdring_S

  Bir şarkı arıyorum

  Kısmet'i hısmet'i geç sende o abi büyük olasılıkla Ahmet Koç'tur onun kliplerine bak youtubedan
 6. glamdring_S

  18 mayis pain of salvation, kesin değil ama

  Kısaca açın albümden dinleyin, konsere gerek yok gidemeyenler üzülmesin. Eğer albümde ambiansa tonlara bu kadar önem veren bir grupsa canlı performansta bunun hakkını vermek zorundalar. (bknz: PULSE)
 7. glamdring_S

  18 mayis pain of salvation, kesin değil ama

  Pain of Salvation'u 3üncü izleyişim oldu, tamam çok sevdiğim bir grup değildir ama yorumum bu yüzden kötü yönde değil. Pos gibi sözlerin ve kompozisyonların yanında sound'u çok büyük önem taşıyan ve albümlerinin keyifle dinlenme sebeplerinden biri soundları olmasına rağmen son 2 performanstır bu kadar berbat bir canlı şov icra etmelerini anlayamıyorum, 2 tane yekpare gitar marshall tsl'ler arada pod xt livelar... Bunu neden yaptıklarını anlayamıyorum bu kadar önemliyken niçin gitar soundunu bu kadar rezil bıraktıklarını anlayamıyorum, tamam basçılarında zaten bir iş yok, o müzik için buna çok ihtiyaçlarıda yok ama ampeg kafa kabinden o kadar rezil ton çıkarmak başarılı bir hareketti, neticede gene sadece vokal ve hayvani davul ritimleriyle bir konser oldu, 2 kere dayanabilmiştim, 3.de gittim arkada uzandım kingofloss'unda bahsettiği manzaraya karşı sigaramı içtim daha keyifliydi.
 8. glamdring_S

  Grateful Dead - blues for allah

  Logo grubun her zaman kullandığı bir logo değil, lakin 60 ve 70lerin psychedelic akımında kapak dizaynları büyük çoğunlukta bu tarztaydı. Hendrix mesela ilgin albüm kapakları hatta o dönemde yapılan konser afişlerinin bazıları okunmayacak nitelikte. Söylentiye göre asit atmadan okunmuyormuş. Snif.
 9. glamdring_S

  Jimi Hendrix The Sex Tape

  http://www.nytimes.com/2008/04/29/arts/music/29vide.html?_r=1&oref=slogin
 10. Arkadaşlar kullananlarınız varsa delay pedalı konusunda önerileriniz nelerdir? bu iki pedal arasında karşılaştırma yapabilecek olan olursa sevinirim. Yada diğer önerilerinizi beklerim Electro Harmonix'in Deluxe Memory Man gibi 700tl'lık bir delay pedalı gibi öneriler hariç tabi =)
 11. glamdring_S

  SHOWBAND!

  http://www.facebook.com/event.php?eid=14223908078
 12. glamdring_S

  Bateri nası alınır?

  http://www.davulanahtari.com/forum/portal.php O soruyu şurda yazarsan bu konuda çok daha vasıflı bir kitlenin önerilerini alırsın :)
 13. glamdring_S

  Garbage modları ve terbiye

  Tamam hakaten hata yapmışım herkes bir reis kesilmiş dün bokmuş bugün kokmuş forum olunca. Artık ister bu topici silin ister kalsın, Arda'ylada yüzyüze konuşulacak artık, bu kadar şeyden sonra hala /nomoredrama tarzı nerdy triplere bağlamış durumda olduğu için mecbur kalıyorum.
 14. glamdring_S

  Garbage modları ve terbiye

  Şimdi beyler bakın; Bunu buraya atmamın saçma bir davranış olduğunun farkındayım tabiki, alakalı alakasız birsürü malın da işe karışacağı olasılığını düşünmemek tabi biraz benim aptallığım. Herneyse arada birkaç kişi ciddi şekilde yaklaşmış onlara bir teşekkür edeyim. Yüzyüze konuşsaydın demişsin, arda bana karşı bu lafları söyleyebilecek kadar sinirleniyor ama görünce selam veriyor bu nasıl iştir, birazda bu sebeple ve daha önce söylediğim gibi gerçekten büyütmemek için ciddiye almamaya çalıştım ve burdan bişeyler yazdım. Bence zaten saçma bir sebepten olan bir tartışma ancak burada uzamayı hakediyordu zaten. Terbiyesizlik konusunda, bizde hatalı değilmiyiz, hatalıyız, ancak bu ardanın gelip sizin a.k. yeter abi hakaten demesiyle ve bizimde gülüp tamam lan pati zaten senelerdir takıldığın yer esas oğlanların hepsiyle zaten arkadaş gibisin o yüzden gene arkadaş orası oldu diye devam edeceğine, çok ciddi bir kişisel hakaretle devam etti. Ben bana küfür edilmesinemi alındım, hayır, ardanın kendisininde daha önce bunu yapmasına rağmen bu sefer bencilce davranarak bence gereksiz ve ayıp olan bir tepki göstermesine alındım. Burda şikayetçi olmuyorum ben bişeyden bir sürü dalga geçen salağa söylüyorum bunu, ilk anda belli bir sinirle topici saçma açmışım ama orası doğru zaten şuan adından baya saptı. Sadece burdan düzgün bir ağızla birkaç şey izah ettiğimde ardanın gelip tamam ağır konuştum son anda gereksizdi ama sizde çok ayıp ettiniz tarzı bir tavır koyması ve olayın tatlıya bağlanması için yaptım. Kermit dingil gibi yakıştırmalarda bulunmuş klavye başından ne güzel, birde demiş adam sana posta koymuş. Belli bir arkadaşlıktan sonra posta koymak falan olmaz, sokak serserisi 2 harekette adam satan mahalle itlerinden ayırt et kendini. Ayrıca tabi arda bu tepkiyi yüzyüze koymamış olmasının yanında, şimdi ben gidip yüzyüze konuşursam ortam gerileceği için burdan sakin kafayla onun ettiği lafların ayıp olduğunu kabullenmesi, benimde hakaten o lafları etmesi yanlış olsada düşündüğümden fazla üstüne gitmişiz galiba demem daha kolaydı. Umarım iyi niyetle ve olayı bir miktar geyik maitetinde tutmak için buraya yazdığım şuanda daha netleşmiştir. Tamam bu kadar ciddiyetsiz bir ortama bunu attım bir hata ettim, lütfen bari bu saatten sonra ciddi olun, taşşak geçilecek başka bir sürü şey var forumda.
 15. glamdring_S

  Garbage modları ve terbiye

  Adam bana bu tepkiyi pati'den öm ile koymuş, hatta ben daha mesajı görmemişim sadece kırık bize falan zannediyorum bugün okulda selam veriyor falan bu mesajı attıktan sonra, sen hala ne diyorsun... Nese anladık arda'yı savunuyorsun savun tabi ne diyim, ben diyeceğimi dedim, yüzyüze konuşacak bir durum yoktu gidip ardayı dövme niyetimde yok yani, böyle çocukça davrandı bende ona uygun bir karşılık verdim daha önemli işlerim var ardanın tribinden, ama keşke demeseydi o lafları bu kadar olay yani.
×
×
 • Yeni Oluştur...