Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Grizzlies'in kısa bir dönemde olsa konferans lideri olabilmesi şu kadro ile cidden muazzam ya sdakfasdh

SAS Jr. diyordum ben de kadro ne olursa olsun sağlam savunma ve yavaş oyunla herkese ters geliyor. Atıyorum Atlanta, Chicago, Phoenix falan tarzı bir fikstürle lige girip lider de olmadılar; GSW, Houston, Portland, New Orleans hepsini tokatladılar da sonra foyaları meydana çıktı çakıldılar
Sosyal ağlarda paylaş

Cleveland Cavaliers coach Tyronn Lue will step back from coaching to focus on his health, the team announced Monday.

Key statement from Ty Lue: "I have had chest pains and other troubling symptoms, compounded by a loss of sleep, throughout the year." Team source told ESPN, for instance, that when CLE returned from its road trip, Lue did not fall asleep until 9:30 a.m. Sunday morning.

bb lue
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

https://twitter.com/cavs/status/975830866151792640?s=19

https://pbs.twimg.com/media/DYrg1FPWsAAY1Yz.jpg

"Cleveland forveti, durmadan koşması ve sonsuz enerjisiyle bilinir." yazıyormuş tişortlarda

cedi night yapmış cleveland

oynadığı bi maç yapsalarmış bari ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

embiid de sakatlandı lna, 6 ya geçselerde cleveland la eşleşseler güzel seri olur dedim, onu da sakatladım. sakatlamak istediğiniz oyuncu varsa isim verin hallediyim.ne kadar boktan bir sezon oldu ya, tam hah oldu bunlar dediğim ne varsa sakatlandı ulan. bu kadar sakatlık olan bir sezon olmuş muydu daha önce?
Sosyal ağlarda paylaş

Embiid sakatlanmasa fikstür ve ivmeleri ile Cavs'ı 3.'lükten edebilirlerdi. Plase doğu finali adayımdı benim, özellikle Belinelli ve Ersan gibi tecrübeli ve kadroyu derinleştiren adamlar çok etki etti bu duruma. Saric ve Reddick hayatlarının oyununu oynuyorlardı, artık bu sene çok şey beklenmese de Fultz bile faktör olurdu. Embiid direkt tepe taplak eder yokluğu ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık Mil-Mia-Wash 6. olmaktan kaçıyordu 7-8'e kalmak için Cavs gelmesin diye. Şimdi muhtemelen Cavs 4 bitirecek ve bence sezonun beklentiler ölçeğinde en büyük başarı öyküsü Indiana kaderine ağlayacak 5. bitirdiği için.

Doğuda feci ters eşleşmeler olur. Boston coaching faktörü ile götürüyor ama atıyorum dengesizliğin kitabını yazmış Miami gelirse ve seriye iyi hazırlanırsa Celtics'i eler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...