Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

Adam kalp krizi gecirmedi, dili bogazına kacmadı, sarsıntı gecirmedi. Suratında kanama oldu. Milletin kası acılıp duruyor bisey olmuyor yani. Ayrıca da ayaga kalkıp rahat rahat yuruyerek kenara geldi. Arkadan da cıkmadı boyle saha boyunca yuruyerek geldi. Hala tatava yapıyorsunuz.

Devre sonuna max 2 dakika eklerler gecerler. Turkiye burası.

Rodriguez bugun cıldırtıyor.

+4 verdi

Değdi mi o kadar ağladığına ??
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

madcow said:

Adam kalp krizi gecirmedi, dili bogazına kacmadı, sarsıntı gecirmedi. Suratında kanama oldu. Milletin kası acılıp duruyor bisey olmuyor yani. Ayrıca da ayaga kalkıp rahat rahat yuruyerek kenara geldi. Arkadan da cıkmadı boyle saha boyunca yuruyerek geldi. Hala tatava yapıyorsunuz.

Devre sonuna max 2 dakika eklerler gecerler. Turkiye burası.

Rodriguez bugun cıldırtıyor.

+4 verdi

Değdi mi o kadar ağladığına ??
Sanane arkadas. manyak mısın nesin?

Ayrıca oyun 8:20 de durup 11:55 te baslıyor. Sadece bu sakatlıktan 3.5 dakika gecmis. Oyunun geri kalanın kasımpasanın yedigi zamanlarla +6 falan olması gerekiyormus net.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Gecen hafta muslera ile hava topuna çıkan diegoya beklenirken sorun yok..

Rakibin kafasina vuran gomise bekleyince oouuuuuvvvv sdfsfs

senin kafan gerçekten inanılmaz çalışıyor. o kadar saçma sapan argümanların var ki cevap verilemiyor. tek bi sefer açıklıyorum daha fazlasına gerek yok, halim de yok.

topa vurmak için ayağını kaldırdığında arkasındaki adam ayağına kafa atarsa, gomis napsın?
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

applev0dka said:

Kg var olur mu gençler?

Olur dimi ?

geçen hafta oranlar açıklandığından beri kg var diyorum ben, aldım da zaten tottenham ve leipzig ms'nin yanına asdfads

Kasımpaşa, Özdeş hoca ile bayağı atak oynuyor. Bence GS kazanır ama 2-1 3-1 falan tarzı kazanır. Kasımpaşa her şekilde 90 dakika bir gol bulur gibime geliyor.

Leipzig 2-2 oldu beni de yatirdi gg no re :(
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

applev0dka said:

Gecen hafta muslera ile hava topuna çıkan diegoya beklenirken sorun yok..

Rakibin kafasina vuran gomise bekleyince oouuuuuvvvv sdfsfs

senin kafan gerçekten inanılmaz çalışıyor. o kadar saçma sapan argümanların var ki cevap verilemiyor. tek bi sefer açıklıyorum daha fazlasına gerek yok, halim de yok.

topa vurmak için ayağını kaldırdığında arkasındaki adam ayağına kafa atarsa, gomis napsın?

Antalyali oyuncu maicon'un omzuna vurduğunda da kirmizi beklemiştiniz ??

Maicon ayağa omuz atti diyen okumadim burda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...