Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Fiorentina el değiştiriyor şu anda, kulübün kendisi satılık. Kulüp el değiştirmeden önce borçları kapatmak için pek çok oyuncu satılacak, Borja Valero falan gitti şu anda Bernardeschi için de gidecek deniyor.

Babacar olsam son yıllarda forvetinde oynayan her adamın ligde gol kralı olduğu, CL'ye giden, iyi maaş alabileceğim ve kendimi parlatıp kariyerimi diriltebileceğim bu takıma gelmek isterdim.

+Babacar da Senegalli ve Demba Ba'nın Beşiktaş'a gelmesi yönünde telkinlerde bulunduğu yazıyor
Sosyal ağlarda paylaş

dirilecek bi kariyeri yok ki babacar'ın aasdfsd

potansiyelini hiçbir zaman gösterememiş bi keko benim gözümde. aşırı yetenekli ama mental istikrarı yok. ha ben yine istiyorum, daha önce de yazdım ama kendini bulmak için gelirse gelir ki mantıklı bir seçim. aboubakar'a bakıp bile tercih edebilir ki son 4 yıl cidden forvet açısından iyiydi.

ki bence almeida'dan itibaren saymak gerek. 85 maç, 36 gol 16 asisti var ki Almeida'nın kariyerini masa üstüne koyan bi adam için şu istatistikleri görmek ciddi açıdan müthiş bi gaz kaynağı olur.

Almeida, Demba Ba, Gomez, Aboubakar.

Son dört forvetinin üçünden ikisi 30'lu yaşlarında kariyerlerinin en golcü sezonlarını yaşamış, biri Porto'dan gelip en golcü sezonunu yaşamış. abou'dan emin değilim gerçi de öyle olması gerek. Gomez malum.

Babacar çıkış yapmak istiyorsa gelir ki zaten bu arada bilic onu çok istiyordu bjk'deyken. bayağı da görüşme olmuştu kendisiyle ama alamamıştık. o yıllarda şuankinin 2-3 katı daha çok değeri vardı gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ki bence almeida'dan itibaren saymak gerek.

Almeida benim Beşiktaş forması giyerken görüp de içimi daraltan 3-5 oyuncudan biri. Keşke hiç olmasaydı.

Babacar'ın kariyerini diriltmesinden kastım da, Fiorentina'da genel olarak yedek kalması ve Kalinic ile Ilicic'in arkasında tercih edilmemesiyle alakalı. Düzenli forma giyerse bence piyasa yapacak bir oyuncu, oyun tarzı da bizim lig için ideal zaten bence.
Sosyal ağlarda paylaş

pepe - marcelo fazla lüks zaten ve iki sene sonra stopersiz kalabilir takım tamamen
denildiği gibi kiralık forvet kastırılabilirdi belki ama vida ile ön sözleşme yapılıp ocak'ta bonservissiz gelecekse marcelo iyi bir paraya satılıp 1 kanat 1 forvet alınabilir
giderse stoperde pepe - tosiç oynatır gerçi şg atınç ya da mitroviç'i koyabilse oraya keşke

bir de şu moting ileri üçlüde oynayabiliyor bonservissiz onu neden düşünmüyorlar hiç acaba, babacar + moting gelse pektemek bile gönderilir üçüncü forvete gerek kalmaz kadroda
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

DarKRideR said:

ki bence almeida'dan itibaren saymak gerek.

Almeida benim Beşiktaş forması giyerken görüp de içimi daraltan 3-5 oyuncudan biri. Keşke hiç olmasaydı.

Babacar'ın kariyerini diriltmesinden kastım da, Fiorentina'da genel olarak yedek kalması ve Kalinic ile Ilicic'in arkasında tercih edilmemesiyle alakalı. Düzenli forma giyerse bence piyasa yapacak bir oyuncu, oyun tarzı da bizim lig için ideal zaten bence.

EDU

:(

Bence Babacar'ın potansiyeli ikisinden de iyiydi. İkisi de önünde başarılı oldu. Zaten onları alt edememesi ya da onlara köpek gibi teklifler gelirken sürekli Fiorentina'nın önüne birilerini araması vs. Babacar'ın sorunu zaten.

Temelde aslında Fiorentina'nın Cenk Tosun'uydu. Çok etkili ve kaliteli bir oyuncu ama ne zaman asli görevi olarak sırtlaması gerekse takımı hiçbir zaman başarılı olmadı, tam anlamıyla işini yapamadı diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

afrikalı forvet gelmesin ya mümkünse. adamların 2 senede 1 abuk sabuk zamanlarda kupaları oluo. şöyle chelsea'nin city'nin hollanda ligine falan kiraladığı genç fwlerden birini kiralasak yeter. Cenk + kiralık genç fazlasıyla yeter abi lige. ffp varken zaten kimse şlde bişey beklemiyor. ffp kalkınca yada şartları hafifleyince adam gibi kadro kurar avrupa'da önümüze bakarız.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu babacar'ı lütfen almayalım. bak izlemedim bu adamı daha önce, ama resmen gol videolarını izlediğimde gol sevinci yaşarken diğer futbolcuların "arkadaşları aboubakar'a destek çıktı" şeklinde desteğini gördüm ya bu babacar'da. hani "aferin lan keranacı" şeklinde destek olarak gol sevinci yaşıyorlar. bu da şu demek, allahın kazmasısın ama gençsin, bari destek olalım da küsme oyuna. bizdeki aboubakar'da olduğu gibi.

attığı ve kaçırdığı gollere bakarsak da aboubakar'ın uzun olan kafa vuranı. uzak dursun pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Romantikliğe gerek yok yav, ffp yüzünden marcelo gider. Eger kiralık veya boşta santrfor ve kanat olsa tutulur zaten ama fiko fiyat artırmak için bekletiyor marceloyu.
Uzulucez tabii gidince ama iyi bir santrforla gene ligi alabiliriz gecen seneki gibi. Pepe tosiçle falan avrupa kasamayız ki bence daha iyi. Clde direkt gruptan elenmek en temizi. Ligde zaten pepe x veya marcelo x stoperleri iş görür. Başakşehir yalçın ayhan epreneau ikilisiyle ikinci oldu.

Marceloyu satıp 8-9a abouyu almaz fiko, kimi alcskları önemli. Cenk bi tık daha üstüne kor mu bu sene emin degilim. Bence Max 15 atar bu sene. Taliscanın kafa çalışıyorsa bu sene playmaker skillerini geliştirip üstüne korsa sağlam transfer yapar.

Napsak bu sezon gidip wagner love veya etoyu mu alsak sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...