Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Onlar kalcak artık bende de bir sürü kırıntı var. 20 tane felan toplasan 2 dolar etmez. Eth yada btc ile bi tane bnb alırsan artık ondan keser fee leri kırıntı kalmsz.

İoatanın artığını 1 ioata daha alıp bnb ye çevirdim ama öbürlerine uğraşamıycam.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

vechain de takıldım kaldım ben

pf

Başka bi yerde pek bişey yoktu zaten bugün hareketsizdi. Normalde venden çoğunluk çıkardı dün akşam ama haberler yüzünden çıkmadı çoğunluk. Uzun süre tepeye yakın durdu. Öğleden sonra sıkıldı sattı millet.
Sosyal ağlarda paylaş

IOTA weak handleri çok üzdü.

Microsoft FUD'ı tamamen pump dump grubunun kendi ürettiği ve sonra yalanladığı bir spekülasyon oldu sadece.

Şu ana kadar yatırım yapıp official olarak kendi press release ini koyan ilk tanınan firma BOSCH oldu sanırım.

http://www.bosch-presse.de/pressportal/de/en/robert-bosch-venture-capital-makes-first-investment-in-distributed-ledger-technology-137411.html

BOSCH, TESLA araçlarına komponent üreten bir firma ayrıca. İleriki dönemde self-driving araçların park ederken, park ücretlerini ya da benzin ödemelerini iota olarak ödediğini görebiliriz.

Genel olarak bir makine ekonomisi söz konusu olsada gelecek dönemde ilk olarak benim aklıma gelen pratikte taşıt ekonomisi için kullanılabilir.

VW ile zaten görüşme halindeler.

https://www.youtube.com/watch?v=chZsiDvU7Ak
Sosyal ağlarda paylaş

Complete
DGB
103.19590909

2017-12-20 12:38:30
Address: D9LYnafb4rdAWtvxYVRrtxwdJRNcNY3pep
Txid: f0b66b0cccc4ceddc7a63359347f5b03a68631ea7ea3d9465606b4bd0f2fd742
1 saat sonra bunu gönderdim hemen ulaştı ayrıca digiexplorer da da rahatlıkla takip edebildim.
Fakat ilk gönderimim Txid: 9d3df2d2a7c6d16436cc6eec49441d06b2c0d686369c29ab6e5376dadfcfe49c ise hem ulaşmadı hem hic confirme pencereinde gözükmedi hemde digiexplorerda Txid yi arattığımda böyle bir kayıt yok diyor tabiiki poloya yazdım. Ama cevaplarında bizde confirme olmuş bizden çıkmış diyeceklerinden eminim. Sorun ben 100 dolar civarı para gönderemezken ve bu paralar kaybolurken. İnsanlar nasıl yüksek işlemler yapabiliyor bu borsalarda nasıl güveniyolar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...