Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Yav zaten Ozan'ı takımda tutan, hasan aliyi oynatan kafaya erişmek için 2 ton hap almak falan lazım, böyle embesil adamları nasıl ilk 11'e koyuyorlar anlamak mümkün değil. Ozan Tufan ne şut atabilir ne pas verebilir ne koşabilir, tamamen sıfır bir adam ya bomboş. Ama hala ilk 11'de, hasan ali desen, pas yok, orta yok, paralel evrende yaşayan bir adam ama ilk 11de. Yav şu takımdan gitseler, 1. ligde bile oynatmaz kimse ama her ne hikmetse haftalardır takımdalar.. Bu sene sadece gs maçını izledim, gene de sinir stres içinde kalıyorum hayret bişey...
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan konusuna katilmiyorum ya, bu sene baya oynuyo adam. Atiyo atamiyo ama pozisyonlarin icinde, Ozana sira gelene kadar takim da yerliyi gec yabanci da kalmaz. Geri kalan yerliler hatta yabancilarin cogundan kurtulmamiz gerektigi aşikar ama muhtesem futbol aklimiz sene basinda hasan alinin maasina zam yaparak sozlesme uzatmayi tercih ettigi icin bize yine husran.

3 senedir Man Utd maci haric, bir mactan zevk aldigimi hatirlamiyorum. Ya kavga dovus yada olumune yeteneksiz futbol. Ulan 3 sene de bir rapaic golu atilmaz mi be, 2 ver kac yapip uzak koseye birakilan gol olsun bari amk.
O kadar yetersiz futbol akli var ki, o kadar yetersiz t.dler ve yetersiz oyuncu seciyolar ki bu aksam oldugu gibi rakibi 5e 2 yakiliyosun takim hala yana oynuyo, 5e 2 olsa bile adam da dikine oynuyacak yetenek yok.

Yetersiz aykut valbuenayi cikarmakta gec bile kaldim diyo ya, kadikoy de oynayip 3-1 one gectigin halde hala rakipten korkuyosun yetersizlikte master seviye ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Hypnotize said:

Yetersiz aykut valbuenayi cikarmakta gec bile kaldim diyo ya

şunu cidden dediyse cacık olmaz o adamdan.
valbuena oyunda kalsa maç en az 4-2 idi, 4'e 2 3'e 2 5'e 3 bir sürü pozisyon yakaladı fb ama alper, dirar, guilano gibi yetersizler o kadar beceriksiz ki tehlike bile yaratamadılar o pozisyonlarda. adamlar topu alıp sahada paralel sürüyorlar sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...