Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

o yuzden geregi yoksa yaptirmayacaksin

semptomsuz veya risk gruplarinda degilken testi yaptirmanin muhtemelen false positive orani 20-30% falandir, 50% zaten olabilecek en kotu deger. papatya falininki 50% olur yani..

20-30u kaba etimden salladim ama bilen varsa ogrenmek isterim
Sosyal ağlarda paylaş

7 haftada ak göt kara göt ortaya çıkacak.

konya 1
fener 3
trabzon 1
gençler 3
başak 1
alanya 3
bjk 0

aşağı yukarı böyle bişi olur. 31 puan yapar 14 maç sonunda. kalan 3 maçı alıp devre yaparsak 40 YAPAR!

şaka bir yana buradan ne kadar az hasarla çıkarsak o kadar iyi. zor maçların hepsi (fb hariç) deplasmanda oynandı/oynanacak ilk devre. ligin ikinci yarısı antalya, bursa, konya, bjk, trabzon, başak arenaya gelecek hep.
Sosyal ağlarda paylaş

konya'da çok zorlanmaz gs. ama sonraki fb maçı tam bir sinir harbi olacak. medyada zaten yine fener kaybederse ligin zevki kalmaz goygoyu dönecek baya bi. o maç dolayısıyla ts maçını da etkileyecek. şu 3 maçtan min 4 puan çıkarsa baya iyi iş çıkarmış olur gs.
Sosyal ağlarda paylaş

önümüzde ki 4 hafta min 7 puan çıkarabilirsek süper olacak.başakşehir yine zorlu rakip ama geçen yıl ki kadar tehlikeli değil bence.bjk maçı zor işte oradan 1 puan çıkarsa müzede yer açsınlar

birde konya maçı seyircisiz oradan 3 puan çıkaramazsak ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

Takımları günümüze göre değerlendirmek lazım istatistik olarak (Kadıköy deplasmanları hariç sdfjdfj) ama Konya ve Bursa bizim Anadolu'daki en kolay maçlarımızdır. Konya'ya son 20 maçta 16 Galibiyet var, 4 de beraberlik. Zaten Aykut ekolü sürüyor orada, en sevdiğimiz rakip türü; diğer hafta da Aykut ekolünün bizzat kendisini geçeriz. Başak ve Trabzon deplasmanları için puan kaybı lüksü doğar
Sosyal ağlarda paylaş

İstatistikler baya sağlam; daha başka çoğu alanda da lider takım. Ama bu kadar ceza sahasına girip arada destek ayağını rakip stoperin bacağına taktırarak penaltı aldırmamız lazım. Sıkışan maçlarda iyi olur sdfhsd. Bu kadar hücum etkinliğine ve rakibi ezmeye göre atılan gol az bile.

Ben yine de Gomis'in tıkandığı veya çok duvar olduğu maçlarda 2.skorer üretmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu adam ne Tolga ne Feghouli ne de Belhanda olur. Gary Rodrigues'i çok efektif buluyorum ama kanatlardan en az biri çaprazdan ceza sahasına girebilen biri olmalı. Kalite olarak değil ama tarz olarak Olcay Şahan vb. Ya da mevcut malzemeler içerisinden adam edileceğini düşünmesem de Sinan Gümüş
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...