Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig 17/18

valequenta

Öne çıkan mesajlar

avrupa demiyor zaten, cl diyor. ağlıyorsunuz diyince de suçluyorsunuz da bu nedir abi yeni hafta başlayacak hala aynı terane. fi tarihinden beri anadolu takımları 3 büyük maçlarına asılır zaten. daha önce de avrupa'ya giden anadolu takımları bırakmıştır düşük ihtimalli durumlarda ama ben bu kadar tartışma çıktığını hiç hatırlamıyorum valla. bize karşı niye hazır çıkıyorlar ya diye ağlanıyor resmen. adamlar kendi kulüp menfaatlerini sizden daha kötü bilecek halleri yok. tr'nin avrupa futbolundaki konumu da gs-fb senelerdir silinmişken, 2-3 yıllık kulübe kalmasın bi zahmet zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

nasri, eto'o'lu kadroyu idare edemeyince cozutmuş işte.
https://www.youtube.com/watch?v=-ufE0W0FNck

şu da iyimiş. keko "öyle bir şey demedim" dediği zaman "hayır dedi" deyip sunucuya anons yaptırıyorlar 12:05'te, yetmiyor bir de devamında 15:50'de flashback giriyorlar. reji direk satmış. ben böyle bişi görmedim daha önce ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

ulen ben de Göztepe kimi takip ediyor diye tık tık tık ilerliyorum anlamıyorudum. Biz kimseyi takip etmiyormuşuz.

atmıştım bununla ilgili yazı, hatta şuan buluyorum tekrar.

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/yazarlar/ugur-meleke/fikstur-bizimle-alay-ediyor-40518299

Göztepe'nin başarısı bu doğrultuda cidden çok büyük başarı, ikinci yarı işleri daha da zorlaşacak. O yüzden buralarda tutunmaları zor zaten başka etkenlerden de dolayı da her şeyden önce fikstürden dolayı zor.

Yine de büyük iş, benim en çok saygı duyduğum takım şu ana kadar ligde.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

https://www.youtube.com/watch?v=-ufE0W0FNck

şu da iyimiş. keko "öyle bir şey demedim" dediği zaman "hayır dedi" deyip sunucuya anons yaptırıyorlar 12:05'te, yetmiyor bir de devamında 15:50'de flashback giriyorlar. reji direk satmış. ben böyle bişi görmedim daha önce ahahaha

emre bol kayserispor'a kalitesiz dememiş ki, 4. olcak kalitede takım değil demiş, gs fikstürünü izlediğinden dolayı orda olduğunu vurgulamış sadece. sonuna kadar da haklı bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

"TS Rıza" said:

Yabancı sayısına bir kriter konmalı. Galatasaray'ın 11 oyuncusu, antrenörü yabancı. Gönül ister ki orada yerli arkadaşlar olsun.

zuhaha bu nasıl bir ezikliktir ya. çorumspor maçına 8 yabancı ile çıkmışlar birde dsdfgh

Bu senenin modası da GS üzerinden yabancı kuralına çakmak oldu.

Çok meraklısı ise Antalya maçımızda 8 yabancı ile çıkmasaymış sahaya kendisi. Tutan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

GÖztepemiz sezonun en kötü futbolunu oynadı. sonuç olarak 3-1 gibi bir yenilgi aldı. Adis jahovic te gereksiz bir kart gördü ve BJK maçında cezalı duruma düştü. Nabil ghilas inşallah bizi BJK maçında utandırır diyecem ama bu oyunla BJK den güzel bir darbe daha yeriz.

Birde bizim oyuncularda kasımpaşayı kesin yeneriz gibi bir hava vardı. bir döt kalkma durumu olmuş cezayı kestiler.
Sosyal ağlarda paylaş

2 maç ceza gelir küfürden işte. hakem vs futbolcuya küfür etmek fark etmesi lazım. hakemin yakasına yapışan engin baytar futboldan silinmişti. ayrıca caner'e de +2 el hareketinden geldi. hakeme küfürden 6 maç diye bişi de yok. şunu da gs 8-0 yenmesi gerekiyordu gibi bjk efsanesine dönüştürmeyin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Caner'in cezasının yarısı el kol hareketleri zaten.

Ayrıca yıllardır mac izliyoruz cıkıp caner gibi sahanın ortasında hakemin pesinden kosarak 3 kere bagıra bagıra kufreden adam ne zaman gordunuz ya? Caner'in aldıgı cezayı karsılastıracak baska bir olay yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yine hiçbir şey bilmeyenler bol keseden boş boş sallamış.

talimatta küfür ve hakaretin cezası da belli. el kol yapma diye bir ceza yok. hakem ya da futbolcu diye bir ayrım yaparak iki ceza vermek de yok.

sorun aynı maddeden caner'e iki ayrı ceza verilmesi ki bu hukuksuzdur. direk 6 veremedikleri için aynı maddeden bir 2 maç bir de 4 maç ceza verip 6 yapmışlar böyle bir şey saçmalık. ki aynı zamanda eylemden sonra talimat düzenlenip üstünün kapatılmaya çalışması da hukuksuzdur. bu hukuksuzlukları başka takıma yapıldığı için destekleyen taraftarlar yüzünden hiçbir zaman düzgün işlemeyecek hukuk zaten.

ha bunlar veriliyor çünkü kurullarda buradaki profilde fanatik taraftar kafasından çıkamayıp "bu el kol da yapmış yeaa, iki defa ceza verelim" kafasında bir sürü tip var.

yani sonuçta mecburen ya 4 maçı ya 2 maçı silecekler. emre de ceza felan almaz kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/evrenmanchester/status/924273229027594241

emre o.cocugu falan dememiş ya. göremedim ben. belki ilk saniye bi fak demiş olabilir ama o bile kesin değil. ceza alacağını sanmam. yalnız emre sinirlenince kameranın zoomdan çıkışı güldürdü biraz dsadasdasdas
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

yine hiçbir şey bilmeyenler bol keseden boş boş sallamış.

talimatta küfür ve hakaretin cezası da belli. el kol yapma diye bir ceza yok. hakem ya da futbolcu diye bir ayrım da yok.

sorun aynı maddeden caner'e iki ayrı ceza verilmesi ki bu hukuksuzdur. direk 6 veremedikleri için aynı maddeden bir 2 maç bir de 4 maç ceza verip 6 yapmışlar böyle bir şey saçmalık. ki aynı zamanda eylemden sonra talimat düzenlenip üstünün kapatılmaya çalışması da hukuksuzdur. bu hukuksuzlukları başka takıma yapıldığı için destekleyen taraftarlar yüzünden hiçbir zaman düzgün işlemeyecek hukuk zaten.

ha bunlar veriliyor çünkü kurullarda buradaki profilde fanatik taraftar kafasından çıkamayıp "bu el kol da yapmış yeaa, iki defa ceza verelim" kafasında bir sürü tip var.

yani sonuçta mecburen ya 4 maçı ya 2 maçı silecekler. emre de ceza felan almaz kesinlikle.

said:

TFF veya mensuplarına, müsabaka görevlilerine, futbolculara, yöneticilere veya diğer ilgili kulüp ve kişilere, hakaret eden, söven, tehdit eden veya herhangi bir şekilde kişilik haklarına saldırıda bulunan

(a) Futbolculara iki ila beş; fiillerin müsabaka görevlilerine yönelik olması halinde ise üç ila yedi müsabakadan men cezası,

talimatta belli deyip okumamışsın bile. sen yazınca baktım, sadece beynimi kullanmam yetmişti. mantıklı olan hakem ile oyuncuya aykırı bi harekette farklı muamele uygulanması lazım ki öyleymiş zaten. yazdığında haklılık payı var ama ilk küfürde kırmızı kartı çıkarıp caner'i atsa 4 maç alacaktı, o el hareketini hiç yapamayacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakem donup kırmızıyı verse direk 7 mac ceza alacak adam(3-7 mactır cezası direk max alırdı o yaptıgı hareketler ve kufurle), farklı bir sekilde 6 mac ceza aldı diye hukuksuzluk vaaar diye dısarı cıktınız. Bosa yormayın yani kendinizi caner hakettigini aldı. Hatta isinize bile yaradı cok kotu oynuyordu caner.

Simdi besiktaslıların kendi "efendi" futbolcularına haksız ceza verildigini kanıtlamak icin butun lig tarihi ve gelecegindeki her macta agzından en kucuk kufur cıkmıs adamı kovalamasını takip edicez o sıkıcı bir tek.

Yoksa butun besiktaslılar da

https://twitter.com/mete5296/status/922565106633924608

ve

https://twitter.com/evrenmanchester/status/924273229027594241

birbiri ile karsılastırabilir pozisyonlar olmadıgını biliyorlar ama iste laf olsun torba dolsun, laf atıcak bi yerler olsun sıkıntı cıkartsınlar onlara yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Tayfun Bayindir ve Serdar Ali acikladi cezalarin nasil geldigini. Acin bakin linkleri vardir. Arastirin oyle yazin..

Ayrica kufur var kufur var evet..Senol Gunes'in ettigi kufur ile Caner'in orta sahada hakemin arkasindan kovalayarak 10-15 saniye saydirdigi kufurler bir olmamali zaten, her kufure 6 mac yazacaksin isimiz var bundan sonra. O zaman Senol Gunes de 6 mac lel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...