Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

Haha varya yazarlardan tut rakip taraftara kadar heps, Güneşi göndermeye çalışıyor, helal valla.
Güçlüyü devirmeye çalışmak çok yapılan bir şey Türkiye'de. Hiçbir başarı cezasız kalmaz neticede. O yüzden normal yani yürütülen propaganda.

En başarılı dönemlerinde GS, FB ve hatta şampiyon olduktan sonra Bursa'nın bile başına geliyor medyanın ve taraftarların algı yönetimi.
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle de bjk taraftarı kadar yamyam tayfa görülmedi şu ana kadar sdfsdf ilginç bir karşılaşma olacak gibi. en küçük olaya anında kamuoyu yaratılıyor şu an. tüm taraftar hocanın %100 arkasında. başkanı sevmeyen bir grup var ama onlar da demirören faciası sonrası elini taşın altına koyması, şenol güneş ve stat nedeniyle pek konuşmuyorlar.

fikret orman da sağlam duruyor ki ünal aysal terim giderken bu duruşu sergileyememişti mesela koyvermişti hemen. camia ve taraftar süreci iyi yönetebilirse rte gibi über bir müdahale gelmediği sürece yukarıda kalma şansın var.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

fikret orman da sağlam duruyor ki ünal aysal terim giderken bu duruşu sergileyememişti mesela koyvermişti hemen. camia ve taraftar süreci iyi yönetebilirse rte gibi über bir müdahale gelmediği sürece yukarıda kalma şansın var.

abi adam ne yapsın, ft yağlı sözleşmeyi görünce satışı koyuyorsa?

zaten tayyip talimat vermiştir terim için. tüpçüde 3.5m tazminat ile fatih terim'i kovacak göt yok bence. tayyip kimi isterse o gelicek yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Negredo ile opsiyonlu kiralık, yıllık maaş bonuslarla 4.5 milyon euro haberi geldi. Fazla bence Negredo için ama yapacak bir şey yok.

Hem ismen PR yapılır hem de öyle yada böyle bir seviye korunur. Ben çok hoşnut değilim Aboubakar sonrası daha öncede yazdım ama yapacak bir şey yok. Gignac falan olsa onlar alınırdı elbet.

Çok sevdiyse buraları Aboubakar seneye free gelir diyeceğim de %95 falan adaya gider zaten dönüp bakmaz başka yere. Deli kontrat verecekler seneye ona oralardan görürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Negredo ile opsiyonlu kiralık, yıllık maaş bonuslarla 4.5 milyon euro haberi geldi. Fazla bence Negredo için ama yapacak bir şey yok.

Hem ismen PR yapılır hem de öyle yada böyle bir seviye korunur. Ben çok hoşnut değilim Aboubakar sonrası daha öncede yazdım ama yapacak bir şey yok. Gignac falan olsa onlar alınırdı elbet.

Çok sevdiyse buraları Aboubakar seneye free gelir diyeceğim de %95 falan adaya gider zaten dönüp bakmaz başka yere. Deli kontrat verecekler seneye ona oralardan görürsünüz.

3,5m + bonus deniyor, kira ücreti olmadığından normal ya. ama işte cidden bu sene kıtlık da var forvet konusunda piyasada. seneye gignac ve aboubakar uzatmazsa birini getirirler umarım. bedelsiz kiralama çok başarılı oldu tabi stoper ve kanat konusunda elimiz rahatladı bayağı. lens ve miranda gelse keşke ama fb kjaer'i sattıysa lens'i alır artık.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi takımlar ya, geçen sene bi anda düşmüşlerdi. bu sene yatırım da yapıyorlar potansiyeli görüp.

yine de tabii bjk klasmanında değil, üç büyükler klasmanı da değil.

hazırlık maçı bir de normal. biraz baktım çok önde oynuyor takım bekler çok ileride kalıyor.

zaten değişikliklerden sonra falan geldi goller. gollerin neredeyse tamamında stoperler hep karşı karşıya kaldılar/kalmışlar. hepsini izleyemedim canlı twitterdan baktım şimdi.

normal yani zaten önlem geliştir diye çıkıyorsun hazırlık maçına. geçen senede herkes koyuyordu hazırlık maçlarında.

edit:

orta sahaya yamyam gerek yamyam. bütün savunma zaafları orta sahada başlıyor bjk'de.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ama vermiyorlar işte.

ben elimden geldiğince takip ettim bu arada hazırlık maçlarını vs. de takım aşırı bitkin, hissiz resmen. halı sahadaki random takımlar bile daha istekli oynuyorlar.

atiba mesela bu maçta ölü gibiydi. ilk defa böyle gördüm.

yani hazırlık maçları, son 2 senenin şampiyonu vs. elbet düşme olur da atiba düşerse takım düşüyor. ligde tolgay - oğuzhan götürüyor eyvallah ama stopere yük biniyor. o zamanda takım etkileniyor. ki orası da dağılırsa bjk'nin işi çok zor.

lige böyle başlarsak, bu kafada sıkıntı olabilir valla. sanmam böyle olacağını tabii de korkuyor insan atiba yedeklenmeyince.
Sosyal ağlarda paylaş

Atiba'nın backupını hala bulmaya yeltenmemiş olmamız faciayla sonuçlanacak diye korkuyorum.
İki senedir sakatlanmadı, kart cezası görmedi, süper performans verdi adam ama son 3-4 lig maçında geçen sene su kaynattı artık. Hatta Tolgay sazı eline almasaydı yanabilirdi şampiyonluk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...