Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Umut Gündoğan olmak lazım ya. Adam tek maça çıkmadan yılda 2 milyon TL indiriyor cebe. 3 sene takılsan zaten bi daha hayat boyu çalışmaya gerek yok, bolluk içinde yaşarsın.

Geçen Ocak kirada idi ya oynuyor 1. Ligde sdf.

Tabi maaşını sonuna kadar GS ödüyor.. Son senesiymiş zaten.
Sene 4te1 ine falan imzalar Random bir takımla 1. Ligden.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

evet. ama o imza parasını maaştan saymak da yanlış. sözleşmeni kabul etmeyip bedelsiz ayrılabilirdi 2015 sonu şampiyonluğundan sonra sonuçta, ki öyle dedikodular vardı. dursun sözleşme uzatıp kendine yeni başkan olarak kendine prim yapmasını bilirken iyiydi.

böyle marka isimleri imza parası vermeden ülkede tutamıyorsun işte. gomis'e bonservis üzerine, trink 2.5m imza parası verdik mesela. gomis kim abi?
Sosyal ağlarda paylaş

sneijder 3,2m'a çayda çıra oynamaz lel
6m'dan fazla para alıyordur rahat. 4,5m felan deniyor en az 2m da açıktan vakıf üzerinden alıyordur, üç büyükler o seviyedeki oyunculara bu paraları ödüyor.
adamın sol bacağı etmez belhanda'nın sneijder'den fazla para alması mantıklı geldi mi size cidden?
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

mascio said:

ha bir de wot döşeyip türkiye futbolunu kurtardığını iddia eden tipler türemiş burada. hadi birini biliyoruz uzun zamandır ne alaka anlamadığımız menajerlerle (kendi deyimiyle menejer) olan gereksiz muhabbetleri yüzünden boş boş transfer hikayeleri yazıyor da, sen nereden türedin be arkadaş?

türkiye futbolunda gerçekten hiçbir ışık yok çünkü sizin gibi bol keseden atıp tutan, üç beş gençle türk futbolunun geleceğinin kurtulacağını zanneden insanlarla doldu bu ülke.

maalesef dediğiniz gibi yürümüyor işler güzel kardeşlerim. hayal başka bir şey yani bir de gerçekler var.

dipnot: sabonis lafım sana değil, seni alıntılayınca sana gibi olmuş da üzerine alınma abi.

dipnot 2: ohen yanlış hatırlamıyorsam kalp hastasıydı zaten. sdfhjg amokachi 2 diye almıştık patates çıkmıştı.

Şunu da yeni gördüm.

Ben buraya wot yazarak türk futbolunu kurtaracak falan değilim. Benim menajer arkadaşım da yok. Spor basınında çalışan bir kaç meslektaşım var hepsi bu. Burada e=mc2'nin gerçek olmadığını kanıtlasam dahi hiç bir şeyi değiştiremeyeceğimi biliyorum.

İşsizim. Sözlük anlamıyla işsiz. İşsizliğimi evde sürekli bir şeylere bakarak ya da malum oyun oynayarak geçiriyorum. O baktığım bir şeyleri de kaynak göstererek anlatmaya çalışıyorum. Çünkü bir kaç abuk zubuk fantezi takılan haricinde nispeten düzgün bir şekilde spor konuşma şansım oluyor. WoT yazdığımda okuyan okur. Okumayan okumaz. Ama bu wotları işkembeden yazdığım söylenince de acayip tav oluyorum.

Bol keseden atıp tutmakmış.

gerçekten şunu yazdığımı dahi unutmuştum ki, seni asla hedef alarak söylediğim sözler değilken senin üzerine alınman ve asıl alınması gereken boşçuların alınmaması çok ilginç

verdiğin cevabın düzgünlüğü yüzünden de ayrıca özür diliyorum kırıcı bir şey söylediysem ama cidden sana değildi yani şu söylediklerim kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

Aceace said:

mascio said:

ha bir de wot döşeyip türkiye futbolunu kurtardığını iddia eden tipler türemiş burada. hadi birini biliyoruz uzun zamandır ne alaka anlamadığımız menajerlerle (kendi deyimiyle menejer) olan gereksiz muhabbetleri yüzünden boş boş transfer hikayeleri yazıyor da, sen nereden türedin be arkadaş?

türkiye futbolunda gerçekten hiçbir ışık yok çünkü sizin gibi bol keseden atıp tutan, üç beş gençle türk futbolunun geleceğinin kurtulacağını zanneden insanlarla doldu bu ülke.

maalesef dediğiniz gibi yürümüyor işler güzel kardeşlerim. hayal başka bir şey yani bir de gerçekler var.

dipnot: sabonis lafım sana değil, seni alıntılayınca sana gibi olmuş da üzerine alınma abi.

dipnot 2: ohen yanlış hatırlamıyorsam kalp hastasıydı zaten. sdfhjg amokachi 2 diye almıştık patates çıkmıştı.

Şunu da yeni gördüm.

Ben buraya wot yazarak türk futbolunu kurtaracak falan değilim. Benim menajer arkadaşım da yok. Spor basınında çalışan bir kaç meslektaşım var hepsi bu. Burada e=mc2'nin gerçek olmadığını kanıtlasam dahi hiç bir şeyi değiştiremeyeceğimi biliyorum.

İşsizim. Sözlük anlamıyla işsiz. İşsizliğimi evde sürekli bir şeylere bakarak ya da malum oyun oynayarak geçiriyorum. O baktığım bir şeyleri de kaynak göstererek anlatmaya çalışıyorum. Çünkü bir kaç abuk zubuk fantezi takılan haricinde nispeten düzgün bir şekilde spor konuşma şansım oluyor. WoT yazdığımda okuyan okur. Okumayan okumaz. Ama bu wotları işkembeden yazdığım söylenince de acayip tav oluyorum.

Bol keseden atıp tutmakmış.

gerçekten şunu yazdığımı dahi unutmuştum ki, seni asla hedef alarak söylediğim sözler değilken senin üzerine alınman ve asıl alınması gereken boşçuların alınmaması çok ilginç

verdiğin cevabın düzgünlüğü yüzünden de ayrıca özür diliyorum kırıcı bir şey söylediysem ama cidden sana değildi yani şu söylediklerim kesinlikle.

Pardon ya. Sen bunu yazmadan önce uzun süreli bir WoT tartışması döndüydü de üzerime alınmışım. Ben özür dilerim.

Hadi içelim barışalım olma mı?

X(:)-D:)o:)-DX(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...