Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:

Yazık Mil-Mia-Wash 6. olmaktan kaçıyordu 7-8'e kalmak için Cavs gelmesin diye. Şimdi muhtemelen Cavs 4 bitirecek ve bence sezonun beklentiler ölçeğinde en büyük başarı öyküsü Indiana kaderine ağlayacak 5. bitirdiği için.

Doğuda feci ters eşleşmeler olur. Boston coaching faktörü ile götürüyor ama atıyorum dengesizliğin kitabını yazmış Miami gelirse ve seriye iyi hazırlanırsa Celtics'i eler.
Irving de gittikten sonra boston bitti ya. İlk turu geçebileceklerini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

turu geçer boston büyük ihtimalle de sonrası bence yok. bu turda yani eskisi kadar net değil tabii de dediğiniz gibi coaching'i harbi net faktör.

gerçi işte miami gelirse cidden o zaman harbi büyük savaş olur, o seri izlenir. doğu'daki en iyi iki koç net şekilde brad reyiz ve spoelstra kral. o maçta cinayet olur şaka maka.
Sosyal ağlarda paylaş

philly'nin maçları izlemek lazım. ilk turda miami washington milwaukee'de özellikle milwaukee gelirse baya çılgın bi seri olabilir embiid yetişmezse. yetişirse döverler muhtemelen.

sonra da boston/washington/miami hangisi gelirse onu döverler. sonrası da ise toronto/cleveland üfff. çok istiyorum philly çıksın finale. ama gsw olmasın karşıda, houston olsun, böle bi houston'ın içinden geçsinler falan.

cindrella masalı oldu :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

karşıda yüksek ihtimal houston olacak zaten de philly'nin işi çok zor ya.

ama belinelli ve ersan harbi hile gibi oldu adamlar için, çöpten bu dönemde 2 tane böylesine etki edecek, değerli hamle bulmak harbi net başarılı GM işi. çok kral hamleler, po'da min 1 tur hediye etti şehre bu hamleler resmen bence.
Sosyal ağlarda paylaş

kupchak kral. lakers'ın 3 yıllık geleceğini "skib bırakan" kral. bunadı o bence artık. bakalım nolcak charlotte'ta.

sağlıklı ve tam bir gsw de rockets'ı döver bence net. curry ilk 2 turu kaçırsa bile yani konferans finaline döner çok yüksek ihtimal. ilk tur az bi ihtimal okc, curry'siz archnemesis durant'a karşı gaza gelir mi ondan emin diilim. ama yine de okc çok yetersiz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dün batıdaki 6 takım kesinleşti ama 1 ve 2 hariç tüm sıralama değişebilir son gün.

son gün maçları arasında portland - utah ve minnesota - denver var.

portland - utah maçını kazanan 3. olucak. minnesota - denver maçınında kazananı playoff yapıcak. nasıl bu kadar güzel bir fikstür yapabiliyor bu adamlar kafam almıyor cidden :D
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

katılıyorum devrinin geçtiğine, özellikle draft analizleri net şekilde kötüydü son dönem ama her şekilde piyasada olması gereken bi adam. kovaladığı takaslar yeter sdfsda

bobcats zaten leş gibi draft yapıyor, bari takastan toparlasınlar sdf

Abi Kupchak'a laf edilmiş de, adam NBA tarihinin yakın dönemdeki en dengeleri yıkan takasını yapmıştı Pau Gasol hamlesi ile çerçöp karşılığında. O hamle yüzünden Lakers 2 şampiyonluk daha ekledi hanesine hiç hesapta böyle bir iddiaları yokken. Ölüyü dirilten bir takastı. Çok net hatırlamıyorun eski Lakers efsanesi Jerry West o dönemde Memphis'in GM'i miydi ya da emekli mi olmuştu ama onun da payı var tabi bu eyyamda
Sosyal ağlarda paylaş

Son maçlar fena. Portland da erken yükselip sert düştü, eğer 1-2 galibiyet daha az olsalar Utah ile ölüm maçına çıkacaklardı. Son zamanların en dengeli play-off'larından biri olacak ilk tur açısından.

Denver-Wolves galibi umarım Denver olur, müspet bir ivme yakaladılar, Houston'dan 1-2 maç çalabilirler. Wolves direkt süpürülür
Sosyal ağlarda paylaş

Toronto 4 - 1 Washi
Cavs 4 - 0 Indiana
Boston 4 -3 Bucks
Sixers 4 - 3 Miami

Rockets 4 - 0 Wolves
OKC 3 - 4 Utah
GSW 4 - 1 SAS
Portland 4 - 3 NOP

Sixers istim üstünde girse de Miami çok sakat ve ters takım, Embiid dönüyor gerçi ama yine de zor eşleşme. Portland da sezon sonuna doğru feci düştü, New Orleans alabilir bile.

Indiana sıralamadaki yerinden bağımsız doğudaki en zayıf takım play-off'ta. Cavs yine ilk tur için iyi eşleşme buldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Toronto tarihinde ilk kez bir play-off ilk maçını kazanmış dün. Bu zamana kadar 9'da 9 ilk maçı vermişler. NOP benim batıda plasem, Portland feci çökük girdi play-off'lara saha avantajı da gitti, DMC'nin kaybına rağmen Mirotic'in uyumu ve Jrue'nun çok iyi oyunu var, zaten DMC-AD kağıt üzerinde Amiral-Duncan'dan sonra canlı gördüğüm en iyi uzun ikilisiydi fakat uyumları hep soru işareti oldu, AD daha rahat oynuyor artık. Tekkaş zaten Harden ve LBJ bu kadar azmasa MVP olurdu.

Dün yanlış görmediysem Ersan'ı 5 oynattı Sixers, Miami cevap veremedi resmen. Çok dengesiz takım, ilk maç domine edilseler de kopmazlar bence seriden.
Sosyal ağlarda paylaş

miami ilk 2.5-3 çeyrekte domine edilmedi. öndeydi hatta baya bi süre. ama 3. çeyreğin ilk 7-8 dakkasında 5 sayıda mı ne kalınca sıçtılar. Tabii hak yemey elim, Philly en iyi defansa sahip takımlardan biri ligde, onunla da alakası var o 3. çeyrekteki run'ın. bir de sixers aşırı saçma şut attı. %60 falan üçlük soktular maçta ya. ben yattım son 6 dakika kala falan fark yüksek olunca. üstüne daha da üçlük sokup %64 ile bitirmişler maçı. playoff tarihinde az vardır 25 denemede %60 üstünde üçlük.

hatta baktım şu anda 1995'ten beri 6. kere olmuş. yani kısacası bu maçın gazına gelmezler inşallah çünkü ilk 2 periyod harika maç oluyordu.

onun dışında portland bu sene az izlediğim takımlardan, bu maç da aşırı geç diye izlemedim. ama new orleans çok çöp bir takım, hücumlarda o kadar fazla tıkanıyorlar ki... lillard-mccollum bir daha ikisi toplam 13/41 atmazlar diye düşünüyorum.

onun dışında GSW'nin max 4-1 biteceği ilk 5 dakikada belli oldu zaten. çok bayık maçtı. Kawhi eğer sakatlık diil de saçma sapan yönetime falan kızgın olduğundan oynamıyorsa, kafasına ediim onun.

raptors da wizards'ı rahat yenecek diye izlemedim ama pek de rahat olmamış. şimdi ikinci maçı izlerim onda da fark olur allah bilir :D
Sosyal ağlarda paylaş

gs maçı izlerken bakmadım hiç maçlar ne zaman başlıyor diye meğer milwaukee boston başlamış bile. ikinci yarısını izleyek. milwaukee favorim benim bu matchupta. boston'un sistemi inanılmaz işliyor kıçı kırık bok gibi kadroyla bile. helal stevens. ama greek freak'e karşı koyamazlar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...