Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Demon Pillarlar var işte, zorunlu değil ama mat farmlaması kolay.
Bütün storyi temizlemen gerekmiyor bu arada, ch.3 sonrası açılıyor bosslar.

Heart farmlanan boss(Barbatos) 700k/2m şu anda, heart farmlayacaksan acele et. 2m kill olduğunda boss kapanacakmış.
Ama şart değil, drop rate de öyle gökten mat yağıyor tarzında değil, sadece diğer questlere kıyasla biraz daha kolay.

Geri kalanlar pek önemli değil sanırım. Ben de tam bilmiyorum detaylarını.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Gil yerine merlini al memele iste, jalter 2 merlin buffi ile melyor damage yapiyor ehuehue

Jalteri ezen 2 case var

Lancer alter archer node
Ozy + kiritsugu ce caster node

Hatta np atmaya zahmet etmiyorum, 2 ozy karti gelirse 500k vuruyor kart basina

yapamadı yani anlamadım setupı. melyor vurmuyor benimki 10 tane buffa rağmen.

neyse aman salla bayık zaten, bond gibi eventte edilemeyen birşeyle dmg buffı verip mobları ona göre ayarlayan eventte yapacak birşey yok. yeni çekilen servant gg zaten.

birisinde np4 %100 ozy varmış da onunla berserkerı dövdüm biraz, jalter acak öyle melyor vurdu. yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

1 turn kill için soruyorsan NP yetmez, crit vurman lazım.
Onun için de Kintoki Event CEsi var Golden Carp diye, 20 crit star veriyor 1st turn. Onu kullanman lazım.
JAlter'a da JAlter CEsi en iyi zaten. Hem NP hem crit dmg.
Toplam rakamı bilmiyorum ama Buster critlerin en son tickinde 200-250k filan görüyorum, toplamda 500k+ filandır herhalde
(vs. Berserker değil, düz damage)

Ama tabi sırf sadistliğimden 2 Merlin + 1 Waverla girişiyorum, onun da etkisi olabilir ^^
Sosyal ağlarda paylaş

evet biliyorum da işte o carp ilk turn, ilk turnde merlin arts cardları filan çıkıyor bende. ox king koyunca da gene star filan yok öyle kalıyorum yani. iki turn filan denince anlamadım o yüzden, gene 5-6ya filan giidyor öyle.

ama jalter %60 işte orada çok kayıp var, sasuga fgo. dmg bonus içermeyen bir event yapamayacaklar galiba.

ha carpı backlinedan mı getiriyorsunuz buster çıkınca? olabilir öyle, denerim.

ok evet böyle oldu.

(tu)

Sosyal ağlarda paylaş

Ahah cozmussun iste :D

Hemen havlu atma, ozy benim %40 olmasina ragmen one shot atiyor su anda bi buster crit ile

https://i.imgur.com/fswnJUv.jpg

En optimal setup bu bence, kendi merlinimede ox king verdim o yuzden support liste. Plugsuit ile gercekten buff stack cok kolay.

Birinci turn buster gelmez ise bile stunliyip invul aciyorum, star kasiyorum switchlemeden

Ikinci turn hersey bok olursa bile bufflari aciyorumki skill seal yersem bozulmasin setup

Tek buster karti ile np yetiyor indirmeye, kiritsugu ce ile ozy castera np ile one shot cekiyor.

Lancer alter cok iyi cunki star gaini var, busteri bulursan allah gibi vuruyor oda, iyiki graillamisim keske np2 kassaydim. Musashiye sq harcamayip direk elimdeki takima np mi kassam diyorumda lancelot disinda dps saberim yok duzgun :( artoria ile lancer node a girdim, 9 turn aci cektim bu allah gibi setup ile bile. O kadar kotu bir saber :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...