Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Rewendor said:

applev0dka said:

Bein gecti BEŞIKTAŞ REDDETTI diye..

Hakem kiyimina hazir olun her hafta 2 kirmizi 20 sari verilmeyen penaltılar bunu yanimiza birakmazlar.

Maçlarınıza Mete Kalkavan'ı vermesinler zaten yeterince fark yaratır :P

mete kalkavan...

19 Beşiktaş maçı yönetti 12G 4B 3M Beşiktaş'a 3 kırmızı gösterdi rakiplerine 0

17 Gs maçı yönetti 9G 5B 3M Gs'ye 1 kırmızı, rakiplerine 5 kırmızı gösterdi.

next

Fistan said:

sezon başlamadan ağlamaya mı başladımız noldu yine

10 santim yukarı bakabilsen şişenin dibini değil kapağı göreceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Sotto said:

Besiktas ile ilgili herhangi birsey icin niye uzulsun/sevinsin Fb-gs taraftari..

bu dediğine kendin inandın mı abi ?

yarın GG'yi satıp sabriyi alsak sağ beke

atiba-ozzy-talisca'yı bırakıp, barış-ayhan-mustafa tier bir orta sahaya geçsek sevinmeyecek misin , ohh bir engel gitti aradan diye..

rakibin upgrade/downgrade yapması seni etkilemez olur mu ya.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu sene Başakşehir şampiyon olmasındansa bjk,fb,gs,ts şampiyon olsun. Zamanında gs nin başına gelen bjk nin başına gelmez umarım. Gerçi reddetmiş Güneş ama sonra baskı maskı olmaz umarım. Beşiktaş şampiyon olsun diye 2 senedir az mı yazmadık foruma bir gs li olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Laraken said:

ayrıca sezon öncesi hakem ağlamaları başlamış dsfdsfdsf.

Al işte bi tane daha, bak bakalım kim ağlamış?

adamlara göre Beşiktaş taraftarı ağlak

adamlara göre Beşiktaş taraftarı tinerci

adamlara göre Beşiktaş taraftarı şımarık...

ulan 2 senedir rakip bile olamamış gelmiş burda hakem diyorsunuz, cevap veriyoruz sayılarla falan filan, hala biz ağlıyor oluyoruz, bir de üstüne bize taraftarlık dersi veriyorsunuz.

kendi şımarıklığınızdan kör olmuşsunuz da bizim işimize geliyor her türlü zararlı çıkan siz oluyorsunuz.

yok hakemmiş, yok şenol güneş şampiyon yapmamış, bir sezon 30 diğer sezon 10 küsür puan fark yemiş, avrupada son 17 maçta 1 kere kazanmış, ligde 3 senedir derbi galibiyeti yok, gelip burada diyor ki Beşiktaş taraftarı şımarık, biz fener taraftarını özledik, onlar söyle böyle sizin gibi değil.

ben de laf anlatmaya çalışıyorum. 12numara kafasının gs versionu..

üst geçitlerde birbirinizi bıçaklamayı, metrobüste savaş çıkarmayı, ana bacı küfür etmeyi özlemişsiniz, 2 senedir Beşiktaş sizi adam yerine koymadan şampiyon oluyor diye birbirinize yanlıyorsunuz, biz şımarık oluyoruz.

göte göt diyince suçlu oluyoruz.

bize 1 kere şampiyon oldu götleri kalktı diyenler, 2 senedir ortalıkta yoktu, 2 transfer ile yine meydana çıktı, ağlak mağlak muhabbeti yapıyor.

hakem desteği ile 6. yapıldılar "ince ince doğrandık" dediler, ligin 4. haftasındaki maçın hakemini gündeme getirenler hala gs taraftarı, maçlarına 3k kişi falan anca gidiyor.

ama Beşiktaş taraftarı ağlıyor..
sizin süre gelen şımarıklığınza karşı çıkmamız size batıyor, sizin son yıllarda takındığınız uslubun 5te 1ini karşıdan görmek zor geliyor.

ama eylemlerimiz devam edecek bizi takip edin. !
Sosyal ağlarda paylaş

Yillarca lobisi yok besiktas in sampiyon yaptirmazlar diye efsanelere inanip kendini kandiran kimdi peki. Ince ince kiyim muhabettini baslatan klup besiktas, kusura bakmayin. Su forumda ortak olarak tum fb/gs liler aglama muhabbeti icin besiktas taraftarindan soz ediyorsa, bunun bir anlami var. Su iki seneyle bir alakasi da yok hani.

Ha sonunda ne oldu 2 senedir domine ediyorsunuz, gule oynaya sampiyon oluyorsunuz. Demekki oluyor, kimsenin sizi engelledigi yok, galaktik komplo yok, lobi/mobi dedigin sey sahada catir catir oynayinca bir anlam ifade etmiyor.

Bu ulkede lobi vardir/federasyon etkilenmistir vs de...Sahada kotu olup da sampiyon olan takim/haketmeyen takim gormedim ben bunca senedir.

O yuzden bu muhabbet sikiyor artik. Aglamadir hakemdir. Yarin obur gun en ufak taca 10 sayfa kimlerin yazacagini da biliyoruz, degil mi? O zaman basarili da olsan basarisiz da olsan bu aglama/hakem/federasyon/komplo olaylarini bir kenara birakmak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

kimsenin sizi engellediği yok demeyelim de engelleyemediği diyelim.

çünkü son 2 senede öyle fahiş hatalar yapıldı ki. önceki senelerden az kalır yanı yok, tek fark artık takımın kalitesi var, eskiden o topu içeri sokamayıp hakeme kaybedebiliyordun.

hatalı yediğin 1 golü çıkartamıyordun, son 2 senedir onu yapacak kalitemiz var.

lobidir, hakemlerin güçlüden yana olmasıdır bilemem, 3 metre ofsayttan goller, dışardaki pozisyonlara penaltılar, verilen/verilmeyen kartlar/penaltılar bunları üst üste koyduğumuzda ibrenin ne tarafı göstereceğini hepimiz biliyoruz sanırım ?

kaldı ki, son 10 yıldaki derbilerde kart istatistiği, çıkanlar çıkmayanalar, her şey ortada 3 maymunu oynamaya gerek yok.

medya yine 1 tane pozisyondan 5 hafta üstüne geldi Beşiktaş'ın..
quaresma atılmalı diye 5 hafta konuştular, 5 haftada verilmeyen penaltılar rakibe çıkmayan kartlar hiç gündem olmadı.

burada paticikte her gs maçında 1341254124 tane sarı kart çıkması gerektiği söylendi, biz 1 pozisyona yazınca "ağlak" olduk.

bence sizin algınızı değiştirmeniz gerekiyor. son 2 senedir şampiyon olmamız bize karşı hataların yapılmadığı anlamına gelmiyor sadece üstesinden gelebilecek güçteyiz artık.

işsiz olsam oturalım bakalım maçlara derdim, 1 kasa bira alıp sezon değerlendirmesi yapalım falan ama o kadar zaman yok sdasfas
Sosyal ağlarda paylaş

Iste sorun burada..Hep size hatalar, kazansaniz da hatalar var ama cok iyisiniz.Besiktas sampiyon olursa hakemler/lobi ve komployu da yenebiliyor, olamazsa bunlardan birini yenemiyor. butun futbol besiktasin etrafinda donuyor desene..

Kimsenin isi gucu yok besiktasi engellemeye ugrasacak.. bu ulkenin en buyuk derbisi/en buyuk lobisi kim? gs-fb degil mi..mantiken gs-fb nin her turlu birbirini engelleme calismasi, besiktasin sampiyonlugunu ezeli rakibinin sampiyonluguna kabul etmesi gerekmiyor mu? Sor bakalim 10 gs liye bjk mi sampiyon olsun fb mi olsun der. Sor 10 fb liye bakalim ne diyecek..and?

Ama yok siz hakemleri de yendiniz..sanki diger sampiyon olunan sezonlarda o takimlarin aleyhine hata yapilmiyordu. oyle bir hava algi yaratip inanmak kendini kandirmak oluyor kusura bakma..

q7 atilmadi diye 5 hafta konusulduysa, melo niye atilmiyor diye 2 yil konusuldu. biri daha dogru biri dahaa yanlis mi..

ben zamaninda cuneyt cakir besiktasa kiyiyor diye wotlar dizildigini hatirlarim besiktaslilarca..sdfs penalti vermiyormus filan..gitti besiktas sami yende gsyi yendi o macta, penaltiyla..ha oyle yazildigi icin mi tabii ki hayir..penaltiydi adam caldi..mesela bir ornek..tonlarca bulunur istenirse..

sizin itiraz ettiginiz cogu pozisyonda da "objektif" olarak hakkinizin calindigi da yok ayrica..eminim surada tek tek incelesek bircok pozisyon uzerinde yorum yapmaya bile degmez ama kimse bu kadar ugrasmiyor, tek tek saymiyor.

Hep yaziyorum, hep yazicam bana son 10 yilda su takim haketmeden sampiyon oldu dedigin bir sezon goster. Yok oyle birsey.
Sosyal ağlarda paylaş

"objektif" olarak hakkımızın çalınmadığını gs gözlüğünden bakarak mı söylüyorsun ?

gs ya da fb'ye hata yapılmıyor demiyorum, size x yapılıyorsa bize 2x yapılıyor. bunda kasıt var da demiyorum, olabilir olmayabilir, bunu bilcek mevkide olsam patide işim ne sequo muyum ben sdsfa

gs-fb lobisi varsa senin dediğin şekilde çalışmaz ama o konuda felaket haksızsın, 2li bir lobi varsa 2li çatışmayı güçlü tutmak, pastayı 2ye bölmek ister, 3. 4. kişiler olaya dahil olsun istemez, o yüzden gs olamayacaksa bjk şampiyon olsun falan istemez ne basın, ne yönetim ne taraftar. ki patide de görüyoruz bunu söylemlerden.

pasta bölünür çünkü, ekstra bir ortak çıkar siz birbirinizi yerken sıyrılır, o yüzden sürekli 2li çatışma ön plana çıkartılmış, bir dönem fb-bjk arasında olmuş ben daha portakalda vitaminken, bir dönem gs-bjk

son yıllarda ise gs-fb. o yüzden öyle lobi mobi boş işler değil, dediğin gibi de 3. takımın yararına çalışmaz.

şurda zibilyon tane örnek sayabilirim, emin ol sonunda sayısal olarak haksız çıkan sen olursun.

cüneyt deme, delgado da futbolu bıraktı, samiyende attığı pozisyon geliyor aklıma.. :/
Sosyal ağlarda paylaş

su ana kadar pek gs gozlugumden yorumlamadim pozisyonlari ama hadi gs gozlugu olsun. sen de bjk gozlugunden yorumladigina gore bu konuda sen de daha hakli degilsin.

Senin argumanlarin havada. Bense gerceklerden yola cikarak bana son 10 yilda haketmeden sampiyon olan bir takim soylemeni, ve o sene o takim yerine kimin sampiyon olmasi gerektigini soylemeni istiyorum. Ona gore daha detayli bakabiliriz.

Lobi konusunda ise, su 2 senelik sampiyonluga kadar 4. yildiz muhabbeti donmedi mi? Sence besiktas'in 2. yildiz zamaninda yaptigi mucadele fb-gs arasinda olsa izin verilir miydi - yaygara kopardi.

Her ne olursa olsun bu ulkedeki en buyuk rekabet gs-fb. Taraftar sayisi olarak da, kupa olarak da, derbi olarak da. Bu haliyle fb her zaman bjk sampiyonlugunu tercih eder. GS de oyle. Yani senin mantiginla gizli fb-gs lobisinin oturup bjk yi engellemeye calismasi lazim. Ve bunu sadece son iki sezon icin degil, bjk nin zaten rezil oldugu sezonlar icinde yapmasi lazim. Meh inanalim mi.
Sosyal ağlarda paylaş

dar vizyonla sadece son dönem için değerlendiriyorsun.

gs'nin 14 beşiktaş'ın 15 yıl şampiyon olmadığı dönemler var.

sence 15 yıl şampiyon olmayan bir gs varken o dönem gs-fb arasında mıydı rekabet... ???

sizin korkunuz bunu kaybetmek işte, o yüzden birbirinize sarılıyorsunuz..

bence şu rize'de kurşunlanma olayı olmasa o sene gs yerine fb şampiyon olurdu.

aynı şekilde 2011 de şike yapmasa fener ts şampiyondu..
tabi bunlar son haftalar üstünden basit değerlendirmeler.
sizin deyiminizle "ince ince kıyılma" olayı yıllarca başımıza geldi.

veli-sinaydır kavga etti veli atıldı.
kadıkoy'de 11 kişi bitirdiğimiz derbi olmadı.
x takımına çalınanlar bize çalınmadı, 3 metre ofsayttan da gol yedik, 2 metre dışarda olan pozisyona da penaltı çaldılar maçlarımızda.

oyuncumuzu boynuna çift bacak atlayarak yere indirdiler devam dediler, stoperimiz kaleciden dirsek yedi dudağı patladı, terse faul de çalındı..

dediğim gibi sezon genelinde hep yoğun hatalar ile karşılaşan biz olduk, buna medya gücü lobi ne dersen de. hakemler gs-fb ye hata yapmaktan korktuğu kadar bize yapmaktan korkmadı..

hakemler "yalan"rapor yazdı, gördüğü pozisyona görmedim yazdı, taraftar binlerce kişi federasyona yürüdü de öyle hak yerini buldu falan falan..

şu ligde Beşiktaş hakemlerden çekmedi ortada bir şey dönmüyor, hakemler herkese eşit mesafede demek, akp seçimlerde adil davranıyor demekle bir.

hani biliyorsun, görüyorsun ama elinden bişey gelmiyor, kanıtlayamıyorsun, göstersen ha hu diyip geçiştiriyorlar.

neyse gereksiz uzadı mevzu nerden çıktı onu bile unuttum.

haa evet siz hakem diye ağladınız, ben sayılarla geldim, bana ağlak dediniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Arada bir Mete Kalkavan tauntu atıyorum öyle yeri gelince, ilk değil. UEFA.jpg, 6-0 falan kadar bilinmediği için hala etkili oluyor da bu kadarını tahmin etmemiştim :)

Konuya dönersek, daha önce de birkaç kez belirttiğim üzere şu ağlamak ağlaklık muhabbeti kime yapılırsa yapılsın çirkin, bunun da cezaya tabi olması gerektiğine dair görüşümü daha önce üst yönetime de belirtmiştim de kaynadı arada bir daha söylemek lazım olabilir.

Bunun dışında böyle herhangi bir taraftar grubunu tinerciymiş katilmiş falan yaftalamak zaten yasak.
Sosyal ağlarda paylaş

Oradaki kullanımla buradakiler bir olmuyor. Orda adam taunt spamlamış işte şampiyonluk niyetine, espriliydi. Burada da şampiyon olduktan sonra aynı şey yapılsa (ki yapıldı) lafım yok, ama ciddi tartışıp fikir belirtmeye çalışan birine hemen "ağlama" diye girip tartışmayı baltalıyor bir balta, hangi takım veya hangi konu tartışılırsa tartışılsın geliyo böyle bi tip, ondan sonra da zaten tartışma kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

uefa.jpg ya da 6-0 bir yere kadar kabul edilebilir bir taunt olabilir de.

mete kalkavan diyince komik oluyor ortada kapı gibi rakamlar varken :D

lens açıklansın artık hadi yaa, sıkıldık haftalardır transfer heyecanı yok, gerçi güzel bir şey bu aslında. takım %80-85 hazır, 2 tane ekleme yapıp geçeceksin 21321412 tane transfer yerine ama olsun bu heyecan da gerek sadaf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...