Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evlendim

Drall

Öne çıkan mesajlar

Ya simdi gercekten evlenmek istemeyince ne oluyor. Diyemiyorsun da saga sola ben insanlarla uzun sureli iliski kurmak istemiyorum thanksbye diye. Bulamadim abi hehe diyorum artik ucube gozukmek yerine acindirmak daha iyi sanki.

Baska biri olmak istiyorum bazen.

Neyse drall kardes tebrikler sana tabii ^^

Yas 75 bu arada yani gececek bir phase degil artik onu cozdum
Sosyal ağlarda paylaş

darkwingduck said:

Ya simdi gercekten evlenmek istemeyince ne oluyor. Diyemiyorsun da saga sola ben insanlarla uzun sureli iliski kurmak istemiyorum thanksbye diye. Bulamadim abi hehe diyorum artik ucube gozukmek yerine acindirmak daha iyi sanki.

Baska biri olmak istiyorum bazen.

Neyse drall kardes tebrikler sana tabii ^^

Yas 75 bu arada yani gececek bir phase degil artik onu cozdum

Ne olacak hiçbir şey olmuyor. Şimdi evlenmek istemiyorsan, kendinle çelişmeyip evlenmemen lazım. Fikrin ilerde değişirse, yaşlanınca, çevrendeki insanlar azalmaya başlayınca, yalnız kalma korkusu ortaya çıkınca tabi çıkmayabilirde veya uygun bir aday ortaya çıkınca o zaman da kendinle çelişmeyip evlenmek için çabalaman lazım. Olay bundan ibaret. Evlilik vs bir çözüm ve çare değil, hatta hiçbir şey değil.

Haftasonu 4 yıllık evli çocuğu olan yaşıt arkadaşımla karşılaşdım tamam çocuk vs hepsi güzel ama şimdi ki aklım olsa evlenmezdim diyor. Bir diğeri ise gayet memnun. Peki sana göre nasıl birşey ? Bütün mesele bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Evlilikte mutlu olmak için kafa yapının evliliğe uygun olup olmadığını tartman lazım.

Uzun süredir sevgiliyiz, artık evlenelim yeaa diye giriyorsan o işe, mutsuzluk garanti gibi bir şey.

Benim çevremde 2-3 sene sonunda mutlu olan da var, 6 ay sonunda kafamı sikiym ya niye evlendim diyen de. Bizim 1 sene oldu evleneli, gayet memnunum hayatımdan. Her sorana da bence çok güzel, evlen olm falan diyorum doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

15 sene geçince de mutlu olan kuzenim var mesela, çok memnun hayatından.

Dediğim zaten kişiden kişiye değiştiği durumun. Sizin kafanızdaki adamlar mümkünse evlenmesin zaten.

abi yanlis anlama ama;

1- kuzenin daha gelenekselci biri mi?
2- camiye falan gider mi mesela? kadere inanir mi?
3- comarlik var mi?
4- is guc falan sorulunca "cok sukurrr" falan diye mi cevapliyor.

bunlar evlilikte mutlu oluyor hakikaten lan. adamlarin hayattan istedigi bir sey yok gerci. hani bu adamlar ondan mutlu oluyor da...

eger bunlardan degilse ilginc. bunlardan degilse "haber niteligi" var. bunlardan degil de lutfen, "hic alakasi yok lan" de. ama nasil birisi oldugunu soyle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

abi en fazla eşcinsel damgası yersin, hani erkek başına bu toplum baskısından şikayetçi olman komik. 30unu geçip evlenmemiş kadına evde kalmış, zavallı, potansiyel çatlak cat lady muamelesi yapılan bi toplumda yaşıyosun. olan gene kadına oluyor yani.

Ahshs cikarimi kendi kendine yapip sorumun sebebini bulmussun aslinda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...