Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig 17/18

valequenta

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

dur bakalım tamer tuna 3 5 sene geçirsin önce bir ligde. adamı 8 haftada avcı'dan daha vizyoner yaptınız. okan buruk'ta aynı şekilde 3 4 fırın ekmek yemeli. avcı'yı insan olarak sevmem ama senelerdir bu ligde yaptıkları belli bu adamın. ligdeki 8. haftasını geçiren bir td'den daha az vizyonlu değil emin olun.

daha vizyonlu demedim zaten ya.

daha iyi işler yapıyor dedim. Zaten vizyonlu hoca bulmak zor ligde.

ama 3 takımın ellerindeki imkanlar, arkalarındaki (!) destekler falan düşünülünce övülecek hoca varsa ligde bu ikisidir.

akhisar dediğin takım tolunay kafkas ile 13 maçta 8 gol falan atmıştı sanırım baya düşüktü gol ortalaması. Okan buruk aynı kadroyla ligin en golcülerinden oldu.

tamer hoca'nın baya yolu var evet, ama doğru yolda. İmkan bulursa bu iki hoca avcıdan iyi yerlere gelecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

hoffenheim nasıl grubun en iddialı takımı oluyor? başakşehir 4. torbadan onlar 3. torbadan girdi, son maç başakşehir karşısında tarihlerinin ilk avrupa galibiyetini aldılar. bilmiyorsanız sallamayın şöyle saçma sapan şeyler. sırf bir şeyler söylemek için konuşan onlarca kişi doldu forum artık. göz göre göre yalan yanlış şeyler yazılıyor.

rakibe karşı taktik oluşturma ve kendini geliştirme konularında şahsen ben de hakkını teslim ediyorum kendisine ama ne olursa olsun henüz 2 uefa grup maçı oynanmışken hoffenheim maçında ligdeki 8. hafta maçı için yedek kadro çıkarmak vizyonsuzluktur bence. ben kendi takımımın başında böyle birisini görmek istemem ama başkası benim için sıkıntı yok diyebilir, normaldir.

son dediğinde de mantıksız hiç bir şey yok zira ülke puanı uefa ve şl'de aynı şekilde hesaplanıyor. uefa'da daha kolay galibiyet alacağı için buradan daha fazla puan almalarını beklemek mantıklı olan şey.

hoffenheim'in 4.torba takımı olmasıyla leipzig'in 4.torba takımı olması aynı. geç abi bu işi, anlamayan yazmayın diyorsun, aç izle biraz hoffenheim maçlarını. adamlar liverpool'a kök söktürdüler, biraz şansları olsa eleyebilirlerdi, bakma skor farkına. başlarında da avrupa'nın en gelecek vaat eden hocalarından biri var. braga'dan da ludo'dan da başak'tan da iyi takımlar. 2'de 0'la gruba başlamış olmaları bu gerçeği değiştirmiyor. köy takımı gibi fanatik gazetesi ağzıyla da konuşmaya gerek yok. izlanda da 300 bin nüfus geyiğine benzemiş o.
Sosyal ağlarda paylaş

ben köy takımı demedim zaten ama leipzig ile karşılaştırmak da tam anlamıyla saçmalık.

liverpool'a kök söktürdü, hocası iyi diyorsun e başakşehir de sevilla'ya kök söktürdü, onun hocasına da süper diyorsunuz.

yani her anlamda ortada maçtı, en azından uefa liginde ne kadar ortada olabilirse o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Başakşehir 1 sene CL playoffu oynadı diye kendini CL takımı olarak görüyorsa büyük hata eder.

hedefleri EL olmalıdır. Ligde de 2.liği tekrar yakalamalarının kolay bir başarı olmadığını düşünürseniz, seneye yine %90 EL'de mücadele edecekler. Yani biraz vizyonu olan hoca, önce EL grubundan çıkmaya oynar, adım adım çıkar.

CL'de playoff oynadık, hadi seneye gruplar, sonra son 16, ardından çeyrek sonra yarı final, 5-6 seneye CL'yi alırız çok ünal aysal kafası..
Sosyal ağlarda paylaş

"en doğrusu budur, diğeri aptallıktır" demeyin o zaman abi. ben aynı duruma kendimi koyduğum zaman kendimi arada buluyorum. saydığım sebeplerin hangisi mantıksız? aksi argümanlar da koyarsın, aralarında sağlam olabilecek ama tartışmaya açık bir konuda adam bir karar aldı, bunun üzerinden adamı bjk medyası rezil rüsva etti. çok anlamsız ve beşiktaş'ın kendisini de küçük düşüren bir durum oldu. beşiktaş tarafının bu kadar bu konuyu problem etmesi şu soruyu getirir beraberinde: "şl'de monaco-porto-leipzig'i üst üste koyan takım, kendi seyircisi önünde tam kadro çıkacak başakşehir diye ağlıyor?"

yani adam el'de rotasyon yapmayıp bjk maçında yedeklerle çıksa "vizyonsuz, köylü" demeyecekti bu bjk medyası. lafım düzgünce konuşup bir şeyler ifade etmeye çalışana değil, tek derdi "beşiktaş'ın başakşehir'i yenme şansı %15-20 azaldı" diye birilerine belaltı vuran heriflere.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

geceleri ter içinde "HAYIR GALATASARAY KÖTÜ" diye bağırarak uyanıyor musun enrique?

asfhudsgfdsfds abi ne alaka gs'ye kim kötü diyor ki. sadece kayseri gibi şanslı başladı lige. kayseri ligin ilk haftası gs'ye yenilmese zaten hemen hemen aynı puanda olacaktı gsyle. psikolojik üstünlük şuan için gs ve kayseride gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

kayseri gs'nin fikstürünü izliyormuş ya. kayserinin bu kadar puan toplayabilmesine anlam verememiştim şimdi olay çözüldü.

Bu fixtür takibi hep böyle miydi? ben bu sene fark ettim. Kayseri HEP galatasaray'ın oynayıp hırpaladığı rakiple oynayarak avantaj elde etmiyor mu sizce?

Gerçi ileriye doğru baktım birbirleri ile oynayınca kayıyor mu ne? Bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

enrique said:

kayseri gs'nin fikstürünü izliyormuş ya. kayserinin bu kadar puan toplayabilmesine anlam verememiştim şimdi olay çözüldü.

Bu fixtür takibi hep böyle miydi? ben bu sene fark ettim. Kayseri HEP galatasaray'ın oynayıp hırpaladığı rakiple oynayarak avantaj elde etmiyor mu sizce?

Gerçi ileriye doğru baktım birbirleri ile oynayınca kayıyor mu ne? Bilemedim.

günaydın
Sosyal ağlarda paylaş

Okan Buruk - Tamer Tuna daha ne yapmis Avci'yla kiyasliyorsunuz yapmayin lol. Potansiyelli olabilirler ama o cok ayri bir konu.

Adamin Basaksehir'deki cizgisi takdire sayan, su ana kadar super ligde 3 buyukler disinda bu kadar uzun sureli istikrarli bir takim olmamisti.

Su an Turk TD'ler icerisinde SG ile en iyi isim Avci. Hic laga lugaya gerek yok yani. Bu forumdaki bazi besiktaslilarin kabul etmemesi tabii ki birseyi degistirmiyor.

Avci su an GS-BJK-FB basinda olsa supurur ligi cok net diyim. Su Hoffenheim maci tamamen apayri bir konu, ama klup acisindan bakildiginda rasyonel olani yaptilar. Dark uzun uzun yazdi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...